Kadınların melankolik, arabesk hallerinden nefret ediyorummmmmmmmmmmmm

kadınların bu bunalım halleri, ölürüm biterim, onsuz yaşayamam, bir daha sevemem falan filan mahvediyor beni, soğuyorum ya... Nedir bu arkadaş, kabul edin artık aşk sevgi vs vs böyle vazgeçilmesi imkansız şeyler değildir. aşıksındır, ayrılman gerekir ayrılırsın. sebep odur ya da sensindir çok önemli değil. bittiyse bitmiştir. hayatının devamına bakarsın, belkide başkasıyla olmak istemez bir başkasıyla olmazsın hayatın boyunca ama bu da yaşanılan bunalımı meşrulaştırmaz. yanılıyor muyum ?

Güncellemeler:
ey arabesk kadınlar nerdesiniz size diyorum :) gelin ve kozlarımız paylaşalım. ilk üç yoruma bakılırsa benim ekip sağlam :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• aşk bu aşkk insanın canından can kopuyor. tüm hayatını adayacağın hayatının merkezine koydugun insanı kaybetmek nedir bilir misin? resmen hayatın gidiyorr. bunu gerçek aşık olmayanlar gerçekten çok sevmeyenler anlayamazlar.. o aşık oldugun hayalinde ki o insan gidince canın gidiyor ruhun gidiyor acısı öyle hafif değil hemende atlatamazsın. bende yaşadım o acıyı amaaaaa onsuz yaşayamam ölürüm gibi laflar etmedim.. aşkını öyle laflara dökenler pek inandırıcı gelmiyor. acının en beterını yaşadım sadece öyle laflarla ölürüm biterim die anlatmadım

2|0
    0|0
    • bayan haklı +

• istiyorsun işte. bu bir tür mazoşizm

• hayır istemiyorsunn istemekle yönlendiremezsin bu duyguları. sonradan da unutmak istiyorsun ama unutamıyorsunn. neyse herkesin aşk yaşayışı farklı sen gerçek aşkı hıssetseydın boyle düşünmezdin. belkide bir damla gözyaşı bile dökmemişsindir

Kızlar Ne Diyor 5

• aynen aynen

0|0
    0|0
  • yanılmıyorsun.

sadece ilişkinin bitmesini kaldıramıyorlar zorlarına gidiyor ve bı anlık duygu patlamasıyla 'lafta' ölüp geberiyorlar. cok sacma ama bendede oldu :D klgjfokgjs sonradan geçiyor ;)

0|0
    0|0
    • bugün yaşasan aynı şeyi, aynı tepkiyi verir misin ? :)

• öfff sacmaladın ıyıce. aşkmı o . daha fazla konusmak ıstemıyorum :D sus lutfen

• bence senin susman etkili bir çözüm olur :D

• Baya haklısın ya. Şimdi çok kınamak istemiyorum ama Allah korusun hakketen tuhaf oluyo o haller. Ayrıca aşkın vazgeçilmez olduğuna ben de inanamıyorum. Hadi öyle olsa sevdiğne kavuşan niye bu kadar az demek ki vazgeçiliyo. Kimse kimseyi kendini önemsediği sevdiği kadar sevemez. Annelik bunun dışında

0|0
    0|0
  • onları ben de sevmiyorum geçmişinde yaşamamalı insan.

0|0
    0|0
  • bunu diyebildigine göre bence sen hic asik olmadin hic kimseyi kendi canindan fazla sevmedin tamam insan ölmüyor sonucta hayat devam ediyor ama bir o aciyi ceken insana sor nasil devam ediyor bosuna sevenin halinden sevenler anlar diye sarki yazmamis orhan baba al sana arabesk :) bende onlardan biriyim onsuz ölmedim ölmem de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...