Erkek karısının kilo vermesini neden istemez

bugün çok stresliydi benim için diyetteyim ve bu diyet sayesinde 6 kg verdim evlenmeden önceki halime dönmek istiyorum. 2 çocuk malum bünyede elverişliydi kg aldım psikolojim bozuldu.ama eşim saldırganlaştı son zamanlarda en ufak bişeyde üstüme yürüyor sonra da diyeti bahane ediyor artık kilo verme yeter 18 yasında değilsin hareketlerine bak falan diyo kötü oldum anlam veremedim.komik ama gerekçesi zayıflarsan gardolabını değiştirirsin benden kıyafet istersin falan.sadece bu değil komşuya gitmem kendime özen göstermem vs adama batıyor saçmalamaya başladı ne yapacağımı şaşırdım.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası eşin yerine kendimi koyuyorum.Belki sen kilo verince daha iyi gözükeceğinden dolayı senin erkeklere ya da erkeklerin sana biraz daha yakınlaşacağını düşünüyor olabilir.Seni kaybetmek istemediği için de fazla kilo vermeni istemiyodur.Kısacası sebep kıskançlık.Özellikle 18 yaşında değilsin deme sebebini 18 yaşında gibi gözükmemen için söylemiştir.18 yaşında bir kadın daha güzel gözükeceğinden tüm gözleri üstüne çekebilme yeteneği vardır.Eşin de doğal olarak bunu istemez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Böyle seviyordur seni

1|0
    0|0
  • Kıskançlığı tavan yapmış

1|0
    0|0
  • dolgun seviyordur, olumlu bakmak lazim :)

1|0
    0|0
    • beni alırken dolgun değildim . adam zıvanadan çıktı eskiden bu kadar dikkat etmezdi

• sen ver kilonu icinden geldigi gibi. ben esini malı gibi goren adamlari anlayamiyorum...

• eniştemin yanında fazla parlıyorsan sönük kalmaktan korkuyor olabilir...

1|0
    0|0
  • Kıskanıyor. Sana yetememe korkusu. Kabullenmeli, devir aldatma ve aldatılma devri.

1|0
    0|0
    • ben çok severek evlendim kaçtım 2 evladım var allah büyük konuşturmasın ama ne olursa olsun ben ne olursam olayım 8 yılımı paylaşmışım yapmam. beni tanıyor böyle düşünüyosa yazık.

• Gerçekleri görebilecek kadar akıllı olduğun belli. Elbette aldatmak istemezsin ama eşin sana böyle davrandığı sürece seni kendisinden soğutacak.

• kilolu kadınlar çekici değil

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kıskançlık tavan

1|0
    0|0
  • Kıskanıyor

1|0
    0|0
  • Kiskaniyor kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Hic sasirmadim valla.ama senin adina uzuldum.bence bu tarz bircok erkek var.belki kendi babam da buna dahil.

Bence yumusak bir sekilde acikla.

Senin de her seyden once bir insan,sonrasindaysa bir bayan oldugunu anlatmalisin.

Kilo vermen sadece guzellik degil sagligin icin de faydali olacaktir.bunu vurgulamalisin.

Ve bakimli olmanin baskasi icin degil kendi ozsaygini saglamak ve onun sana ilgisini arttirmak ve hatta surdurmek amacli oldugunu belirtmelisin.

Kolay gelsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...