Levent kırca nın son dönemdeki tutumunu nasıl buluyorsunuz?

levent kırca nın son dönemdeki tutumunu nasıl buluyorsunuz? bu adam hiç gülmedim diyebilirim. dandirik bir sarhoş taklidinden başka bir marifeti yoktu zaten. ama 90lı yıllarda alternatifi olmadığı için insanlar buna gülüyordu şimdi kimse sallamıyor. bu elelmanda işi solculuğa ulusalcılığa vurdu? saçma sapan şeyler yapıyor bence. sizce?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kemal kılıcdaroglu kadar onun da dusuncesını cok merak edıyorum. Sırf muafelet olmak ıcın amacsız savunmalar sunmalarını bu kadar basıtlesmelerıne anlam veremıyorum.

1|3
    2|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Levent kırca ya sorsan Sincanda tanklar yürüdüğünde hukuk çalıştı ,iktidar partisine kapatma çıkınca hukuk vardı,ama silivride çıkan kararlardan sonra hukuk iflas etti samimi değil..

1|2
    2|1
  • Tekin Siper'in tiyatroda öldüğü yıldan beri Levent Kırca düştü nedense. Mizah anlayışı olarak "kendini tekrar"ı bırak daha da basitleşti, zekice politik esprilerin yerini gereksiz laf salataları aldı.

Kendisi eskiden demokrat konuşurdu, her lafı ırkçılık kokar oldu. Özel hayatı da berbat olunca, saçmalaması normal bence. Herkes sapıtıyor bu dönemde

0|0
    1|0
  • şarlatan.

1|2
    2|1
  • bunlara sanatçı diyemiyorum.Ama şöyle bir söz var sanat muhalefettir.Bir kere bunu geçin böyle bir hükümete muhalefet olmayan adamın aklında şüphe ederim ben.

Şakirttir zaten.Bir de muhalefet yobazları var.Genelde dinsizlerdir ama beyin yoktur.

Yine de muhalif yobazların sayısı şakirtlerden az.

0|0
    2|4
Yükleniyor...