İlişkide Kadının Özgüveni Erkeği Nasıl etkiler ?

kadının özgüvenin olduğunu erkek nasıl anlar ? yani kadın nasıl ifade eder ? tek güzel olması yetmiyor mu ?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Özgüven demek kendine saygı demektir. Her erkekte karşısında kararlı ve kendinden emin bir bayan ister. Özgüvenli bir kadın özgüvenli bir erkeği hiç bir zaman sıkmaz. Ama özgüvensiz bir erkek özgüvenli bir kadınla başa çıkamaz ezildikçe ezilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• özgüveni olmuş dürüst değil neye yararki ciddi bir ilişkiden bahsediyosan dürüstlük güvenilirlik ilk sırada

1|0
    0|0
  • yetmez. ozguveni olan hatun dirdir etmez, yem atip durmaz, dogruyu soylemekten cekinmez vs. vs. guzel olan hatunlar tek tutunduklari dal guzellik olunca genelde daha fazla ve beter dagitip bir sure sonra cekilmaz olurlar. That is why sometimes average beauty works better

1|0
    0|0
  • duruşundan konuşmalarından,hakim tavırlı olurlar genelde,

genel bir soru bu,yani doğal olarak da güzellik yetersiz kalır kimi yerde

1|0
    0|0
  • Yengem seni sevmiyor dostum. şaka lan belki bir planları vardır, eşler bazen başbaşa kalmak ister ayrıca tatildeler be oğlum rahat olamazlar yanında insan tatile niye gider, rahat biraksana

0|0
    1|0
  • öz güvenin olması erkeğin senin onu aldatıcağın hissi verir

genelde utangaç tipler erkeği daha fazla etkiler

ve ona karşı güven hisseder

1|0
    0|0
    • Gerektiği kadarıyle olan özgüven iyi bence :) ama şöyle bir durum var ben sevgilime güvenmeyerek onu beni aldatacağını ona hissettirerek kendimi özgüvensiz bir imaj mı çizdim acaba ?

• sana şu kadarını söylüyüm

ilişkinin uzun süre devam etmesi için anlayış çok önemli

ben ayrıldım kız arkadaşımdan

sırf beni anlamadığı için

her sözüme ters cevap vermesinden dolayı

kafasına birşey kazımıştı ve öyle gitti geri dönsede asla affetmem

anlayış çok önemli bir kardeş veya bir abi tavsiyesi

• güzel olması tabıkı yetmıyor bu sadece erkegın egosunu tatmın eder öz guven derken sahıplenmek anlıyorum sahıplenmesı lazım erkegını sım sıkı sarması

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorduna göre özgüvenin etkileyici seviyelerde hiçbir erkek sana hayır diyemez merak etme:D

1|0
    0|0
  • kadının özgüveni erkekte eksi ve artı etkiye sebep olur.

1|0
    0|0
  • Özgüven demek kıçının tavan yapması kendisini üstün görmesi değildir önce bunu anlaması lazım kuş beyinli olupta özgüvenli olunmaz. Onun haricinde hakiki anlamdaki özgüveni severim bayanda ...

0|0
    0|0
  • Özgüvensiz kadın ofsaytı bilmeyen erkek gibi belli eder kendini

0|0
    0|0
  • Sevmem uyuz olurum onu bozarım gerekirse kavga ederim ısırırım bile..

0|0
    0|0
  • Özgüveni yüksek kadın erkeği sıkar buna eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...