Beşiktaş, penaltılarda yenilerek Avrupa Ligi'ne veda etti! Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Son ana kadar iyi oynayan ve pes etmeyen Beşiktaş, Lyon'a karşı penaltı atışlarını 6-7 geride tamamladı ve toplamda 8-8'lik skorla UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti. Saygı çerçevesi içinde düşünceleriniz neler?Beşiktaş,penaltılarda yenilerek Avrupa Ligi'ne veda etti! Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

1|0
3358

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• adım gibi emindim eleneceğinden. Yani bu kadar basiretsiz bir oyun şablonu olamaz. Talisca'ya falan iyi demeyin. Attığı gollerden daha kolaylarını %100 lük pozisyonlar kaçırdı. Atiba yokları oynadı iki maçta da. Gökhan inler gibi ara pasçı uzun top uzmanı 15 dakika bile oynayamaz mıydı şu takımda. NEcip'ten daha mı kötü bu adam? Ayrıca Tosic ve mitrovice penaltı attırmak nedir? Hangi akla hizmettir. Lyon penaltıları fileden aynı hızla geri döndü hepsi jet hızında kullandılar. bizimkiler kaleci yattıktan sonra vuruyor topa. Son olarak diyeceğim şudur beşiktaş maçı dün değil 1 hafta önce fransa da fabri yüzünden kaybetti kimse kendini kandırmasın. dün kurtardığı goller falan hikaye. Kaleci dediğin bunları yapacak zaten. ama o fransada yaptığı hareket maçı değil turu kaybettirdi. Bir Galatasaray'lı olarak üzgünüm. iki belçika takımı hazır elenmişken bu fırsatı tepmememiz lazımdı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Çok güzel oynadılar bence kazanmayı hak etmişlerdi fakat yine son anda kaybettik bu yüzden penaltılardan nefret ediyorum 😭

2|1
    0|0
  • Referandum gibi maç oldu. Maçı aldık ama elendik..
    Tosic senin ayağının ayarını..😒

1|2
    0|0
    • boğaz köprüsünden sallandıracan o penaltıyı kaçıranları kocaman kale dururken kalecinin üstüne çekiyor dengesziler yaa :(

• çok sinir oldum beşiktaşa golden sonra küfürlerimi ilettiğim doğrudur. ben izlersem hiç kazanamayız zaten totem yapmayı unuttum

0|0
    0|0
  • geçmiş sağlık olsun

0|0
    0|0
  • Emeklerine sağlık.

0|0
    0|0
  • gecen haftaki macta da bu haftakindede emek bize şans onlara aitti yapacak hic bisey yok futbol akil isi degil cok gerildim cok üzüldüm izlemicemm bidaha diyorum yine izliyorum kazansada kaybetsede hayatimda hic bisey degismicek cok takilcak bisey degil yani

0|1
    0|0
  • Of ya o kadar da gittim izlemeye...
    Olsun ama Beşitaşımızın canı sağolsun

0|0
    0|0
  • Buna sevinen galatasaraylilar, sizin takiminiz artik bir fransiz takimidir. Ülkem adina utancsiniz.

1|2
    1|0
    • O fransız (!) takımı 2 tane Avrupa kupası aldı. 17 yıldır tık yok başka..

• @sherlockHOLMES-09 takildigin sey cidden tuhaf.. besiktas taraftari bu denli ergen tarzi triplere gelmez. Afiyet olsun

• Beşiktaş taraftarını bilmemde senin bu kadar farklı görüşlere kapalı olman sıkıntı...

• Gözlerim doldu maçtan sonra 😭 böyle olmamalıydı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ımın canı sağolsun ♡

0|0
    0|0
  • çeyrek finale çıkıp ta yenilmek üzücü

0|0
    0|0
  • nasip değilmiş ama fabri telafi etti hatasını çok güzel kurtarışlar yaptıda o 1 golü yemeseydik şimdi kazanırdık be

0|0
    0|0
  • Besiktas zaten insani kanser eden tek takim. Önümüzdeki macalara bakicaz artik. Turk futbolu cok kotu yerlerde ya basarisizliklara doyamadik 😐

0|0
    0|0
  • Biz de boyle kaleci olursa daha cookk vedalar ederiz. ya bir insan 1 penaltiyi tutamaz mi 1 tane tut bari be adam

0|0
    0|1
  • ağyamak istiyorum

0|2
    0|0
  • evet tam tahmin ettigim gibi bizim turk takimlari hep ucuna vardik derken kaybediyola

0|0
    0|0
  • Ağlamak üzereyim. cok moralim bozuk 😢

0|2
    0|0
  • Üzgünüm :(

0|0
    0|0
  • lanet olasi haclilar.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 57

• Taraftarı tarafsız herkes bu maçta futbola doydu günümüzde böylesine zevkli gitgeli bol maç izlemek imkansıza yakın. Birçok gsli ve fbliden bile kendi takımımın maçı haricinde ilk defa bu kadar heyecanlandım sözünü duyduk. Büyük bir maç oynadık. Özellikle Talisca ne kadar büyük ve klas futbolcu olduğunu gösterdi. Onlar da biz de net pozisyonlar kaçırdık belki de penaltıya gitmeden işi bitirecektik Abou ve Marcelo olsa sonuç kesinlikle farklı olurdu. Penaltı piyango gibidir, bazen atarsın, bazen kaçırırsın. Turu gecsek Ajax gelecekti ve çok rahat finale kalırdık ama kısmet. Avrupa'da iyi bir performans gösterdik her sene üstüne koyan bir Beşiktaş var.. Beşiktaş'ın büyüklüğünü bir kez daha duyurduk. Bir dahakine daha ileri gideriz."

Seneye daha güçlü olacağız. Başınızı dik tutun GÜNEŞli günler göreceğiz!

0|0
    0|0
  • Üzüntü verici. Lyon iyi oynadı. Kabul etmek lazim ki kalitesi bizden iyi turu hak eden takımdı. Zaten bu turu geçse yind nefesimiz yetmezdi. Zira oyun rotasyonları kısıtlı takımın.

Fabri ben af ettim. Evet berbat bir gol yedi ama dün 3 ya da 4 net golü çıkardı Hatta son dakika sola atılan yopa uzadı resmen. O an Taffarel geldi aklima ve dedim tur ve kupa geliyor. Ama olmadı. Sağlık olsun. Keyifli maçtı.

0|1
    0|0
  • Şöyle belirtim toplamda 8-8 demişsin ama bu iki ayaklı bir karşılaşma öyle bakarsak Lyon 10- Beşiktaş 9 oluyor zaten aksi halde Lyon turu geçemezdi :) Maça gelecek olursak evet ilk maç Beşiktaş bireysel hatalardan kaybetti diyebiliriz ancak dünkü maçta Lyon işi penaltılara bile götürmeden bitirebilirdi.

1|0
    0|1
  • Beşiktaş iyi maç çıkardı ama Tosic ve özellikle Mitroviç penaltı atmak konusunda çok yeteneksiz. Maç içinde topun Mitroviç' e geldiği her an kaptıracak diye düşündüm, topla ilişkileri iyi değil.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın o tandemi yakalamadığını görmüş olduk. Hani mücadele ediyor ama nihai noktayı başaramıyor. Bir gömlek yukarı çıkmalı. Olgun ve profesyonel oynamalı ama görüntü olarak uefa seviyesinde olmadığını göstermiş oldu. En önemli sorun bence bu ve skoru koruyamamak. Gol atmak zor yemek ise kolay. Bu durumun değişmesi gerek bir çıt yukarı çıkması için beşiktaşın. Açıkçası futbol kültürümüzü bir tık yukarı çıkartmalıyız. Sadece harıl harıl koşmakla bu iş olmuyor. Bal yapma amaç olmalı. Bir ekol oluşturmaktan bahsediyorum. Yoksa maç bjk ninde olabilirdi. Ol de hata yaptı. Az biraz futbol düsturu bjk nin ötesinde olan bir rakip yener onları. Amatörler daha gençler. Neyse uzattım

0|0
    0|0
  • Çok heyecanlı bir penaltıydı. İki takımda çok güzel oynadı ama beşiktaşın hakkıydı bence

1|0
    0|0
  • Babel, Talisca nerdeyse boş kaleye gol atamadılar. bir Galatasaraylı olarak saç baş yoldum dün gece. Şenol Hocaya üzüldüm en çok.

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'li olarak dikkatimi çeken bir ayrıntı ise penaltılarda golleri atamayanların son 2 harfi "ic" idi; Tošić ve Mitrovic. 😡

1|1
    0|0
  • elinden oyuncağı alınmış çoçuk gibi hissdeyorum kendimi... :(

2|2
    0|0
  • Galatasaraylıydım, genel kuruldaki faciadan sonra Galatasaray'ı bıraktım, onun üstüne futbol daha da zevksiz gelince komple bıraktım, şimdi senden öğreniyorum, eleneceklerini biliyordum, ligde beşiktaş iyi ya da kötü oynasa da 3 puanı alacağını da avrupada efsane oynasa da bir yerine bakarak geri döneceği belliydi. Beşiktaş yapamıyor çok belli

0|0
    2|0
  • hakem çok şerefsizlik yaptı nefesi mi tutta tuta izlediğim çok güzel bir maçtı

2|0
    0|0
  • Ya Çok iyi oynadılar ama ben fenerli olarak delirdim burda ya.
    Ya ayağına böylr fırsat gelmiş nasıl kaçırdılar yaa

1|0
    0|0
  • İyi maç oldu. Bjk mücadele ederek elendi.

1|1
    0|0
  • Üzüldüm açıkcası...

0|0
    0|0
  • Mitroviç i ve tosic i beşiktaş iskelesinde sallandırmalı...

1|3
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak canları sağolsun iyi oynadılar abubakarın amatör kırmızı kartı etkıledı maçı helal olsun yinede <3

0|1
    0|0
  • Üzüldük. Olmadı ne yapalım.

1|0
    0|0
  • mücadele tamam iyi güzel fakat ya bu stoperlere penaltı en sonlar attırılır. gökhan ya da beck kullanabilirdi

1|1
    0|0
  • Çok pozisyon kacirdik, keza karsi takim da oyle. Olsun kader de bu varmis seneye daha iyi oynariz insallah.

0|0
    0|0
  • Tosiç, mitroviç
    Üstüne soğuk bir su iç

0|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    37
Yükleniyor...