Klasik ıssız bir ada sorusu ama insansız versiyon?

Tek kişilik uçağınız ile atlantik üzerinden geçerken düşüyorsunuz. "May Day,May Day,May day ciuuuuvvvvv gümmmmmmm" Kendinize geliyorsunuz, başınız kan içinde uçak adanın yakın bir noktasında denizde yavaşça derinlere batıyor. Hızlı karar vermelisiniz dibe batmadan önce önünüzde üç çanta var. Ve sadece birisini alıp çıkma hakkınız var. İkinciye yer yok. Çantaların içeriğinde şunlar var; İyi düşünün ve karar verin :))) Ve son uyarı uçağın battığı yere dalıp diğerlerini çıkarırım demeyin . :)

• 1. çanta; en sevdiğiniz keskin kasatura ve birkaç konserve gıda
    37% (7)39% (7)38% (14)Oy Ver
  • 2. çanta; ilk yardım seti ve bir adet isveç çakısı
    47% (9)33% (6)41% (15)Oy Ver
  • 3. çanta;pompalı tüfeğiniz ve üç kutu ek cephane.
    16% (3)28% (5)21% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
11|14

En İyi Kız Görüşü

• B şıkkı.

0|1
    0|0
    • :) Akıllıca

• sağolun hem iltifat hem de en iyi cevap için..

• Rica ederim güzellik burada :)

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 14

• bır gun ıssız bır adaya dusecegız sanırım,40 kere soyleyınce gercek olurmuş,az kaldı:)

b şıkkını tercıh ederim

1|0
    0|0
    • vallahi haklısınız arkadaşım:)) bir günde bu kadar adaya düşe düşe sonunda bütün KS ya uçakta ya gemide bulacağız kendimizi ve gerçekten düşüp toptan bulacağız cevaplarımızı:)

• Kasatura ve gıdaları alırım. Adaya vardığımda da kanıyan yerlere kum sürerim. O şekilde kanama durabilir. Kasaturayla avlanırım ve kalacak bir yerler ayarlamamda kesmem gereken şeyler olacak orada kullanırım. İlk etapta gıda bulmakta zorlanacağımdan aldığım gıdalar o süre içinde beni idare edecektir. Sonra koca bir SOS yazarım heralde sahile hatta iki tane yaparım biri gece için yakarım biri de yanmadan gündüz gözükür zaten.

0|1
    0|0
  • O adada kasatura ile hiç bir halt olmaz. Elbetteki POmpalı tüfek, yukarı ada kuş cenneti yuıkarı ateş etsen 10 taen av düşer. karnını doyurursun. ateş yakarsın..

en mantıklısı tüfek. + 1000 Savunma puanıdavr :D

0|0
    0|0
  • Pompalı tüfek,isveç çakısı,konserve olan bir kombin yaparım ya da ölürüm : (

0|0
    0|0
  • İlk yardım çantası, isveç çakısı.

0|0
    0|0
  • bence b seçerim

0|0
    0|0
  • 1. çanta; en sevdiğiniz keskin kasatura ve birkaç konserve gıda

0|0
    0|0
  • ben alaattin in sihirli lambasını alırdım :D

0|0
    0|0
  • 1 iyi iyi ...

0|0
    0|0
  • A derdim :)

0|0
    0|0
  • 3 çanta da beni tatmin etmedi hindistan cevizi yer cırcır olurum daha iyi anasını satim

0|0
    0|0
  • Çantayla falan uğraşmam ben. Direk canımı kurtarırım.

0|0
    0|0
  • en sevdiğiniz keskin kasatura ve birkaç konserve gıda

0|0
    0|0
  • hemen isveç çakısı olan çantayı alırım. isveçli bilim adamlarının bu konuyla ilgili araştırmalarını bilgilerini sorarım

o değil de may day ciuvv falan güldürdü beni,

güldürürken düşündürdün ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...