100 metreyi kaç koşarım acaba?

ben besyoya hazırlanyorum ve 100 meyrayı 15 saniyede koşmama gerekiyo ama hocam klomdan dolayı yapamaycğmi düşünüyo 61 kiloyum siz ne dyorsnz bacaklarmda kısa va kalın..

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bende bu yollardan geçtim öncelikle allah kolaylık versin bu yazın sıcağında hiç cekilmez.15 saniyede koşamıyorsan 100 metreyi işin zor cünkü besyolar sadece kosula almaz e 15 saniye gibi bir süreden yavassan diğer mülakat sınavlarıda zorlar seni.bacaklarınn kısalığı vs önemli şeyler ama koşmak genetik ve kondisyon gerektirir.benim çalıştırdığım bir kardeşim var şu an çocuk ilk geldiğinde 17 saniye falan koşuyordu bütün tekniğini örettik bacak actırarak koşturduk vsvs en iyi derecesi 14 küsurattı ve muğlaya girmek istiyor yetmeyecek mesela.çocuğun kondisyonuda full yani şu an.işin tekniğini öğren kondisyonu fulle ona rağmen de çıkmıyorsa bozma hiç moralini yapında yoktur başka iş kollarına yönel.yazı biraz uzun oldu ama sana fikir olduysa yazdıklarım sıkıntı yok.başarılar hadi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• parmak ucunda koş halledersin

0|0
    0|0
  • Bunudamı görecektik... Biz sen nasıl koşarsın nerden bilelim abi...

0|0
    0|0
  • 61 kilo aslında normal bir kilo. 100 metre koşusu kondisyona dayanır aslında. dereceniz iyi ama 1-2 saniye daha aşağı indirseniz sizin için daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • ben 10 saniyede koşuyorum

0|0
    0|0
  • 17.35 civarında koşarsın. Yanlış anlama ama cidden durum kötü. Ben erkek olarak 12.98'de tamamladım, 3 gün zor hareket ettim. Seni düşünemiyorum bile...

0|0
    0|0
  • Ben 100 mestereyi 10-11 sn kosuyorum yaptıgım spordan olsa gerek ama seneler gerekli ant yapman lazım ayrıca boyun kaç kilon ona göre fazlamı değilmi diyelim :)

0|0
    0|0
    • sürekli antrenman yapıyorum ama ama kosmuyorum yani ısınmak için kosuyorz falan özellkle 100 metre için falan hazrlnmdk

• kilo ile pek alakalı değil bkz usain bolt

0|0
    0|0
  • Senin 15 saniyede koşman bence zor

0|0
    0|0
  • sürekli antrman ve bacak kaslarını güçlendirerek belki yapabilirsin

0|0
    0|0
  • bacakların kısa kalın ve kilolu olman tabikide dezavantaj ama düzenli çalışırsan yaparsın merak etme.

0|0
    0|0
  • normal şartlarda : 25sn

köpek kovalarsa: 10sn

köpek sürüsü kovalarsa: 8.95 sn

iftara yetişirken : 12 sn

0|0
    0|0
  • boyun kaç ?

0|0
    0|0
  • 55kilondan tabiykide kızsınya 55 falan olmalısın

0|0
    0|0
  • Hazırlan bol bol.

0|0
    0|0
  • biraz kendini kasacaksın sonrası ghelir

0|0
    0|0
  • çalışırsan olur tabiki

0|0
    0|0
  • iyi antrenman yaparsan koşarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayanlarda dünya rekoro 10.8 saniye 1988 mi ne tarihi biraz zor 15 saniyede koşman koşarsan milli atlet olursan zaten

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

O sınavlar için en az 2 yıl çalışman gerek...

0|0
    0|0
  • 12 saniyede koşuyorum, cross yapıyorum canım :) teknik parmak uçu koş ve ellerini parmaklar birleşik ileri geri hareket ederek koşarsan daha iyi bir süre elde edersin :)

0|0
    0|0
  • antremanlarda nekadar zamanda koşursun 100m yi

0|0
    0|0
Yükleniyor...