Ben anlam veremiyorum.. bir de siz bakın?

merhaba arkadaşlar. üniden bir arkadaşm var çok samimiyiz birlikte ders çalışırdk, yemek yemeye, sinemaya vs. giderdk. ama arkadaşlktan başka bşy yoktu. yani bn öyle düşünüyordm sonrları tabi ona karşı bir ilgim olşmaya başladı. oda bana karşı çok korumacı davranıyordu. mesela ben otobüse benimeden oda gtmezdi. ki benm otobüsüm çok geç geliyo 30 dk bekliyorum rahat kışn o soğukta karşı durakta benm binmemi beklerdi. ya da bir tartşma oldğunda sen çekl ben hallederm dşarda bekle beni derdi. sonra bana başka birinden hşlandğını falan anlattı. ikinci dönemde bazı ailevi problemlerden dolayı okula gelmedi. bu esnada pek konşmadk.konştğumuz da da bna beni ankaraya çeken tek neden sensin demişti. ama bunu söylediği esnada sevgilisi varmş. eski sevgilisyle tekrardan barışmış. bana barıştğını anlatmadı benim haberm yoktu ama eski sevgilisi ben oğuzn sözlüsüym sende onn arkadşymşsn tanışalm mı diye mesj attı. ben öylelikle öğrendm. oğzda sözlm değil sadece konşuyorz falan ddi o zamandan beri mesj falan atmıyodu.gçenlerde yine mesj attı sevgilisnden ayrılmş. ve attğı mesjlarda bazn ilgi gösterdiği açıkca anlaşılıyo bazende sadece arkadaşmsn dercesne mesaj atıyo.

anlayacağnz baya karşık şimdi bu adam ne dşünüyo dersiniz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben arkadaş hakkında pek hayırlı şeyler düşünemedim

Benim bakış açım ile şu mantıkta ilerliyor.

Seni zaten avcunun içine almış , hal hareketleri ve herküllüklerinden ötürü .

Öteki tarafla beraber onunla çıkıyor ama , kendine bir açık kapı bırakıyor.

Oda sen oluyorsun , yani onun sığınıcağı liman hesabı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kim olursa olsun iki farklı cinsten insan birbirine karşı birşeyler hissetmedende görüşüyorsa görüşsün zamanla ister istemez bir etkileşim olur çok doğaldır bu çünkü sen her hareketi görüp aslında geri planda istediğin insanla karşılaştırırsın ya ne iyi bir insan dersin ozaman belki ama zamanla bunlar toplanır çıkarılır çarpılır bir bakmışın sende çarpılmışsın arada :D

0|0
    0|0
  • adamın düşündüğünü sktret:) oh ne ala memleket sen orda o orda biri olmazsa fiğerine yavşarım, ne ala memleket:) bir sevgili yap sende onunla arkadaş gibi konuş, o zaman ben miye böyle b.k yedim der:D beni dinle sen;)

0|0
    0|0
  • Sen bişe hissetmiyorsan arkadaş olarak kalın ama ilgini çekiyorsa yavaş yavaş konuşup bu konuları sormalısın bence sana ne gözle baktığını falan

0|0
    0|0
  • Yedekler kulübesine almış seni...

0|0
    0|0
  • senin ne düşündüğünden emin olamadığı için açılamıyor olabilir. benimde bu tarz bişey başıma gelmişti :)

0|0
    0|0
    • hmmm sıkıntı :)

• umarım herşey istediğin gibi olur

• umarımm.

• değişikmiş sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0
  • ne hisediyosan odur olumsuzda olsa düşündüğünü kendine itiraf etmeliisin

0|0
    0|0
    • önemli olan onun ne düşündüğü. benm merak ettiğimde bu zaten.

• onu tanıyan sensin bişeyler düşünüyor dersen düşünüyorur yoksa yok bu kadr kesin

• ciddi bir şeyler hissetmiyosan hiç uğraşma kalsın öyle

0|0
    0|0
  • kendini boşlukta hissettiği anları seninle doldurmayı düşünen biri.

0|0
    0|0
    • mantıklı olabilr.

• birlikteyken geçirdiğiniz vakitler senin açından da hoşsa, görüşebilirsin belli bir mesafe içerisinde diyebilirim. senin tercihin.

• zaten arkadaş olarak görüşüyoruz hala.

• Yedeklerdesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değişikmiş, ama bence uzak dur

0|0
    0|0
    • neden?

• o yüzden, içten pazarlıklı bir kişilik iki kızı aynı anda idare etme çabaları falan...

• bakalmm

Yükleniyor...