Ilişkinin bu döneminde ne yaparsınız?

uzuk soluklu surmus ilişkinizin suyu cıktıgı ıcın sıkılmışsınız ancak sevgilinizi hala sevıyorsunuz.. bazı tartışmalarla bırbırınızı daha fazla bunaltmışsınız bu yüzden ayrılmanın eşigine gelmissiniz.. bu kadar bırıkımın ustune10 gunlugune bir seyahate cıkıcaksınız.. belkide dondugunuzde iliskinizi bitiriceksınız.. aklınızdan deli seyler geciyor.. bu 10 günlük süreçte sevgilinzle iletişiminiz ne boyutta olur? aynı mı dewam eder? yoksa sadece acil durumlarda mı telefonunuzu kullanırsınız? hiç biriyse siz ne yaparsınız?

Güncellemeler:
sevgilinizle hergun gorustugunuzu varsayın ayrıca sevgiliniz sureklı 30 dk bır mesaj atıp cevap bekleyen gun ıcersınde 2 kere sesinizi duymak ısteyen biri.. aynı sekılde davranmadığınızda sizi ilgisizlikle suçlayan biri...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence arada saygı bitmişse zorlamak size zarar verir.Burada böyle bir konu açman bile kafanda acabaların oluşmaya başladıgını gösteriyor bence soru işaretlerine kendi içinde bir cevap bulamamaya başlamışsan bir ilişki bitişe doğru yol alınıyor demektir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hmm .. O pozisyonda gene konuşulur , mesaj atılır vs.

Ama her zaman olduğu gibi sık sık değil

2 - 3 saatte bir .

Çünkü ikinizde patlama noktasındasınız , birbirinizi tetiklemeden düzeltmeye çalışmak lazım

Heleki uzun süreli bir ilişki ise ben bitmesine karşı çıkarım .

0|0
    0|0
  • bitir kardeş bitir

0|0
    0|0
  • Seviyosanız hele ki sevgiliyseniz, ayrılmayın. Sevişin a dostlar. Sıkıntı mı var ? Önce sessizleşin bi, oturun bir masaya, olayı EGOSUZ VE TARAFSIZ tüm gerçeğiyle konuşun. Bulun bir orta yol. Ayrılmayın lan. Ayrılmayın.

0|0
    0|0
  • Ona hala ilgi duyuyorsam, mesaj atarım.

Bu kadar basit.

Duymuyorsam, atmam.

Bu kadar zora sokmayın şu ilişkileri, sanki havuz problemiymiş gibi.

0|0
    0|0
  • atayıp sormam, kafamı dinlerim:D ooooohh mis:D

0|0
    0|0
  • Değişiklik şart, sizi uzun soluk sıkmış, araya bir nişan bir söz etkinliği katın yeni heyecan sizi ilişkinin bşına getirir.

0|0
    0|0
  • Bir sevgili havuzuna musluğu doldurursak 500 L su oluyor 5 günde bitiyor doldurmassak kaç günde su biter:(

0|0
    0|0
  • O kedicik gibi masum masum bakar seyahat ederdim.

0|0
    0|0
  • geldikten sonra öpüş seviş düzelir herşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sakin kafayla düşünmek için onla pek iletişim kurmam heralde ben olsam. Daha az konuşup daha az düşünmeye çalışırım. Sonrasında özlemimin boyutuna bakarım. Özleyemediysem karşılıklı bişeyleri konuşup ilişkiye yeni bir yön verme zamanıdır artık ya düzelir ya biter.

0|0
    0|0
  • valla ben kendi ilişkimden anladıgım kadarıyla bir ilişki yürümüyorsa bitirmek lazım uzatmamak lazım ya ha ben yapabiliyormuyum hayır gözü kör olsun aşkın gece bitirelim diyoruz bitiyor sabah günaydın aşkım böyle ilişki olurmu demekki oluyormuş öyle hayat geçmez bitir ne ona nede kendine yazık etme

1|0
    0|0
  • uzuk soluklu surmus ilişkinizin suyu cıktıgı ıcın sıkılmışsınız ancak sevgilinizi hala sevıyorsunuz.. bazı tartışmalarla bırbırınızı daha fazla bunaltmışsınız bu yüzden ayrılmanın eşigine gelmissiniz..

saydığınız sebeplerden dolayı daha yakın bir zamanda ilişkimi sonlandırdım. uzatmanın bir mantığı yok. herkes yoluna baksın.

0|0
    0|0
  • biraz kafanı dinle bence.sağlıklı düşün.

0|0
    0|0
  • bi kaç gün ayrı kalın bir birinizi özleyin geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...