Akraba aracılığıyla biriyle tanıştırılacaktım,adam bana tuhaf geldi.

Adam kaba çıktı. hiç konuşmuşluğumuz yok ilk aradı ben aradığını görmemişim tv ye dalmışım. iki saat sonra gördüm. mesaj çekmiş madem açmayacaktın numaranı niye verdin dahada aramıyorum yazmış. Bende aradım görmediğimi söyledim,görsem açardım falan dedim. Öyle konuştuk sonra birşey sormayacanmı başka dedi, zaten sinirliyim gönlümü al dedi. bende sinirliysen sinirlisin görsem açardım dedim.neyse biz analaşamıycaz dedi kapattı bende tamam dedim kapattım.Gecede mesaj çekmiş özür dilemiş. arkadaşıma kanser teşhisi kondu,moralim bozuktu senden çıkardım,seninle dertleşmek istemiştim dedi. bende ilkdefa arıyorsun git samimi arkadaşlarınla dertleş dedim. Tuhafıma gitti nasıl insan, ne yorum yaparsınız.Daha görmedim bile görüşeyimmi bunla?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• "sen kimsin ulanda bana böyle tavır yapıyorsun?" de bir daha mesaj çekecek olursa ve "bir daha beni rahatsız etme." de.anladığım kadarıyla sana karşı atarlı tutarlıyım tavrı yapmaya çalışmış.şimdiden böyle yapıyorsa sittirsin gitsin cehennemin en dibine pezeveng.

0|0
    0|0
    • Hay ağzına sağlık :)

• buarada en iyi cevap içinde teşekkürler :)

• Nedemek hislerime tercuman oldun ;))

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşım ilk iletişimde rahatsızlık duyduğunuz aşikâr karşı cinsin sizin duygu düşünce ve kişiliğinize uyum göstermediği ve ilk intibanın önemli olduğu gerçeğini de ele alırsak irtibatı kesmeniz sağlıklı olacaktır saygılar

1|0
    0|0
  • ayının onde gıdenı arkadasım bu,kanser olan arkadasıyla sızın ne lakanız olabılır,bu adam tarfıkde ceza yer evde sızden cıkartır acısını,patrondan zılgıt yer evde sıze patlar,ılk konuşmada bunu yapan bır adamın 10 sen sonrasını dusunemıyorum bıle

sıze bu buluşmayı ayarlayan akrabanız varya onla bıle muhabbetı kesmenızı onerırım,boyle bır ayıyı sıze reva gordugu ıcın..

0|0
    0|0
    • Bu ayıyı tanımıyor teyzem. Bu çocuğun teyzelerini tanıyormuş.

• akrabanız hıc tanımadıgı bırıne layık gormuş sızı,bayramda aramayın kendısını:)

adam allahtan oynamamış,kılık degıstırıp basınız cok fena derde dustukden sonra anlayabılırdınız gercegı,olaya bırde boyle bakın..

• Haklısın :)

• Yol yakinken vazgec bence, balik bastan kokar. Yaptigi hareketlere karsilik verdigin tepki normal olmus iyi demissin. Herkesin derdi var ama insan gibi anlatmasini bilmeli, muhtemelen yalan olabilir yukselise gecip seni tartmistir ipleri elime alabilirmiyim diye, sende karsilik verince arkadasim kanser diyip ipleri eline alamayacagini anlamis olmali.

1|0
    0|0
    • Banada öyle geldi,bende lafın altında kalamam,bağırır çağırırımm hatta sinir ederse. Pısırık bir tip sandı galiba.birde kendini yüksekten satıyor burnu havada bir tip gibi geldi.Ailesi tarafından şımartılmış muhtemelen.

• Aynen neden derdini çekeyimki bu insanın,neden yani.Birilerinden kazık yemiş birde,mesajla anlatıyordu. kesin eski sevgilisidir,birde üstüne eskilerde aklı sanırım.çekilecek dert değil yani.

• Hic bulasma o zaman, boyle biriyse ilerde daha buyuk rahatsizlik verebilir, ayrilirsin gene pesini birakmaz tehdit eder falan gibi. Git adam gibi biriyle cik, erkek mi kalmadi canım yani.

• adam daha baştan salmış kendini öyle saçmalık olmaz olamaz

bırak gitsin nedemek gönlümü al sanki evlisinizde sevgilisinizde gönlümü al diyebiliyor

başını derde sokma uzak dur sen kardeşim

ama diğer taraftanda bakarsak tanışmanı isterim daha net tanıyabilmek açısından

o anlık bir salaklık yapmış olması o kişiyi kötü göstermez (ama salak olduğu kesin) kusura bakma ilk defa konuştuğun biri böyle derse bana salak gözükür

1|0
    0|0
  • manyakmış o. sakın görüşme

delimidir nedir :D

1|0
    0|0
  • boşver ya belasız başına iş alma

1|0
    0|0
  • Tanıştırm olayları sağlam olmuyor genelde derler arabası var zengin yakışıklı filan

1|0
    0|0
  • o it is a bir yobaz :D

1|0
    0|0
  • bi odun olur çekilir de,buda odunun odunuymuş konusma bile

1|0
    0|0
  • ikinizde atarlısınız anlaşamazsınız

0|0
    0|0
    • Aynen ama alttan alınacak gibide değil. O benim neyimki gönlünü alayım .

• at çöpe. lavuğa bak.

1|0
    0|0
  • biraz daha tanı bakalım madem öyle bişey yapmışınız

0|0
    0|0
  • sarhoştum, kızgındım, üzgündüm, sevinçliydim, dalgındım... özür dilemek için bahane çok ama insanın böyle genel durumlar için bir standardı olması lazım..

Ama adamı suçlayamam telefon denen şeyi bir çok kişi böyle kullanıyor. Tuvalette/banyoda olup bir kaç dakika geç mesaj yazdığı için özür dileyen çok tipler gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ohha birisi sana komplo kurmuş kızım :D düşünsene evlisiniz iş yerinde problem yaşadı akşam bittin sen rehin alır valla.. Başta kendini belli etmeside güzel

0|0
    0|0
    • Aynen adam psikopat ya. Birde kendini yüksekten satan bir hali var.

• İki dik kafa bir arada yapamazsınız ki***

0|0
    0|0
  • mal triplere bak, sttr et

0|0
    0|0
  • Uğraşma bile

0|0
    0|0
  • bana da garip geldi böyle seyi samimi arkadasiyla konussa daya iyi olurdu ama yinede tanis derim sadece bunun yüzünden vazgecme biraz daha iyi tanisin baktin öyle devam ediyor istemiyorum dersn

0|0
    0|0
Yükleniyor...