İnci Sözlüğün Dini Programa Sataşması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

link

Bir ara bu siteye de saldırmışlardı. Sözde düzene baş kaldırmak, tepkilerini ortaya koymak adına böyle ucuz ve lüzumsuz şeyler yapanların bence bir gram aklı yok.

Beyaz Tv'yi izlemem hükümet yanlısı falan da kesinlikle değilim savunduğum kimse de yok ancak tepkileri yerinde ve usulüne uygum olarak ortaya koymadıkları sürece gülünç duruma düşen onlar oluyor bence. Siz bu grup hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bu sefer güldürmedi..

0|1
    0|0
    • işin kötüsü içlerinde okumuş sözde entelektüel insanlar da var ya. ne yapsalar doğru olacağını zannediyorlar buna güvenerek. saçma sapan bir oluşum.

• anca laf işte :) yapsın o zaman yüzleri isimleri belli olmayan kendilerine insanların zor durumda kalmasından eğlence çıkaran dar kafalı insancıklar.

Kızlar Ne Diyor 1

• İnci sözlüğün şaka anlayışı buysa üyeliğimden utandım..!

0|0
    0|0
    • bu ilk değil ki kaç tane programa saldırdılar böyle murat bardakçıya bile yapmışlardı böyle bir şey

• kanalı beğenmeyebilirsin tepki de gösterebilirsin ama millet izliyor bunu sonuçta, insanlara saygısızlık bir kere

• Tepkilerimizi kontrol etmemiz lazım.. Sapla samanı birbirine karıştırmamak gerek..

Erkekler Ne Diyor 7

• eceli gelen köpek cami duvarına işermiş:D dicek bişey bulamadım:D

0|1
    0|0
  • Peki sen dindarların inci sözlük'ü hackleyip saatler boyunca ilahi dinlettiklerini biliyor musun? Hemde yapmadıkları halde peygambere hakaret ettiniz dediler.Peygambere hakaret eden inci değil ekşi sözlükten 1 tane yazardı ama bilip bilmeden gelip siteyi hacklerlerse saatlerce ezan ve ilahi dinletirlerse sahur vaktinde böyle küfür ettirirler adama...

0|0
    0|0
    • sanırım incicilerin yaptığı en iyi şey küfür etmek. dindarları islamcıları ya da herhangi bir kesimi savunmuyorum ama şu yapılan öncelikle izleyenlere veya bir şekilde sahur vaktinde o kanalı açmış sahurunu yapan insanlara da saygısızlık bence.

• Bende bu yapılanı hoş karşılamıyorum ama herşey karşılıklı sen adamların sitesini hacklersen bilip bilmeden onlarda senin izlediğin programları böyle alay konusu ederler.

• kudurun ulan pis yobazlar

0|0
    0|1
    • ben kudurmuyorum valla yobaz falan da değilim

sadece bir terbiyesizliği vurguluyorum

• Bir aralar bu siteye de saldırdılar demişsin.

Nasıl saldırdılar merak ettim?

0|0
    0|0
  • hahahahahhahahah süpermiş :D

0|0
    0|0
    • bayatladı ama artık bu ucuz bir güldürü işte

• ben izleyenlere yapılan saygısızlıktan bahsediyorum beyaz tv yi ben de sevmem ama neticede televizyonda yapılacak şey değil. o adamın zor durumda kalmasının patronları falan o kadar da etkilediğini zannetmiyorum.

• İzleyenlere saygısızlık konusunda haklısın onun için bir şey diyemem

• Müslümanım diyen tepkisini göstermeli

0|0
    0|0
  • Arada güzel oluyor. Küfür olsa bile zevkli oluyor izlemesi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...