Eski sevgılım ne yapmaya calısıyor olabilir?

Aynı avm ıcınde calısıyorduk ama o baska yere gonderılmıstı bır baktım yıne aynı yerıne dönmüş calıısıyor. Çok onceden ben buna mesaj atmıstım senın nıye kalbın yok sen herkesle oynarsın sevemezsın falan dıye. Sonra bu işe geri döndü göz ucuyla bakıp duuryordu, calıstıgımız yerler karşı karşıya.Ben buz patenınde o Essede,Size ne yaptıgını soyluyorum.

1- Dukkanın tam orda masada oturuyordum oda ablasıyla cıkarken hanı hey allahım ya derken elımızı kaldırırz ya aynısını yaptı.sonra yıne bakmya devam etti.

2- Ben dukkanın yanındakı yerde ıcecek ııcp erkeklerle konuusnca cok pis süzüyor ve dukannın onune gecıp dıkılıyor.

3-bazen paten yaparken onu dukkanın onunde dıkılmıs buraya baktıgını goruyorum.

4-Bugun.dukannın yanında asanssora bıncektım bana baktı ve hanı sısz erkkler yürü git derken kafanızı bı hale sokarsınız ya:D aynııssını yaptı bende nedıyousn dedım güldü güldüm, o hareketı 3 kez yaptı ve gulmeye devam ettı tam bınecektım bakıp güldü,Ardından geldıkten sonra ılerıde oturdum madem o bana oyun oynuyor bende ona oynadım baktım tip tip bu el ısaretı falan yaptı, güldü falan.Bende gıderken el salladım gittim. Ama mesaj atardı yanı bana sızce atacakmı? yda bununla nasıl oynayacagım ben:D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• dikkat ette oynayacağım derken oyuncağı olma ;)

0|0
    0|0
    • Evet tekrar baglanırsam kötü olur.

• Bunu umursamayarakmı yapıcam

• yani en basit yolu bu o yokmuş gibi davran hayatına devam ettiğini onu geçmişte bıraktığını hissettir ona

Erkekler Ne Diyor 3

• bu hikayenin sonu yatakda biter uyandırıyım

0|0
    0|0
    • yuh artık

• ben ızın vermedıgım surece kımse bana yaklasamaz

• :) mevzu da bu zaten kendi ellerinle vereceksin,

dedik ya çocuk işi biliyo diye

• ahaha go to the bed

0|0
    0|0
  • Öff bu kadar aptal kadınları görünce nedne hala bakirim diye kızıyorum kendime..

0|0
    0|0
    • sen önce terbıyenı takın sızın gıbıler oldugu surece zaten aşk diye bir şey olmaz

• Yani günahamı grecegım bu yaşta

• girdin zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçmiş olsun o seninle oyun oynuyor.

Çocuğu göz hapsine almışsın resmen.

0|0
    0|0
    • ne yapıcaz?

• eklesem dertlesebılırmıyız?

• Tabi ki ekle :)

Yükleniyor...