Resmen değişim yaşıyorum. lütfen okuyun :)

Hepiniz gibi, benimde çok sevdiğim, üzüldüğüm ve acılar çektiğim birileri oldu. Fakat en son ilişkim de ki yaşadıklarımdan dolayı aylarca saniyesine saniyesine kendimi üzerek yiyip bitirdikten sonra ne oldu bilmiyorum tamamiyle değiştim. Çevre, ınsanlara karşı duyarlılığım has safhada fakat duygu konusunda son derece değişiğim. Ve daha mutluyum :) Mesela hoşlandığım çocuk bana soğuk mu davranmaya başladı, .? - Amannn diyor numarasını siliyor geçiyorum :D ya da sevgilim bensiz tatile mi çıktı, hayatını yaşasın, bekar adam aman dyip aramıyor sormuyorum. Karşımda birileri romantik şeyler mi yaptı ona gülümsüyor içten içe ( Bütün bunlardan etkilenip boynuna atlıycağımı sanıyor şapşal ) diyip iyi olmuş diyip çekip gidiyorum :D Çok sevdiğim birisi beni mi üzdü.? Benden değerli değil, ne düşünüosa öyle bilsin açıklama yapıp daha fazla zaman harcayamam diyorum kabulleniyorum. Ve işin tuhaf tarafı, hala aşk için ümit var diyen olmama rağmen hep, sevdiğim insanlara karşı bile böyle davranıyorum. Duygularımın esiri olmuyor, asla ezdirmiyorum kendimi. Nolcak benim bu gamsız halim :D

Güncellemeler:
Bu arada yanlış anlamayın, kimseyi kullanmak gibi bir durum yok bu yazdıklarımı hislerim olduğu insanlara yapıyorum kendimi bir daha üzülmemek için korumamaıdır mantıkmıdır nedir bilmiyorum. Ama bu elimde değil..

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal bir kalkanın olmuş benimki gibi...çok hoşuma gitti :))

0|0
    0|0
    • Şu an uzun zaman sonra biri ile konuşmaya başlamiştim 2 gün önce 1 mesaj attım bugn sadece baktım onada cevap baya geç geldi cevap vermeden nosunu sildim :d Bunun nesi doğal :D

• Onaylıyorum bende :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen bende o kadar sevdim o kadar her hatasında yok ya vardır bir sebebi iyi biri o diye kendimi kandırdım üzdüm. En sonunda acı gerçekle karşılaştım çok acıda çektim kendi içimde ve şuan nolursa olsun o kadar umrumda olamıyor hiçbir erkek:)

0|0
    0|0
  • ilk okulda özet ödevlerini yapmazsan böyle olur işte.

0|0
    0|0
    • Ahahahah :D İlk okulda çok kitap okumazsan böyle uzun paragraftan kaçarsın işte :D

Yükleniyor...