Sorunlarınızı kavgayla çözmekten yanamısınız ? Yoksa konuşarak çözmekten yana mı ?

karşınızdaki kişi şiddet uygulasa bile durdurup konuşmayamı çalışırsınız ? yoksa olaya birde sizin şiddetiniz mi eklenir :)

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş okul ortamı vs. kesinlikle kavgayla dalarım direk.. aile ya da yakın arkadaşlarım sesimi bile yükseltmem. herkese hakettiği gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu soru duruma gore degisir yani eger bir bayanla tartisiyirsam ve bana vuracak kadar ortam gerginse orayi terk ederim ve daha sakin bir animizda konusmaya devam ederim keza cok yakin erkek arkadaslarim icinde gecerlidir bu.. fakat baska bir erkekle tartisiyorsam bende biraz gerilebilirim ve ortami gerebilirim.. altta kalmayi sevmem :-)

0|0
    0|0
  • anlayışlı olmadıktan sonra konuşmanın da bir anlamı yok. tabiki bu kavga edilsin demek değildir. mevlana güzel söylemiş; sen ne kadar anlatırsan anlat, karşıdakinin anladığı kadarıyladır. yani zorlamaya gerek yok. e günümüzde bırak anlayışı öküz çok hani öküz gerçekten bu hakareti kaldıramaz.

0|0
    0|0
  • Karşımda ki güzel laftan anlıyosa konuşurum anlamıyosa kavga ederim .

0|0
    0|0
  • Kavgadan nefret eden bir insanım , karşımdaki çok ağır küfürler etmediği sürece konuşarak

hatta bağrınarak tartışabilirim .

Ama hiç kavga etmem .

O yüzden tercihim hep konuşarak güzellikle anlaşmak.

0|0
    0|0
  • konuşarak çözerim.

1|0
    0|0
  • çözmem terk ederim

1|0
    0|0

• ‘’Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir'’ umarım açıklayıcıdır.. :D

0|0
    0|0
  • Hayvanlar aleminde sürülerin Alfa erkeği bölgesini ve ünvanını korumak için sürekli ölümüne dövüşür.Hayvanlardan farklı olduğumuz için biz ellerimizi kanatmak değil düşeni kaldırmak içi kullanmalıyız.

Ben kaba kuvvete çok nadir başvururum.Ama karşımdaki hayvansa ve saldırıyorsa silindir gibi ezer geçerim,o sinirimi uzman çavuşa sormak lazım adamı bayrak gibi sallandırdım iki elimin arasında :))

0|0
    0|0
  • Konuşarak eleman anlamıyorsa anlatırız biz :)Tabi bu sadece aileme laf atıldıgında ailemden birine normalde sövse birşey demem ama anama küfür etsin tutmayın beni:)

0|0
    0|0
  • espri yoluyla anlatmaya calısırım,anlamayacak kadar gerizekalıysa susarım. " cahilin yanında kitap gibi sessiz ol" Rumi

0|0
    0|0
  • Kızsa takmam terk ederim ortamı ya da kıza yol veririm. Erkekse olay cıkar :)

0|0
    0|0
  • Soruna göre degişir

0|0
    0|0
  • koy göttune kahman gitsin

0|0
    0|0
  • konuşarak çözmek :D

0|0
    0|0
  • karşımdaki vuracakta ben konuşacakmıyım:))yok öyle bir şey istesede konuşturmam artık:D

0|0
    0|0
  • sonuna kadar sabrederim baktım piskopat şiddetim eklenir

0|0
    0|0
  • Durdurup konuşmaya çalışırıım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çak ağzına yolla durumundayım

1|0
    0|0
  • Laflarimla yumuşatirim ya da küçük bir tebessüm kavga sevmem fiziksel siddetide sevmem.. cok sinirlenirsem laflarimlaaa döverim caramee :))

0|0
    0|0
  • Kişisine göre kimisi kavgadan anlıyor

0|0
    0|0
  • benimde şiddetim eklenir tavrına göre degişir anlamak istedigi dilden konusmak gerekır

0|0
    0|0
  • pek kavgacı değilimdir

0|0
    0|0
  • konuşarak çözmekden yanayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...