Ben KizlarSoruyor.com'da farkına vardım, ya siz?

arkadaşlar erkeklerin %30 u diyeyim kızların %90 ı. karşı cinse bi tavır alır içten içe sorun yapar ve gelir burda napmalıyım diye sorar. farkına vardınız mı? Ey saygıdeğer Türk kadını. Aslında o kadar kafan çalışıyor ki ama burda atomun parçalanmasını keşfetmemizi bekler gibi bi fikir içindeyseniz bence yanılıyorsunuz. madem Erkek arkadaşınızla konuşacaksınız, :) yalan mı?

prensip gereği soruyorum ne yapmalıyım:D:D

Güncellemeler:
bi de şu var. hiçbir zaman bi kızın "ya bana çok ilgi gösterdi ve ayrıldım şımardım ne yapmalıyım?" dediğini duymadım. yok mu alayıyla var. ama görünmüyorlar. neden?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen psikolojik...

Aslında sorunu olupta soruyu soran kişi ya da kişiler bu soruna kendi çözümlerini teyit etmek amacıyla cevap bekliyorlar. Şöyle ki

Mesela x kişisi geldi burda şu soruyu sordu "sevgilim ilgisini kaybetti naapmalıyım" Aslında aklında ki çözüm " tamamen onun ilgisini çekicek yönde süprizler yapmalıyım onu şaşırtmalı bana eskisi gibi ilgi göstermesini sağlamalıyım" Soruyu soranın beklediği cevap bu aslında ama genel bir kamuoyu yoklaması yapıp tavsiye niteliğinde ki cevapları okuyor.. Çoğunluk örnekteki gibi kendi cevabına yakın cevaplar veriyorsa "herkes benimle aynı şeyi düşünüyor demekki ben böyle yapmalıyım" diyor.

Ama çoğunluk X kişisinin beklentisinden daha farklı yönde cevaplar veriyorsa o zaman bu sorununda cevaplarının da onun için bi önemi kalmıyor yine en başta kendi bulduğu çözümü uyguluyor (Zira kendisine mantıklı gelen bu)

YAni kısaca aslında özellikle aşk sorularında cevap yazarken boşuna g.tümüzü yırtıyoruz gibime geliyor.. Ne desek diyelim eğer sorunun sahibiyle aynı düşüncelerde değilsek Kaale almıyor ve "uzaktan davulun sesi hoş gelir" diyip yine bildiğini okuyor...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• Aslında kadınlar ne yapacağını iyi bilir ancak yinede danışmak istersen.. ;) Merak etme herkes her şeyin farkında.. :)

0|0
    0|0
  • Verilen cevapları dinleyerek hareket ettiklerini sanmıyorum , o soruları soranların çoğunun .

0|0
    0|0
  • Soruyu anlamak için harcadığım efor ile en azından atomu çatırdatabilirdim diye düşünüyorum. Ve evet, çok düşündüm bunu buldum.

2|0
    0|0
  • bunlar hep amerikan propagandası sorun yokken sorun çıkar ardından geldik çare bulalım hadi derler .. yanlış işler bunlar ... baştan bozmayın ilişkiyi gelip de danışmayın yapı yapıp bizden medet umuyorsunuz yeterin artıkın...

0|0
    0|0
  • Ne dion la? :S Hiç bişi anladım

1|0
    0|0
  • sorulan sorulardada verilen cevaplardada milletin ciddi olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hacım süper soru :))

Ben de merak ediyorum o hatunları, nerdesiniz lan çıkın ortaya :)))

0|0
    0|0
  • hamam böcümünnnn gözüne su kaçtı lütfennnn yardım edin :)))))))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...