Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

osmanlı zamanında bir kadın varmış ve bu kadının çocuğu olmuyormuş. kadın allaha devamlı dua ediyormuş ve bir dua sırasında * "Allahım çocuğum olursa 3 erkekle zina yapacağım" * demiş... daha sonra bu dua eden hanımın çocuğu olmuş duaları kabul olmuş yani. sonra kadın ben bu yemini nasıl yerine getireceğim böyle bir şeyi nasıl yapacağım diye hayıflanmış durmuş. bir hocaya danışmış ve hoca demiş'ki ne " görünür bir yere 3 tel saçını koy o saç tellerini gören erkeklerle zaten zina yapmış olursun demiş...

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru, aslında bir hadis-i şerif söylemiş o hoca. Kadının parfüm sıkarak dışarı çıkması, o parfümün kokusunu alan erkeklerle zina halinde hükmü vardır. Avret yerlerini gören erkeklerle de zina hükmü vardır. Bunlar hadis-i şeriftir. Hoca bunu ima etmiş. Şimdiki kadınların halini anlatmış aslına. Güzel bir gönderi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok doğru. Kapalı değilim ama doğru söze ne denir? Allah hepimize doğru yolu göstersin...

0|1
    0|0
  • hiç bişey...

0|0
    0|1
    • işine gelmediğinden olabilir mi?

• jdhsjxjshsjahdjdjzhsja laaaaan tum sehirle sevistim mi ben simdi?

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 1

• Müslümanlara geri kafalı deyince hakaret oluyor sonra soruya bak offffffffff

0|0
    0|1
    • bizde evrimcilere geri kafalı diyoz sorun yok kaardeş.

• Evet bilim geri kafalılıktır zaten

• evrimle bilimi nasıl yanyana koyuyorsun. Evrim bilim değil bilimin resmen reziledilişidir. Darwinin bile götüyle güldüğü teoriye hala inanaların olmas tuhaf tabi.

Yükleniyor...