Aldıgınız veya yaptıgınız en iyi veya en kötü çıkma teklifi ?

evet arkiler aldıgınız veya yaptıgınız en iyi veya en kötü çıkma teklifi ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeyken okuldan kaçıp kızlarla Kadıköy Moda sahiline gitmiştik sonra çingenenin biri gelip abe abla şurdaki delikanlı sana gül yolladı demişti bende nazikçe teşekkür edip kabul etmiştim.Sonra 10 dk geçti geçmedi geldi hmm çok hoş bayansın benimle çıkar mısın demişti hayatımda bir erkekten bu kadar soğumuştum:)

Sonra yıllar geçti yıllar geçti birgün tatilköyünde denize girerken tam aradığım tip olduğunu düşünerek biriyle bakışmıştım 15 gün boyunca sonra tanışamamıştık ve ben üzülmüştüm.İstanbul'a döndüğümde ise deniz otobüsleri terminal hattında onu karşımda gördüm ve hoşgeldin diyerek beni karşıladı.Şok olmuştum :D 1 hafta sonra beni güzel bir yerde yemeğe davet etti ve kendini anlattı tanışma faslı 1 ay sürdü Daha sonra benim en sevdiğim yerlerden birine götürüp orada çıkma teklifi etmişti.5 yıl sürdü ve bitti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Biriyle tanışıyorsun karşındaki aynen böyle sevgilim olurmusun abi bu ne iticiliktir ya :D

0|0
    0|0
    • Öteki türlü de arkadaşsın ama ... Ne demen gerekiyor ? Arkadaş iken sarılamazsın, dokunamazsın... Mesela karşı taraf dokunsa ben çek elini felan derim... En nihayetinde arkadaşsın... Ancak Sevgili olma konusunda onun rızası olup olmadığını bilmen gerekmiyor mu

Tabii bu anlattıklarımdan kız tamam dedi yumulun anlamı çıkmasın... Benim dokunmaktan kastım elini tutmak omzuna elini atmak ya da sarılmak gibi şeyler... Hiç bir kıza arkadaş iken böyle şeyler yapmadım...

• aldığım en kötü çıkma teklifi.geldi yanıma oturdu pardon sizi bir yerden tanıyormuyun yo hayır tanımıyorum çünki bu güzel yüzü nerede görsem hatırlardım:) hahaha filmlerde olur ya saçma klasik şeyler çocuktan hele ben bir deneyim bunu işe yarar belki demiştir:D

0|0
    0|0
  • En kötüsü olmadı hiç

0|0
    0|0
  • Teklif etmedim hiç :D

0|0
    0|0
  • En kötüsü facebooktan alınan tekliftir :D

0|0
    0|0
    • Neden peki?

Ben de bir keresinde yapmıştım... Yüz yüzer iken söyleyecektim ancak sabredemedim buluşmayı...

• kağıt üzerinde ''' sen+ben=biz olalım mı ? ''''

0|0
    0|0
  • Benimle çıkarmısın ? - Nereye cıkcaz ? - Dağa tepeye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cıkalım mi dedim saçmalama be slk dedi .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...