14 yaşındaki kız çocuğuna Tecavüz eden 26 kişinin cezalarının toplamı Mustafa Balbay etmiyor

14 yaşındaki kız çocuğuna Tecavüz eden 26 kişinin cezalarının toplamı Mustafa Balbay etmiyor siz ne diyorsunuz bu sözde adalete

0|0
17|15

En İyi Kız Görüşü

• iste o 14lük cocugun adi sümeyye erdogan olsaydi hepsi müebbet yerdi. ne sanssizlik ki erdogangillerde dogmamis.

adalete yargiya karismiyoruz biz diyen akpyi görürdük ozaman.

6|3
    0|1
    • ananı belleyen kadı olunca kimi kime şikayet edicen ama baksana millet bellenmeye alışmış hoşlanıyor

• Seriatta hadisler de baz alinir. Oyle hadis var midir bilemem. Lakin su an seriatla yonetilen yerlerde cahiliye devri yasaniyor sozleri dogrudur. Hadis mevzu karisik. İsine geldigi gibi kullanabilecegin bir sey. Misal musrik katli gibi. Fetosla, furkan vakfinin seysi de bunu savunur. Bilirsin bizim seriatcilar da fetosa, ketosa tapar. Diyanet te bunu onaylar bu arada tabe. Diyanete de taparlar. Kisaca sictim, ustune de sivarimin alayi bunlarda.

• Seriat sadece kurani baz almiyor iste. Oyle bir durumlari var. Eksik cunku. Her haltin seysi yok.

Kızlar Ne Diyor 16

• hah hatırladım. Akp nin iktidar olduğu ülkede adalet aramak, kerhanede bakire kız aramaya benzer ..

8|10
    1|5
    • bunu tuttum :D plus

• Bunu söylediğine göre 2001'den bu yana değiştirilen maddelerden haberin yok Ak partiyi savunduğum için değil ama muhalefeti küçük düşürüyorsunuz. Cumhuriyetin kuruluşuyla laik bir düzen ve yeni bir anayasa'ya sahip olduk. Yeni anayasanın maddelerini kullanıyoruz. Eğer ki sen şikayetçiysen Ak partiden değil Cumhuriyeti kurup anayasayı düzenleyenlerden şikayetçi ol bence. Çünkü bir şey araştırmadan gelmişsin buraya başka iktidar görmemişsin tabi küplere biniyorsun

• @Ramboo1453 kes

• Adalet bizim ülkemizde 1938de öldü.

10|12
    5|7
    • -leyenler Ataturk olmasaydı bugun hayatta olabılırlermıydı hıc dusunmulermı acaba aa bı sn beyın yokkı pardon

• elbet bıtıcek , hazırlanın sıcak bır sonbahar gelıyor !

• nedir bu putlaştırma arkadaş ben anlamadım bıktım bu tip insanlardan yaa peygambermi tövbe haşa bu adam ,sadece osmanlının bir subayıydı ve verilen görevi yerine getirdi ama yok bokunu çıkaracağız ya, bu arada bu tipler askerlikten kaçmak için her türlü daleverayı çevirirler sonrada biz atatürkün askeriyiz derler. İslamın ve şeriyatın yaşanmadığı yerde adalet aramayın

• Huseyin Uzmezi hepimiz biliriz degil mi?

link

link

Vakit yazaridir hani. Hah hani su 14 yasindaki kiza cinsel istismarda bulunan, 50 yas kucuk esiyle evlenmesi icin muhammed de ayseyi aldiginda 9 yasindaydi diye kizin ailesi razi gelen.

Hah hah ta kendisi.

link

Uc sene yatti. Sadece 3 sene.

Ama sorsan butun huloglar tecavuzculerin basi gitsin, cuku gitsin der. Ama gider bunlari korur.

5|2
    1|1
    • Ergenekon davasıyla bu yazdıklarının alakasını çözemedim ama kendin çalıp kendin oynamışsın

• Hea gezi parkina destek verdik diye biz de muebbetle yargilanacagiz zaten. 14 yasinda kiza cinsel istismarda bulunsak uc sene yerdik negsel. Hem arkamizda bizi koruyup, kollayanimiz olurdu.

• kuran allahin sözü diyen kuranda ne yaziyorsa onu dikkate almalidir. allahin yazmadigi seyi insan yaziyorsa ozaman kuranin ne önemi kaliyor herkes kafasina göre kanun eklesin (:

• 4|3
    1|0
  • ya ben adaletle ilgi okkalı bir twet atmıştım kim sildi mk ya bulamıyorum. ne yazmıştım tam da unuttum. neyse sokayım böyle adalete!

2|2
    0|5
  • Ülkede adalet yok ki zaten !

4|4
    0|2
  • Ülkem ne hallere düştü ya yazık. Az önce de bunu konuşuyoduk komşuyla. Yazık ya, hükümetin çok acil değişmesi lazım.

3|1
    1|1
  • hükumet diyorum sonrasında küfürsüz bir cümle kuramıyorum. adalet nasıl birşeydi 2 torba kömür bir paket makarnayla çok güzel unutturdular.

2|3
    0|0
  • Lanet olsun boyle duzene. Bir de sonra adaletten haktan esitlikten bahsetmiyolar mi ayar oluyorum ha.

4|1
    1|2
  • ne kadar sikimsonik bir ülkede yaşadığımızın bir kez daha farkına vardım..

4|1
    0|1
  • katılıyorum resmen rezillik...

3|1
    1|2
  • Teraziye katılan hile silinmez dua ile.

1|0
    0|0
  • içine edem diyorum..

2|0
    1|3
  • Seriat gelsede su tecavuzculeri hadim etseler. Noollduu:)

0|1
    5|3
    • şeriat gelsede seni kuma ya da üstüne kuma alsalar. sırf kocan söyledi diye recm etseler Ne olduu:)

• Seriata göre sen sadece bir yarim insansin. Senin bosanma hakin yok, kocan sana sormadan yanina 3 kari daha ala bilir. 1 erkegin sözü 2 kadinin sözü kadar.

Kotpantolonunla ya da basin acik sokaga cikarsan kirbac cezasi yiyorsun.

Bu daha hafif noktalari.

Seriat bu, gercek Seriat.

• Bu laflarla insanlari seriatten sogutmata calisiyorsunuz dediklerinin tek bir dogru yani yok gllum taluşu anda seriati uygulayan ulke yok zaten onlar lafta uygulaniyor gercek seriat i ise biz getirecegiz korkun bizden korkun nihahaa:)) kiyamam ya nasil da eksiliyorsunuz oyle bizm seriatimiz yemez sizi sizin cumhuriyetinizin bizi yedigi gibi korkmayin

• tüküreyim onların kalıplarına

3|1
    0|2
  • sözde bile adalet değil aslına bakarsan bu

3|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben böyle adalet sisteminin de, o kıza tecavüz edip kendine ADAM diyenlerin de taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sanırım açık ve net olmuştur.

3|1
    0|0
  • Bu eksiciler ne tür sperm israflarıdır, heralde eksilesin diye suriyeden teröristler üye edildi bu siteyede...

3|3
    0|2
  • Yobazlar insan değildir ki zaten.Onlar dönülmez bir yolda boşu boşuna ibadet vs. yapıyorlar.Bir kere şeytan yüreği ele geçirince Allah'a değil şeytana ibadet ediyorlar haberleri yok.

Cehennemde görüşürüz yobazlar.O zaman da ben tecavüz edeceğim size.

3|2
    0|1
    • kemalistlerden daha yobazını görmedi bu ülke. merak etme Allah sizi bu dünyada da öbür dünyada da rezil rüsva eyledi. 1950'den beri iktidar yüzü göremediniz. Hak yediniz insan astınız kasaplık yaptınız ama yine de iktidar olamadınız. Ergenekon, milli iradenin tesisi ve demokrasinin zaferidir. Nokta

• He he...Önüne gelen Kemalist sanıyor cehalet dizboyu.

Ruhıum temiz benim efendi,senin gibi günlerimi millete kin kusarak geçirmiyorum.Engel*.

• Kimse kimseyi eleştiremez bu hale gelirken yani daha yolun başındayken kimsenin sesi çıkmıyordu biraz çıkar sağlayan eyvallah çekiyordu şimdi mi dikleşti millet sivtirsinler oradan kimse kendine ciddi bir zarar gelmeden ayaklanmıyor artık ya da ayaklanmasına manevi dışı etkenler önayak olmadıkça.

0|0
    1|1
  • İnsanoğlunun kendi elleriyle koyduğu adalet bu kadar olur. Her iktidar bir şekilde kendi menfaatleri için kullanmıştır. Ülkeyi kuranlar da dahil. Bu sistemi destekleyenler neden zırlıyor şimdi onu anlamadım.

1|1
    3|1
    • destekleyenler kim

• Sen yazdığın yorumu okumuyormusun yoksa kopyala yapıştırmı yaptın. Ben tecavüzcü ceza almadı diyorum sen işi laikliğe bağlıyorsun. Tecavüze şeriatta adaletli ceza yok. tecavüzcüyü asıyor kızı recm ediyor kız bağırmamışsa yardım istememişse adam 100 kırbaçla yırtıyor bunun neresi adalet bana bunu söyle

• Gerek yok. Tarzını belli ettin. Adam gibi böyle deseydin açıklamasını yapardım. Ne insanlığımızı bıraktın ne de başka bir şey. Önce bir sakin olmayı öğren. Şimdi diğer yorumlardan devam et. Gece gece tadımız kaçmasın.

• Bu ülkede adalet olsa AKP olmaz.

3|1
    1|2
    • Demokrasinin neresi şeriattan iyi?

• İran dersin onlar müslümanmı dersiniz pakistan onlarda değil mısır suriye onlar hikaye dersiniz. Onlara savaş açıldığında da din kardeşlerimizi öldürüyorlar dersiniz kim müslüman ozaman

• Bu ülkede adalet olsaydı, şu ana kadar Halk Partisi on defa kapatılmış ve başındakilerde ceza alış olurdu. Doğrudur adaletimiz biraz geriden geliyor. Ona da şükür. 53 yıl gecikmiş bir adalet var. Halkın iradesini gaspedenler 53 yıl sonra hesap verdi.

• Onlar bir kişiye tecavüz etmişler bu insanlar bir ülkeye tecavüz etmeye çalıştı az bile

1|2
    5|3
    • yuh senin insanlığına tüküreyim o bir kişi dediğin çocuk lan

• vekil dedimmi oku bakalım

• Helal dostum... +1

• onlarda ceza alsın ama bu Mustafa Balbay'a verilen ceza haksızdır anlamına gelmez. Bende darbeyi öven ve darbecileri kurtarmayı amaçlayan böyle kıvırtık yorumlara tüküreyim. Sizin vicdanınıza ve insanlığınıza tüküreyim...

1|0
    1|2
    • Askeri darbeyi asla desteklemedim desteklememde ama sen darbe korkusu ile insanların üzerinde akıl almaz oyunlar oynarsan ki beceremiyorsunda savunma bile yapamıyor avukatlar. mahkeme salonuna aileleiri bile almayacaksın ne bok yediğin belli değil içeride ve sen buna evet adalet mi diyorsun. Siz o başınızda i adam ne derse ona inanıyorsunuz babam olsa orda güvenmem güç hastalıktır sizde bunu anlayın

• Sanıkların çoğu çok çalışanlı kurumlarda görev yaptığı için santral telefonları, sanıkların kendisine aitmiş gibi işlem gördü, dinlendi, delil olarak dosyaya kondu. Örneğin Cumhuriyet’in santrali Mustafa Balbay’a, Kanaltürk’ünkü Tuncay Özkan’a, İstanbul Üniversitesi’nin santrali Mehmet Perinçek’e ait görünüyor. Bu santrallerin tüm konuşmalarını sanıklar yapmış kabul edildi, suç ve örgüt bağı oluşturuldu.

• Sanıklardan ele geçirilen dijital verilerin tümü yasalara aykırı. Bu verilerin yasal bir aramada ele geçirilmediği, hemen tümünün yükleme veya değiştirmeyle oluştuğu bilirkişi raporlarıyla da saptandı. Adli emanette kırılan 51 No’lu 4 DVD açılamadı ama delil sayıldı.

İddia edilen Ergenekon’a ait Tuncay Güney ve Ümit Oğuztan’ın Strateji adlı dergide yayınladıkları, internet ortamında dolaşan yazılar dışında belge yok.

Tamam ben cahilim bunlar da yalandır inandır beni

• Kısasta hayat var. Şeriat istiyorum.

0|2
    4|3
    • Seriatin neresi , Demokrasiden daha iyi ?

• Biz burda Seriati tartisiyoruz. Sen Serait ne oldugunu bilem bilmiyorsun ama Seraiti destekliyorsun.

Yani bu kisi bilmedigi seyi neden destekliyor bu gerizekali mi düsünenler olur.

Madem Serait candir, söyle bana ozaman, ortada daha iki soru var.

1. Bana Seriatin Demokrasiden daha iyi olan noktasini göster.

2. Iranin Seriati neden gercek Seriat degil ?

• Cahilerlen fazla konusmak istemiyorum, hersey ortada.

Senin gibilere Dünyanin hicbiryerinde gercek Seriat yok deyip kandiriyorlar. Serait ne oldugunu bilmiyorsun, sadece pembe masallarlan kafani dolduruyorlar.

Sana ve senin gibilere sordularmi Seriatin neresi Demokrasiden daha iyi = Cevap yok

Sana/Senin gibilere sordun mu örnek olarak Iranin Seriati neden gercek Seriat degil = Cevap yok.

Cünkü Seriat ne bilmiyorsunuz. Beyin yikanmis, haberleri yok ama desteklerler. Bu ülkenin kanseri.

• silivri kararları yeni eylemlere gebe. bekleyelim görelim.

1|0
    1|0
    • yahu korktuk valla. dört döndük. Polise saldırmak kamu malına zarar vermek yakıp yıkmak diyorsan evet bunları yaparsınız ama eylem diyorsan, demokratik eylem kusurabakma da siz onu pek beceremiyorsunuz :)

• beni ilgilendirmiyorsun dostum. başkalarına takıl (:

• Sen git taksimde iki kır yık parçala... Açılırsın o seni ilgilendirir mesela :)

• bana adaletten bahsetmeyin bu ülkede adalet terazisi dengesiz. Ki adalet terazisi yokki mk.

0|1
    0|1
  • Yassıadayı gideni gelir mi sandı, asılanı sen dirilir mi sandın?

her mahkemeden sen adalet çıkarmı sandın,

Ağlama başvekilim ağlama, milleti sen susar mı sandın,

Yusufları kuyularda ölür mü sandın?

0|0
    0|0
  • sen mustafa balbayı tanıyon mu ne yaptığını biliyon mu.elinde mahkeme delilleri bilgilerimi var.ayrıca mustafa balbay videolarını aç ne kadar iki yüzlü karaktersiz bir insan olduğunu görürsün

1|3
    3|1
    • tecavüzcülere verilen ceza normal ulan 12 yıldır tvde bir ddiğini inkar eden iki yüzlü ADAMA İNANIYORSUN CANLI YAYINDA 5 DK ÖNCE SÖYLEDİĞİNİ İNKAR EDEN ADAM TAYYİP

• ülkede sadece siz rahatsınız iyi uykular

• sana bak eylemler çıkmadan söylüyorum Allah kötülerin hepsinin tuzaklarını boşa çıkaracak ve buradanda ülkesini seven bir vatandaş olarak söylüyorum kim bu ülkeye zarar veriyorsa Allah onun en acısından belesını versin(ben hayatımda ilk defa şimdi beddua ediyorum)lafımı yanlış yorumlama kim bilerek isteyerek maşa olup zarar veriyorsa

• adalet ve kalkınma partisinin adaleti bu kadar olur

3|2
    1|3
    • Doğru chp adaleti olsa ne güzel yarın dar ağaçlarını da izlerdik. Doğrudur bu partinin adaleti budur. Keşke chp olsaydı. Bi kaç adam asmaca izlerdiniz dimi?

• adam asmacayı ne zaman izleyeceğimize sen karar ver link

• bana göre tecavüzcüyü hadım etsen öldürsen azdır ama buda balbayın ak-pak bir adam olduğunu göstermez

1|3
    2|1
Yükleniyor...