Solaryum tecrübesi olanlar yardım ?

Arkadaşlar 6.seanslık solaryuma girdim , ama bacaklarım doğru düzgün bronzlaşmadı bile . 6.seansımı dün yani pazartesi girdim . Bugün başka bir şubede 7.seans daha girmek istiyorum .Normalde bir gün arayla girmek gerekiyor yaa , bir gün ara vermeden bugün girsem bir sorun olur mu ? Acil cevaplara ihtiyacım var

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• girmeden önce krem falan sürmüyormusun

0|0
    0|0
    • suruyorum

• o zmn girdiğin kabinde bişe var. ışınları alt kata fazla etkili vermiyor. bence yeri değiş.

• sana arkadaşlık gönderdim bir şey sormak istedim . Ama kabul etmemişsin . Kabul edersen sevinirim , acil bir şey sormam lazım :(

Erkekler Ne Diyor 3

• sakın gitme solaryum ne kadar nerden baksan 10 dk bir seans 30 tl 6 seans diyorsun oparayla denize git doğal bir şekilde bronzlaz gel ben gittim 2 seans eski kızın bokuna uydukda gittik bir bok yok milletin çıplak yattığı yere sende yatıyon

0|0
    1|0
  • ne desem biryapmışsın bir daha yapma cilt kanserine davetiye çkaran bişey

0|0
    1|0
  • bakabilir miyim bacaklarına :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben beyaz tenli olduğum için gidemedim yaa :/ Sadece 5 dakikalık bir seans girebildim, onda da kıpkırmızı oldum ertesi gün, o yüzden devam edemedim :/ Ama 1 gün ara vermeden girersen hiç etkisi olmaz, onu biliyorum, çünkü o ışınlar ertesi gün ancak işliyor zaten derine, dolayısıyla boşuna girmiş olursun.

0|0
    0|0
    • emin misin ? o yeni girenler için değil mi ? benim 7.seans olacak bu

• 15 seansa kadar öyle olacağı söylenmişti bana.

• Millet yanmak için uğraşır ben yanmamak anormal olan benim galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...