Fenerbahce Cumhuriyeti (!)

29 yıldır Türkiye Kupasını alamayıp. Avrupada sıfır çeken tek Türk takımı olan ve kendilerini her yerde başarılı görüp boş konuşan fenerbahce taraftarının hangi kafayı yaşadıklarını merak ediyorum.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten aşklar hep yalan dolan

sonu hep acı hüsran

bize her sevdadan geriye kalan

sadece Galatasaray

2|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kafayla yaşadıkları seni ne ilgilendirir ki? Bariz 'Sana ne?'.

1|2
    1|2
  • Konuyu açıp zahmet etmişsin. Fenerbahçe böyledir işte en sevmeyi bile ugruna birşey yaptırır.

0|0
    1|2
  • bukadar ezik gördügün bir takim ve taraftarlari ile alakali konu acacak kadar abartirken sen hangi kafayi yasiyorsan ayni kafadir o da.

0|0
    0|2
  • bizim aşkımız yensekte yenilsekte bitmez ! diğer taraftarlar gibi takıma 2 yüzlü değiliz .!

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Galatasaray 13 sene şampiyon olamayıp neden tutulmuşsa

Beşiktaş 14 sene şampiyon olup neden tutulmuşsa

Galatasaray 12 senedir Kadıköy de Fenerbahçe'yi yenemeyip neden halen sahaya çıkıyorsa

Bizde aynı kafayı yaşıyoruz anladın?

Avrupa da sıfır çektiğini söylediğin takım hem şampiyonlar ligi gruplarında hemde uefa kupası gruplarında bu ülkenin en fazla puan toplayan takımı araştır öyle gel .

Yine ortalığa türediniz . Siz bukalemunlar 2 senedir sürekli renk değiştiriyordunuz ne oldu . Bir yeşil beyaz , bir bordo mavi oluyordunuz hormon bozukluğumu yaşıyorsunuz, yoksa aslınıza mı döndünüz. Geçen sene küme düşmemeye oynarken ben ortalıklarda hep Trabzonlular görüyordum. Yine kedi aslan masalı değil mi? link

2|3
    1|2
  • Galatasaray felsefesi

sezon başı : bu sene 3 kupa da bizim

bir süre sonra: uefadan elendik ama türkiye kupası ve lig şampiyonluğu bizim

yine bir süre sonra: siz 29 yıldır alamıyorsunuz kupayı nevar yani elendiysek

sezon sonu: Olsun bizim UEFA kupamız var sizin aldığınız şampiyonluk bişey mi

peeehh.

3|4
    0|2
  • Bz Fenerbahce`yi kupa alsin sampiyon olsun basarili olsun diye sevmiyoruz... biz kazandiginda sevmiyoruz kaybettiginde sevdigimiz kadar... cehennem donana kadar Fenerbahce

1|3
    1|3
    • sunu hala ogrenemediniz Cumhuriyet icinde Cumhuriyet olmaz

GALATASARAY TÜRKİYEDİR

• Dinimi sorgulamak ne senin nede baska bir insanin haddine degil bu 1, ikincisi bu sadece bir tanimlama, atasozu, vecize, tesbih, espri vs. Bunlari biliyorsan anlarsin

• zatne bende espri oalrak yazdım dinine srogulamadım müslümansan dedim müslümansın demedim iyi okursan görürüsün

• Sana bir şey sorcam allahın cimbomlusu...avrupadn ya da amerikadan ya da afrıkadan herhangı bır futbolseverı çevir ve ona şu soruyu sor:2000 yılında uefa kupasını hangı takım kazandı? sonra da şunu sor: 40 yıl sonra manchester unitedi kendi sahasında yenmeyi başarmış ilk klup hangisidir...bakalım hangi soruya daha yuksek bır yuzdeyle doğru cevap verilecek:) sonra da fenerbahçe hakkında konuşurken iki kere düşün tamam?

0|0
    0|2
  • Rahmetli ve Saygıdeğer İslam Çupi yazılarında her taraftarın gönlünde yer kazanmıştır zamanında . köşe yazıları sadece Fenerliler tarafından takip edilmez İslam abi ne yazmış bir bakalımda boş konuşmayalım denirdi bütün başka takım taraftarlarınca ... Rekabetler güzeldir tatlı olunca . Ama bir takım sevgisi kupaları ile ölçülüyorsa bence o takım taraftarları bir şeyelri yanlış yere seviyorlardır.

"Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk

yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra

yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk

büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte,"

"adı konamaz... "

İslam ÇUPİ

1|1
    0|1
  • Böyle şeyler için zaman ayıracağınıza daha yararlı işler yapsaydınız keşke. Bu takımları savunmak, bunlar için ter dökmek kime ne fayda sağlar, size ne fayda sağlar?

Renklilerin hiçbirini sevmiyorum zaten. Gerisi önemli değil.

1|1
    1|5
    • renklileri karıştırmasan artılayacaktm az kalsın :D

• Tuttuğum takım BJK demek o. BJK'yi de fanatizm derecesinde desteklemiyorum yani. Kafaya takılacak şeyler değil.

• fenev cumhuriyet değil çoban bile olamaz onlar başka dünyanın kafasındalar boşver :)

1|2
    2|3
  • Ne kafasıdır gösterecem ama neyse diyorum sayın seyirciler !

0|2
    0|2
  • arkadaşım muz cumhuriyetini bilirmisin kedidir kedi anlayana

0|1
    1|1
  • Vallahi bende şaşıyorum bunlar muhtarlık bile olamaz cumhuriyetmis muz cumhuriyeti olur ancak

2|2
    3|6
  • merak edecek başka bir şey kalmadı dimi şu koca dünyada. te allam. hayat size güzel yeminle.

1|0
    0|2
Yükleniyor...