Kardeşten öte yakın davrandığım...

kardeşten öte yakın davrandığım erkekler illa bir ilgi duyuyolar haliyle arkadaşlığım da bitiyo kabediyorum o güzel insanı ve sinir oluyorum, öyle olsun istemiyorum, bir kız sizinle rahat konuştuğunda, sizle şakalaştığında illa sizden hoşlandığını mı düşünürsünüz ya da ne diye hoşlanıp aşık olursunuz. dediğim bencillik belki ama sora çok üzülüyoruz, böle olmaması için mesafe mi koymak lazım illa bu sefer de ben sevmiyorum hiç, rahat olmak isityorum. :/

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef biz erkeklerin zaafiyeti bu.Bir kızla iyi oldukları zaman arkadaş bile olsalar gönül meyl ediyor. Dengeyi bulmak zor erkek için. Bu birazda yaşınızla alakalı biraz daha beyinle düşünmeye başlayıp hormonlara sahip olunursa sorun olmaz.

Bide ikinizinde sevgili yoksa o zaman iş daha zor ama senin ya da onun sevdiği varsa o zaman daha rahat bir arkadaşlık oluyor.

Ateş le barut yanyana durmaz işin zor anacım onun için sana özelden yaz bişey anlatıcam dedimdi zaten :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Eh işte doğanın kanunu bu. Sen samimi ve doğal davranınca , işte aranan güvenilir hatun kişi ortaya çıkmış oluyor. Yapacak bir şey yok, hayat bu , mesafe tutman lazım.

0|0
    0|0
  • aynen öyle dediklerin gibi düşünürler hele bir de güzel kızsan arkadaşlık zor

canımlı cicimli konuşmalar m bunlar ?

0|0
    0|0
    • yok yahu, ben öyle konuşmam hiç sevgilimden başkasına, uyarırım hatta hep işte napıcan zor vala :/

• işte baska çıkar yol gözükmüyo zti, erkekle dost arkadaş filn olumuo, rahat davranmamak gerekio :/

• bak sadece hareketlerine diklkat et tamamdır bu işşş istersen arkadaş olursunn

• malesef siz kızlar kız arkadaşlarınıza yaklaştıgınız sıcaklıkta ve samimiyette erkeklere yaklaşıyorsunuz evet senin niyetin arkadaşlık olabilir ve karşı tarafında ilk zamanlar oyledir ama daha sonra sen erkegin hayatının bir parçası haline geliyorsun bakıyorki seninle eyleniyor mutlu herseyi konusabiliyor haliyle gonlu kayıyor :) varmek istediğim konu şu ki erkek arakadaşlarına hiçbirzamn çok sıcak davranma ve asla seni sahiplenmesine korumasına izin verme sahiplenirse çok uzulursun yine :))

0|0
    0|0
  • Herkesde aynı değil.. kızlarda hoşlanıyor arada ya da hiç hoşlanmadan sonuna kadar takılıyorsun sen yakın arkadaş aramaya devam et. erkekten arkadaş olmaz lafı yanlış olur bilinç ol yeter.

1|0
    0|0
  • bende bu olayı bir kaçkez yaşadım :( sonuncusunu buğün. yani ben anlamıyorum kızlar bize böyle davrandım mı anlam veremiyorum ne biliyim o zaman ben hangi kızla sevgili olacam ya? anlamıyorum yakın oldugumuz erkekler teklif ediyor diyorsunuz ki ediyoruzda da şöyle birşey var ben yakın olmadığımamı teklif edecem veya ne biliyim sormak istediğim kısaca ben nasıl bir kızla çıkmaya başlayacam ya?

0|0
    0|0
  • Erkekler bu yönle zayıf yaratılmış kızlara göre.Erkekler çabuk bağlanırlar çabuk aşık olurlar ve herşeyi yanlış anlarlar.Ama kızlar zor aşık olurlar olsalar da çabuk unuturlar.

0|1
    0|0
  • benim derdimde hiç bi,r bayan arkadaşımın dostumun olmaması sizin sorunuza gelincede erkeklerin %90 sizin dediginiz gibi

0|0
    0|0
  • Yahu kızlar erkeklere "kardeşten öte arkadaş" gibi bakabilirler ama erkekler bakamazlar. Sizi memeniz var, kukunuz var. Şunu anlayın bi. Erkek, arkadaşım dediği her hatuna "potansiyel sevişme partneri" diye bakar.

0|0
    0|0
  • erkegin şakası dövüşle,kadının şakası s...işle biter derler, bu yüzden bir erkege öyle yakın şakalar yapmamak lazım :/

0|1
    0|0
  • Erkekle kızdan yakın arkadaş olmaz arkadaş, kanka olmaaaazzzz... Geçin bu ayakları...

0|0
    0|0
  • olmaz mesafe koyacaksın.yoksa biz böyleyiz.napalım yaradılış...

0|0
    0|0
  • Koca bir EVET

0|0
    0|0
  • umut vermeyin! Sonra açilcaz kardesime bağliyosunuz hiiiaaamnaaa

0|0
    0|0
    • umut vermek değil işte, hiç öyle bir amacım olmadı, bilinçli bir şekilde bişe yapmadım hiç :(

• çok kötü dostum bu durum umarim biride seni üzmez.

• Erkeklerin gönlü çabuk kayıyor bir tatlı bakış bir dokunuş bile çok fark ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu zamanda arkadaşlık yokki doğru düzgün

0|0
    0|0
Yükleniyor...