Sevgilinizle kavga edip barıştınız ama hala aranız soğuk, ne yaparsınız?

Evet böyle bir durumda düzelmesi için eskisi gibi olmak için nasıl davranırdınız? Çok iyi davranıp üstüne mi düşerdiniz yoksa onun adım atmasını mı beklerdiniz olayın unutulması için?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aranız soğuksa demekki bir tarafa yeteri kadar sıcaklık gösterememiştir barışırken ben yüzü asık sevgilim oldumu bırakırım sohbeti gönlünü almaya çalışırım hep tabi bu verdigin degere göre degısır.Özet olarak sevgide KİBİRE GURURA yer yok .Sev okadar sev ki kalmasın sende gurur fazla gururun başladıgı yerde sevgi son bulur.

0|0
    0|0
    • yok asla öyle bir durum değil, sadece kırıldı bana ama yarım saat içinde de düzeldi kapattık konuyu. belki daha fazla üstüne düşersem sıkılabilir diye düşnüüyorum o yüzden

• Bazı insanlar üzerine gelince sıkılır ama bence aksine verdiğin önemi gösterir bu tabi herkes aynı değil.

Erkekler Ne Diyor 3

• aynı sorundan bende de var sevgilimin babası yurt dışına gidiyordu bizde o gün kavga etmiştik eskiye zor dönülüyor ona sevdiğini hissettir

0|1
    0|0
  • Şirinlik yap,uzun mesaj atıp sevindir yumuşar zaten ama suç ondaysa ve hala sinirliysen sinirin geçene kadar adım atma

0|0
    0|0
  • ufak sürprizlerle odak noktanızı dağıtabilirsin

0|0
    0|0
    • bunu yaptım zaten. "aşkım" demeye başladı mesela :) ama "seni özledim" "seni seviyorum" duyamıyorum eskisi gibi. daha bir gün oldu ama. düzelir mi acaba? üzdüm onu gerçekten.

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer suç bendeyse alttan alırım gönlünü almaya uğraşırım ama suçum yok haklıysam hiçbir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • kavgann konusuna bağlı.

0|0
    0|0
    • ben haksızım diyelim. aslında düzeldi ben alttan alıp özür dileyip iyi davranınca ama eskisi gibi çok iyi değiliz. bunu düzeltmek için ne yapmalıyım? alttan almaya devam mı artık beklemek mi lazım?

• evet biraz öyle biri. pek de konuşamıyoruz ben bir yaz kursuna gidiyorum çünkü. bırakıyorum öyleyse o yazmadan üstüne düşmek yok :)

• sen beni ekleyebilir msn bir az konşalm :)

• daha da ısınmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...