Neden doğarız sizce? ( Rahatlık battığı için )

Neden doğarız sizce ? ( hepinize teşekkür ederim şimdiden )

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce buna benzer bir soru sormuştum: hayattaki amacınız nedir, diye.. o soruya benzemiş biraz.. bence insanların dünyaya gelişlerinde bir amaç vardır.. sadece doğruyu bulana kadar bu aacımızın ne olduğunu bilemiyoruz.. bu dünyaya kimse boşuna gelmiyor diye düşünüyorum tabi ben hariç :) bazen o kadar boşuna yaşadığımı hissediyorum ki.. neyse konudan saptım mı bilemiyorum ama özetle bence herkes bir amaç için doğar.. sadece bunun ne olduğunu zamanı gelene kadar bilemez diye düşünüyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• BÖyle GElmiş böyle gider bu evren var oldu sürece insan imtahan olcaklar varlıkla çoklukla sonrada ölecekler ve vermiş oldun imtahana göre sonucun gelecek ve gonuca göre cenetlik ve cehenemlik olacaksın hayat bu yaşamaya değer

0|0
    0|0
  • öleceğimizi bile bile yaşarız, sonucunda bizden sonraya bir anı bırakmak için yaşarız , önce eğlenmek için yaşarız sonrada bizden olanlara sahip çıkmaya yaşarız.

0|1
    0|1
  • hacı sen ne dertlisin ya sorularına rastladımda hepsinde birbirinden dertlisin

0|0
    0|1
  • Allah yarattığı için... Hepimizin bir yaratılış gayesi vardır. Bildiğimiz ve bilmediğimiz hayırlar vardır...

0|0
    0|0
  • anne baba rahat durmadığı için :)

0|2
    0|0
  • soyumuzun devamlılığı ve sürekliliği için

0|0
    0|0
  • Gerçek Aşkı Tadınca iyiki seninleyim.Yeniden doğmuş gibiyim diyeceksin.Kim istedik ki doğmayı.Kim istedik ki ölmeyi.Herşeyin Yaratan Allah böyle buyurdu.

0|0
    0|0
  • mükemmel dengeyle kurulmuş bir alemi karıştırmak için mi, masumiyeti kirletmek yahut sadece ölmek için mi?

0|0
    0|0
  • Sizleri biz yarattık, yine de tasdik etmeyecek misiniz? Şimdi (rahimlere) dökmekte olduğunuz meniyi gördünüz mü? Onu sizler mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratıcı biz miyiz? (Vakıa Süresi, 57-59)

0|0
    0|0
  • 2 tür insan doğar biri dünyada yaşamak için diğerleride o yaşamak için doğanları yaşatmak (hizmet etmek) için

0|0
    0|1
  • doğmazsak içerde kalır boğulup ölürüz, belli bir süreden sonra doğmamız gerekiyo :D

0|0
    0|0
  • Yaradan doğ demıs bizde doğmusuz yapcak bısey yok

0|1
    0|0
  • anne karnı tasıyamıyor artık bir zamn sonra

0|0
    0|0
  • senlik bir durum yok annen le babana rahat batmış ;))

0|0
    0|0
  • cevabı vermişin zaten.Ben sadece şunları ekliyim: ... :)

0|0
    0|0
  • Ölmek için doğduk ölelim yonca.

0|0
    0|0
  • Baban keşke şapka kullansa imiş

1|0
    0|1
  • boyndan büyük islerle ugrasiyorsun

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Senin canın mı sıkılıyor? :D

0|3
    0|1
  • sınava tabii tutulmak için

0|0
    0|0
  • Allah istediği için.

0|0
    0|0
    • Allaha kuluk etmek için demek istedin sanırım ?

• Allah ol demiş olmuşuz. Bu dünyada ne yaparsak kendimize yaparız. Allah rızası için yaparız Allah için değil.

• biz karar vermiyoruz buna. doğmadan önce rahatmıydın sen, hatırlıyor musun nasıldı oralar

0|0
    0|1
  • Bu sorunun cevabini bulabilmeniz icin.ama ömrümüz yetmez.

0|0
    0|0
  • çünkü kulağımıza birisi" ışığı takip et" diye fısıldamıştı.

0|0
    0|0
  • Bizim isteğimiz dışında işte

0|0
    0|0
  • Allah yarattığı için

0|0
    0|0
  • rahatlık battı da ondan:D

0|1
    0|1
Yükleniyor...