Siz olsanız napardınız bu durumda

Şu an sinirden patlamak üzereyim ne desem bilemedim yan apartmanda mahallenin başkanı olan bir adam var patavasızısın önce gideni ne ararsanız var türünden bişey annem ve komsumuz kapının önündeki banklarda otururken o adam gelmiş üst kat komşumuzda yönetici onunla bişey konuşmak için kapının önüne geliyor annemler oturduğu yere anneme diyoki kalk su adamı cagir da gel oturacağına demiş annemde kapının ziline basmıs asagı kattan ben tam asagi iniyordum olaya tam vakıf olamadım olsaydım adama demediğimi bırakmazdım sinirden patlamak üzereyim o adamı bulunca ne yapayım ne desemde hatasını yüzüne vursa adam resmen kalas yaa bişey demiyorum bu bayana denilecek biseymi şimdi yan komsumuz kavgada çıkarmak istemiyorum kac defa böyle seyler yaptı ne yapmam lazım ?

Güncellemeler:
yokmu yardım edenn

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Az yesin de bir hizmetçi tutsun , yöneticilerin yardımcıları neden atanır da deftere yazılır , bunu sor

0|0
    0|0
    • öyle bir yönetici yardımcısı falan yok yaniii ama böyle diyince duydum kıl oldum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• ben olsam en güzel çare olarak bir açığını bulduğum gibi gerekli kurumlara şikayet ederdim ve dediğini asla yapmazdım. mesela bana küfredecek olsa (yapmadığım bişey değil) ses kaydı açıp mahkemeye verirdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dediğini yapmak zorunda değilsiniz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...