Fenerbahçe -Salzburg Rövanş Maçı ?

Muhtemel 11'ler .. ;

-Volkan, Mehmet Topuz, Bruno Alves, Yobo, Kadlec, Meireles Cristian, Mehmet Topal, Kuyt, Webo, Sow

-Gulacsi, Hinteregger, Ramalho, Ulmer, Klein, Kampl, Ilsanker, Meilinger, Mane, Soriano, Alan

Fener'de Emre dışında eksik yok ..

1-1 biten maçın rövanşı 21.45'de ..

Sonuç sizce nolur ? Fener turu geçebilir mi ?

Not : Galatasaraylıyım ..

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• fener turu geçer

1|0
    0|0
  • Sadece özetini izleme imkanım oldu ama orada da fener atağı göremedim. Kuyt ve Sow birer şut attı onun dışında bol bol Volkan vardı. Ben gol yemeden 2-0la falan gelir diyordum. O Reus gibi saçı olan adam çok fena çıktı. Bugün de aynısı olursa bence fener 3. kez ön elemeye veda eder. Ee o kadar transferden sonra avrupa da olmazsa para nereden gelir bilmiyorum..

Ama geçemez gibi..

1|0
    0|0
  • Tur avantajı fenerden yanada olsa Salzburg un karşısında fener olduğu için her sonuca açık bir msç

1|0
    0|0
  • salzburg şu an için fb gs bjk için al takım aslında ama nedense olmadık takımlara eleniyoruz ama ersun hoca ve öğrencileri bence bugün önemseyecekler bu maçı hemde selcuk yula anısına bu maçı kazanmaları lazım eğer fb miz erken bir hol bulacak olursa 3-0 4-0 gibi skor elde edebilir

1|0
    0|0
  • Gönlümüz salzburgdan yana. :) Ucunda para var sonuçta fener gidemezse. =)

1|0
    0|0
  • İnşallah geçer :)

1|0
    0|0
  • Maç biraz daha erken olsaydı iyiydi:/ izleyemesemde evelallah kazanırlar...

1|0
    0|0
  • geçer turu

1|0
    0|0
  • 5* tamamdır :) Valla bilmiyom renktaş hani aykut hoca olsa gecer derdim ama ersun ondanda beter çıktı :D o yüzden yorum yapamicam

1|1
    1|0
  • fener bu turu 2-1le geçer. bence ileri 3lü stoch sow kuyt olsa daha iyi olurmuş.

1|0
    0|0
  • fenerbahçe geçen sene avrupada oynadıgı topu oynarsa mac bizim ama eger gecen salzburg macında kı 75 dakkaya kadar olan oyunu oynarsa fener yenilir

1|0
    0|0
  • Geçeceğiz evet ama bir sonraki turda elenip Uefa Avrupa Ligi'nde gruplara seribaşı olarak doğrudan katılacağız.

En pahalı ve değer olarak kaliteli futbolcuların olduğu bir takım nasıl bu kadar rezil oynar? Cevao Aziz Yıldırım :)

1|0
    0|0
  • Gecememesi yuzyilin fiyaskosu olur salzburgun ezdigi macta 1-1 lik sonuc alindi depslasmanda icerde elenmesi o skora ragmen dedigm gibi yuzyilin fiyaskosu olur

1|0
    0|0
  • 2-1 Tahminen 1-1 İlk Maçı Dogru Bilmiştim

1|0
    0|0
  • tabiki gecer fener türkiyenin rüya takımı

1|0
    0|0
  • emrenin takımda olması eksiklik olurdu asıl. :) tek gol olur maçta bence. atan geçer.

1|0
    0|0
  • geçebilir kadro olarak daha kaliteliler yalnız alperi sokması lazım topuzla olacak iş değil bu

1|0
    0|0
  • esila salzburg yener dedi maç fbnin asdftgyhuj

1|0
    0|0
  • Geçeriz

1|0
    0|0
  • Fener turu geçemez. Tabi yine balina tutmazsa.

1|0
    0|1
  • valla galatasaraylı olmasaydın şuraya kocamanca helal olsun türk kızı senin gibiler oldu sürece bu ülkeyi yıkamazlar yazacaktım ama neyse fotoğrafın için tabiki :D FENER BAHÇE HER ZAMAN KAZANIR BAK GÖR

0|0
    0|1
    • Tuttuğum takımla siyasi görüşümün ne alakası var ? Galatasaraylıyım diye fark eden bişi mi oldu ..?

• yokkk sadece galatasaylılara gıcık oluyorum siyasi görüşünü taktir ettim farkındaysan :D ama işte sanırım anlamadın :)

• Bu ne resmen spor spikeri gibi maçın kadrolarını ve eksikleri yorumlamışsın... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...