Neden yalnızsınız? soru başlığı kısa değil of :D

Neden yalnızsınız? isteyen uzunca isteyen kısa cevap versin ama yalnızlığınızın nedenini yazın lüften konunun dışına çıkmayın.

Güncellemeler:
Bazı kişiler soruyu yanlış anladı heralde sadece sevgili bakımından yalnızlık değil her bakımdan.

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ideallerim ve karakterim beni yalnizliga itiyor. Olaylari zamana yaymakta ozurluyum. Baslarda hos gelen sonrasinda cekilmez hal alan bir otorite anlayisim var. Sabredip toptan patlayamayan, kisa zaman dilimlerinde az az parlayan biri oldugumdan, yanlis insanlari hayatimdan cikaracak ofkeyi biriktiremiyorum. Kadinlarin genel ozelliklerini hala ozumseyememem de onlar hakkinda kolay ve yanlis hukum vermeme neden olup beni yalnizlastiriyor. Sevgilim oldugunda daha kotu bir insan olabiliyorum ve ben iyi biri olmak istiyorum bu da kendimi mutlu hissettirme bahanesiyle yalnizlastiriyor beni. Bu sorunlar uzerinde dusunen, kendince uygulanabilir cozumler arayan biriyim. Yani siradan yalniz bir kisi ne ise ben de oyum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sorunun cevabı "işte"

0|0
    0|0
  • Tekil olmayı ve sakinliği seviyorum. Genelde bızı gercekten anlayacak ınsanlar nadır bulunur ve bız onlarla karsılasmamıs oluruz. Sevgılı boyutunda ıse gercekten sevgılı degıl de yaren dıyebılecegım bırını arıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapım gereği yalnızlığı seviyorum. her türlü imkanım olmasına karşın kendimle olmak beni mutlu ediyor.

0|0
    0|0
  • no women no cry

0|0
    0|0
  • Benim seçimimm

0|0
    0|0
  • Fazla sosyal bir insan olamamam :S :/

0|0
    0|0
  • Yalnızlığın sessizliğini ve huzurunu seviyorum ne karışan var ne bir dırdır eden sevgili :)

0|0
    0|0
  • Umduğumu bulamadığımdan :D

0|0
    0|0
  • 3.5 yılımı verdim, en son canıma tak etti sürekli kavga .. huzur istedim ve ayrıldım hâlâ yalnızım :)

0|0
    0|0
  • sonsuz nedenim var bunun için ama en önemlisi yanlız olmayı sevmem sanırım. arkadaşlarımla birlikteyken bitsin artık gitsinler diyorum

0|0
    0|0
  • Zeki ve Guclu insanlar yanlizdir. Kendimi bununla teselli ediyorum

0|0
    0|0
  • Olgun adam yok piyasada.

0|0
    0|0
  • Farklı biri olduğumdan sanırsamkine

0|0
    0|0
  • Böyle daha mutluyum..kafam rahat..tek takılmak güzel..kişiliğim gereği

0|0
    0|0
  • bulamadım istediğim gibisini. tek tabanca en iyisi galiba..

0|0
    0|0
  • yanlız olmayı (istediğim) için yanlızım.

0|0
    0|0
  • Sen yoksun.

0|0
    0|0
  • doğru düzgün kız mı var da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aşktan yandım bir kere korkuyorum

1|0
    0|0
  • Çünkü " canım öyle istiyor " :)

0|0
    0|0
  • Hep daha iyisini beklediğim için.

0|0
    0|0
  • Cünkü sürekli hayal kirikligina ugruyoruz

0|0
    0|0
  • Çünkü böyle olmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • Yaşım kemale erdi, kim ne yapsın beni:S

0|0
    0|0
  • çünkü psikopatım

0|0
    0|0
  • hem göze hem kulağa hem kalbe hem de beyne aynı anda hitap edebilen biri yokk

0|0
    0|0
  • cünkü ben öyle istiyorum

0|0
    0|0
  • yanımda kimse olmadığından değil, kimseye yalnız olduğumu söylemiyorum ondan sanırım

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını mutfak tezgahındaki sarı bez kadar değersiz görüp, sevgilisi olmadığı için yalnızım diyenin çaresizlik g.tüne girsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...