Evcil hayvanınız var mı ya da imkan olunca düşünüyor musunuz?

Yani şimdi yoksada, ileride imkan olunca düşünüyormusunuz? Düşünüyorsanız hangisinden?

• Kedi
    26% (22)19% (7)24% (29)Oy Ver
  • Köpek
    39% (33)31% (11)36% (44)Oy Ver
  • Kuş ( kanatlıgillerden) veya Balık ( Akvaryumgillerden)
    27% (23)25% (9)26% (32)Oy Ver
  • Hamster ( Bildiğin beyaz Fare işte)
    4% (3)0% (0)2% (3)Oy Ver
  • Diğer ( Açıklayıverirseniz bizde kutsal Anlayışımızla idrak etmiş oluruz)
    4% (4)25% (9)12% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|26

En İyi Erkek Görüşü

• 2 tane kedim var. petshoplardan para verip kedi köpek alan hem gerizekalı hemde enayidir. çünkü barınaklarda her cinsten her yaşta hayvan sahiplenmeyi bekliyor ücretsiz olarak

2|1
    0|0
    • Aynen! Çok önemli bir moktaya değindin bak. Sonuna kadar katılıyorum. Edinebilmekviçin bir de link verseydin süper olurdu.

• istanbulda çoğu belediyenin barınağı var. diğer illerde de var. sahiplenmel isteyen kendi belediyesini arayıp bilgi alabilir

Kızlar Ne Diyor 31

• Kendime bir Kangal köpegi almayi cok istiyorum,ama kiyamiyorum ayni zamanda...

Onlar özgrlüge felan cok düskün,günah olur eve kapatirsam diye almiyorum :(

0|2
    0|0
  • Sokakta hafiften genç bir kısa boy köpek var. yüzü filan çok güzel ihtimalende cins bir köpek. yazık çokta güzel bir şey her gün spora giderkene seviyorum. imkanım olsa alırdım ama hangi 'köpek' attıysa artık onu dışarı garibim dolanıyo ortalıklarda :(

0|1
    0|0
    • İlgi göstermen bile onun için büyük mutluluk.

• öyle valla çok sakin bir köpek arada köpek bisküvitleri var onlarlada beslemeyi planlıyorum sevinir 5 tl bişey zaten paketi :)

• Kedim var,

0|1
    0|0
  • Balık kuş vardı da alerjim var

0|1
    0|0
  • kedim var sevimli şey :)

0|1
    0|0
  • 3 Dişi 1 Erkek kedim var .. Bir ara 18 e kadar çıktı evdeki kedi sayısı. :))

0|1
    0|0
  • Yılan istiyorum ya cam bir kafeste sarı piton.

0|1
    0|0
    • Telariyum Akvariyumda yani. Aman dikkat karnı doydumu günlerce kıpırdamaz ve kaçıyorşar vala bilesin.

• golden golden goldennnnn

0|1
    0|0
  • tavşan ve hamster var kedi ve köpek de istiyorum

0|1
    0|0
  • Kedim var.

0|1
    0|0
  • Bi kedim vardı sokakta buldum onu besledim baya mutluydu çok tatlıydı aon uç gundur eve gelmedi sanırım öldü çunku gelirdi :/

0|1
    0|0
  • bir kedim var

0|1
    0|0
  • Hamster ( Bildiğin beyaz Fare işte)

0|1
    0|0
  • balığım var :)

0|1
    0|0
  • Kedim , balığım, hamsterm var

0|1
    0|0
  • evcil hayvanım yok ama bir golden cinsi köpegim olsun isterdim .

0|1
    0|0
  • kedim var ve ismi ezio çünkü heryere bir tırmanma çabasında :D bir tırmıklama falan :D

0|1
    0|0
    • Kedilerin kızgınlık dönemi olur ve ayrıca tırnaklarını kaşıyabilmelwri içintırmalama halatı bulundurmalısın yoksa vala tüm koltuklarını parçalar. ;-)

• ama çok şirin benim kedim :D daha minicik küçücük bişey :D koltuklarıda tırmalasın kızılmıyoki :)))

• Köpek istiyorum ama yok

0|1
    0|0
  • Sokakta var 3 tane :)

İlerde bir siyam kedisi düşünüyorum inşallah :)

0|1
    0|0
  • Golden istiyorum

0|1
    0|0
  • Köpeğim ve kuşum var. İleride evcil hayvanla doldurmayı düşünüyorum evi :)

0|1
    0|0
  • Yavru köpek almayı düşünüyorum .

0|1
    0|0
  • Bahçeli eve geçtim. O yüzden köpek olacak büyük ihtimal.

0|1
    0|0
  • Evet evcil hayvanlarım var, çok severim onları.

0|1
    0|0
  • Kedim,balığım vardı öldü. Şu an köpeğim var.

0|1
    0|0
  • köpeğim olsun isterim ama onun sorumluluğunu üstlenebilir miyim bilmiyorum. balık alırım olmadı

0|1
    0|0
  • bak bu profilimdeki köpegi istiyoruuuuumm

0|1
    0|0
    • OK! Ben alırım sana. Ama büyüğüdüğünde 20-25 kg arası oluyo. Sanırım Shiwawa

• o büyük zeten ..dahada büyümüyor..çok pahalıymış galiba

• dünyanın en tatlı köpeği boo ve cinsi chıhuahua değil pomenarian

• ASLA VE KATAAA :)))

0|1
    1|0
  • 1 tane köpeğiim var golden adı honey :D

0|1
    0|0
  • olsa olsa eve hayvan kedi olur

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 25

• link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

bunlardan almayı düşünüyorum:)

0|1
    0|0
  • çevrenizde dikkat etmiyor musnuz..? sokaklar cins köpeklerle dolmaya başladı neden..çünkü kendine bile bakmayan angut gençlik bir hevesle kendisine yapay olarak aşılanan hayvan sevigim var davranışıyla ben hayyvan beslemek istiyoouurrrummm demeye başlar...

ben çok iyi bir insanım evimde hayvan besliyorum bu benim hayvanları ne kadar sevdiğimi gösterir..sonraaaaaaaaaa sonrası malum hayvan yavruluktan çıkınca haliyle şirinliğini kaybedince bu kız ve erkeler hayvanı sokakalra atıyorlar ya da barınaklara kendi hallerine bırakıyorlar..

size tavsiye bahçeli bir evinzi yok mu hayvan beslemeyi unutun kediler hariç..belirli bir süreden sonra köpeğin bakımı zorlaşır çevremde çok gördüm artık evin içine hayvanı yaptıranı..

0|1
    0|0
  • eskiden kedim köpeğim kuşum karınca kafesim vardı balığım vardı ama hepsini kaybettim ve bende bıraktım hayvan bakma işini, ömrü doluyor bir süre sonra insanda üzülüyor.

0|1
    0|0
  • link

bir sene öncesine kadar bundan bakmıştım. askere giderken ailem bakmak istemediğinden dolayı çocuklu bir aileye vermek zorunda kalmıştım. yıllık izinden döndüğümde tekrar alacağım. dünyanın en şirin hayvanı olmaya aday.

0|1
    0|0
  • Dogo arjantin köpegim var 2 tane 1 tanede dalmaçyalı lablador kırması itim var seviyorum la bitane onlar :)

0|1
    0|0
    • Kıskandım bak şimdii!

• dogoların ailesi genişlicek yakında İzmir yakınlarındaysan 1 yavru verebilirim :)

• Teklif için çok teşekkürler, ama işim gereğiok seyahat ediyorum. Bırakabileceğim kimse de yok. Eziyet olur cana.

• Bitane köpeğim var oğlum benimm :) Mubişim iki gün önce öldü .. Bir tane daha kuş almayı düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • Şu an yok ileri de beslemeyi düşünüyorum..Kedi veya köpek olabilir..

0|1
    0|0
  • Kedi besliyorum...

0|1
    0|0
  • Kedim var.Tek kedi besleyen erkek ben miyim lağğnn gay değilim bu arada ehehhe

0|1
    0|0
  • Sokaktaki köpekler ve kedileri eve alıp besliyorum elimden geldiğince

0|1
    0|0
  • Iguana kisa degil bikere

0|1
    0|0
  • evcil hayvana hakkıyla bakmak çok zor, 4 sene pitbull besledim, aşısı maması ara mamaları, tasması yürüyüşü , o sana degil sen onun yaşamına göre hareket ediyosun

0|1
    0|0
  • evet kirpim ve tarantulam var. isimleride chris pi ve turan tula.

0|1
    0|0
  • Tafragülüm-tripcanım var

0|1
    0|0
    • O da neeeeeeer?

• Tripcan boludaki dag evinde olan tibet mastifim ---tafragül her daim yanımda olan pomeranian boo cinsi köpeğim :)) tibet mastifine salya suratta diyorum ara sıra ;)

• 2 tane kedim var fazlası için evde yer yok artık bana kalsa hepsini alırım :D

0|1
    0|0
  • 3 tane kpegım var ıkı tane bıldırcın 4 keklık

0|1
    0|0
  • Bir Alman kurdum olsa fena olmazdı

0|1
    0|0
  • Beslemiyorum ve beslemeyi de hiç düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • kuş var :D koskoca akvaryum var bomboş

0|1
    0|0
  • abim var evde onda iyi evcil hayvan yok :D

0|1
    0|0
    • Puhahahahahaaaa... :- 3altdaki cevaba bak. Sanırım abin burada :-)))

• Hhahahah abi abi diyecem de değil adama hakaret olmasın bizimkini tasmalıyoz :D

• 1 tane kardeşim var.

sonucta insanda hayvandır.

0|1
    0|0
  • köpeğim var. Bi de balık almayı düşünüyorum güzel bir akvaryum.

0|1
    0|0
  • 3 kedim var ama biri kacti

0|1
    0|0
  • Kuş ( kanatlıgillerden) veya Balık ( Akvaryumgillerden)

0|1
    0|0
  • Aslan beslemeyi düşünüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...