Allah Rahmet Eylesin Selçuk Yula yı Kaybettik Tanımayan Varmı?

Öncelikle Beyefendi bir insandı herkez elinden kitabın düşmediği çok düzgün bir insandı Fenerbahcenin efsane futbolcusuydu 1 sezon gs formasıda giymişti Fenerbahcenin Bordo Zaferinde Önemli İnsanlardandı Allah Rahmet Eylesin Türk Sporu Çok Önemli Bir Beyefendi Kişiliğini KAybetti

Güncellemeler:
tam bir insan süper futbolcu yaşıda 53 sabah 6 gibi rahatsızlanıp hastaneye kaldırmışlar 7 gibi kalp krizi dediler ama tabi bilmiyorum vefat etti

selçuk yula hakkında videolar

link

link

link

link

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan gibi insandı, beyefendiydi, alçak gönüllüydü. Futbolculuğu da iyiydi, penaltıları hep o kullanırdı ve penaltı kaçırdığına hiç şahit olmadım. Bordo zaferinin kahramanlarından biriydi ve o maçı radyodan dinlemiştim,naklen yayın yoktu, Fenerli değildim ama burnundan kıl aldırmayan Fransızları yendiğimiz için çok sevinmiş, gurur ve mutluluk duymuştum.

Allah rahmet eylesin. Fani dünya.. :(

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah rahmet eylesin..

0|2
    0|0
  • Efsane Fenerli ..

Türkiye'de gelmiş geçmiş en iyi penaltı kullanan oyunculardan biriymiş.. Üzüldüm ..Allah rahmet eylesin ..

0|3
    0|1
  • mekanı cennet olsun büyük Fenerbahçeli:(

0|2
    0|0
  • hadi yaa sevenlerinin başı sağolsun abim çok üzülek.o daha gençti.kalp krizi falan mı?

0|3
    0|0
  • Mekanı cennet olur inş

0|3
    0|0
  • Mekanı cennet olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hayda şok oldum bak şimdi

gencecik adamdı.Mekanı cennet olsun acının rengi olmaz

0|1
    0|0
  • yukarıda ALLAH var sevmezdım kendısını,galatasaraydan ekmek yedıgı halde ınanılmaz bır galatasaray dusmanlıgı vardı,lakın olumun rengı olmaz helekı boylesı genc yasta :(

allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun,kalanlara sabır dılerım

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Vefat eden tanıdık insanlara üzülürken, bir de Fenerbahçeli bir taraftar olarak sabah ilk bu haberi öğrendiğimde üzüntüm ikiye katlandı. Tv'den gözüktüğü kadarıyla temiz, alçakgönüllü, iyi niyetli bir insan profilindeydi. Dediğiniz gibi Türk futbolu çok önemli bir beyfendiyi kaybetti. Artık futbol biraz daha gri artık. Sevenlerine sabırlar dilerim. Mekanı Cennet olsun.

0|1
    0|0
  • 53 yaş bi' sporcuya göre gençti yahu. Allah gani gani rahmet eylesin..

0|2
    0|0
  • Allah rahmet elesin. Yazık olmuş.

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm yahu çok genç gitti Allah rahmet eylesin ne diyelim

0|1
    0|0
  • attığı penaltılarda top çizgiyi geçip ağlara gitmezmiş. ama penaltı kaçırmazmış. yorumları futbol yorumuydu. düzgün biriydi.

0|1
    0|0
  • Yıllarca Fenerbahçe de oynamış bir isim Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşamış ve Türkiye liginde gol krallığı da yaşamış zamanının önde gelen oyuncularından kariyerinin sonunda 2 sezon gs'de oynadı ama fenerbahçeliydi zaten futbolu bıraktıktan sonra yaptığı yorumları dinlerseniz fenerbahçeye ne kadar gönülden bağlı olduğunu anlarsınız.

Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Böyle şerefsiz, dangalaklar da var maalesef link

0|1
    0|0
  • bende az önce okudum haberi görünce şok oldum :(

0|1
    0|0
  • Allah Rahmet eylesin ölümün rengi olmaz

0|2
    0|0
  • bizim herşeyimizdi. fenerbahçe tarihinde hep yeri olacak. lefter gibi

0|2
    0|0
  • Şoktayım sabah sabah çok üzüldüm Allah rahmet eylesin :(

0|2
    0|0
  • Penaltılarının hastası idim herşeyden önce bir beyefendi idi

0|1
    0|0
  • hadi ya ALLAH RAHMET EYLESİN

0|1
    0|0
  • allah rahmet etsin

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin durumuna yüreği daha fazla dayanamadı galiba Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...