Evde spor yapmanın yararını gördünüz mü?

hergün bu saatlerde evde Kol ve omuz calısıyorum ip atlıyorum yararını görürmüyüm arkadaslar 2 tane 10 kiloluk dumbel var ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Açık konuşucam.Kollarda gelişme baya kolaydır ama vücuttaki büyük kas grupları için evde yapıcağın çalışmalar gerçekten kısıtlı ve azdır.Ama asıl yararını ilerde görürsün sallıyorum 6 ay sonra salonda çalışmaya başladın evde çalıştığın kaslarda gözle görülür bir gelişme görmemiş olsan dahi o evde çalıştığın kas guruplarının diğerlerine göre ciddi derecede hızlı geliştiğini farkediceksin.Ama benim sana tavsiyem durumun müsaitse bir salona yazıl.İyi bir salona yazılırsan sana hocaların zaten yardımcı olacaktır.Ama hoca olmasada olur zaten internetten araştırıp okuyarak hocalarının sana verebileceği bilgilerin katlarca fazlasını elde edebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bizim evde de kondisyon bisikleti var, hiçbi şeye yaramıyo, sen değil bisiklet kondisyona giriyo sanki.

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan görürsün

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan evet.

0|0
    0|0
  • Görürsün. Akşama kadar yatıp yuvarlanmaktan iyidir :D

0|0
    0|0
  • zayıflamak içinmi?

0|0
    0|0
  • görürsün. benim sadece adım sporu yaparak birkaç kilo vermişliğim vardır

0|0
    0|0
  • Hayir yarari yok bnce spor salonuna git

0|0
    0|0
    • spor salonuna da gidiyorum

• Ee iyi iste canım orda sporunu yapiyorsan evde ne gerek var

Ama dogrusu bnde kisin spor salonuna gitmeye hal bulamiordummevde yapiyordum accayip SIKICIYDI yalnizdim yani spor salonundaki aletlerin hepsi bnde yoktu ondan pek yararini gormedim

• Evet salon kadar olmasa da görürsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• salondaki kadar etkili olmasa da belli olur vücutta

0|0
    0|0
  • Sadece ev az iş görür ama hiç yoktan iyidir.

Salona gidip, ara günlerde destek diye çalışıyorsan o iyi birşey zaten. (Dinlenme ve beslenmeye dikkat)

0|0
    0|0
  • valla ben barfiksle trapezleri omuzu bileği çıkardım üstübe üst karıbn kası bile yaptım . görürüsün

0|0
    0|0
  • görürsün tabi tabi evde yaptıgın hareketleri spor salonundada yapıyorsun ama doğru yapman çok önemli beslenme ve spordan önce ısınmanda önemli sonra kollarda yırtılamalar alan meydana geliyor.

0|0
    0|0
  • Barfiks çek

0|0
    0|0
  • düzenlilik çok önemli düzenli çalıştıktan sonra biraz sabırla şişerler

0|0
    0|0
  • görürsün kardeşim boş oturmaktan iyidir elbette

0|0
    0|0
  • Hicbir faydasini goedim

0|0
    0|0
  • kuvvetlenmek için iyidir ama hacim kazanma olmuyor fazla. Tavsiyem hareketleri çeşitlendir. Şınavın farklı tutuşlarını dene. Triceps biceps unutma.. Sporsuz yaşamaktansa evde çalışmak iyidir.

0|0
    0|0
  • spor salonu şart aga

0|0
    0|0
  • hayır evde spor çok boş

0|0
    0|0
Yükleniyor...