Bugün ilk mesajı yazıp ertesi gün beklemek ne demek? Erkekler kızları dener mi ya da nasıl dener?

yeni tanıştığım biri var bir sabah günaydın yazdı diyelim ertesi gün ben yazmayana kadar asla bişey yazmaz n ebilim böyle şeyler yapıyor sizce bu nedemek erkekler neden bunu yapıyor akşamda benzer bişey oldu

bu bir denemeyse deneme taktikleriniz neler oluyor genelde baylar bayanlar?atmasını beklesem mi yoksa atmalı mı?

• Üstüme düşüyomuş gibi durmak istemiyor
    50% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • Beni deniyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bakalım ona ne kadar ilgiliyim bunu anlama derdinde
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Dün o yazmış bendende bekliyor benim yazmam gerekir
    50% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • Ona ilgim ne boyutta bunu anlama derdinde yazmamalıyım kaçan kovalanır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben 1 hafta bile atmam gerekirse sen neden atmıyorsun sen at :D

1|0
    0|0
    • sen neden amtıyorsun ilk mesajı ?

• ya anladım çook çok teşekkürler beni mi deniyor sence sizler bu şekilde dener misniz atmazsam nasıl düşünür pek i ya çok sağol yaaaaaaaaaaa:)

• bak sna söyliyeyim ben 2 hafta atmadığım bile oluyor benim sevbgilsiin asla mesajla anlıyamassın ona bakarsan bu sitede erkekler sürekli kızlara mesaj atıyor seviyorlarmı baska yöntemlerle anlarsn anca :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek senin yumuşama oranına bakar en azından ben öyle yaparım fazla yumuşak olup yavşıyorsa bulaşmam bile :)

0|0
    0|0
  • Dün o yazmış bendende bekliyor benim yazmam gerekir

0|0
    0|0
  • senin neden atmadığını sorabilirmiym ertesi günü ?

0|0
    0|0
    • merak ediyrum gerçekten deniyomu diye çünkü dünakşamda benzer bişey yaptı atmazsam erkek bunu nasıl değerlendirr

• neden 2 ay azmı ki olursan yardımcı olursan mutlu olurum gerçekten

• yok cok güzel birsey bazı kızlar bırak2 ayı numarayı istiyorlar söyle baska kızlarlada konusuyormu bu adam ? bu konu hakknıda bilgin yoksa eğer ne konu hakkınsa konusuyor seninle konusuerken onları söyle ben sana söyliyecem sevip sevmeidğini

• Bakalım ona ne kadar ilgiliyim bunu anlama derdinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üstüne düşüyomuş gibi durmak istemiyor

0|0
    0|0
  • Üstüme düşüyomuş gibi durmak istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...