Sürekli Türk kızlarını aşağılayan kendini bilmez erkekler hakkında ne düsünüyorsunuz ?

Sürekli sitede daha yeni gelmis adam bizim kızlarımızı kötülüyor rus kızlarıın övüyor yine Türk kızlarına kalıcaksın neyin kafası bu dimi böyle ne olduğu belirsiz adamlar hakkında düsünceleriniz neler ?

• Klasik Türk erkeği hic sevmem
    86% (19)9% (1)61% (20)Oy Ver
  • Gercekleri söylüyorlar aslında herkesin kendi fikri kızmamak lazım
    14% (3)91% (10)39% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Hmm bu huyları taşıyan bir arkadaşla tanıştım burda sırf bu sayede tanıştık bir kaç kerede tartıştık bu yüzden kırdı beni uyuz! sonrada özür diledi :D

Sanırım tamamen affetmemede bir sorusu yeterli oldu

umarım bundan sonra bu yüzden kırmaz beni diyorum

çok biri olduğunu bildiğimi söylüyorum konuşmayı kapatıyorum :)

1|0
    0|0
  • onlara klavye erkeği diyoruz biz. burdan ruslara kapıdan çıkınca Türklere yavşıyorlar. ha bide bu klavye erkeklerinin çükleri space tuşu kadarmıışş :D

0|0
    0|0
  • link burdaki en iyi cevap ne o zaman çiçeğim?

1|0
    0|0
  • kedi ve ulaşamadığı et metaforu cuk diye oturur hani

0|1
    0|0
  • Rus ya da başka ırkların kızlarını en çok senin övdüğünü hatırlıyorum ama :)

0|1
    1|0
  • İlgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • klasik Türk erkeği ayranı yok içmeye gider. ...

0|0
    0|0
  • Kendi ulusundan,kız erkek fark etmiyor, kötüleyip de yabancı uluslara karşı ağzının suları akan kesim? benden uzak olsunlar

1|1
    0|0
  • Rus kızını daha çok beğenebilirsin ama türk kızını aşağılamak niye? Sonuçta türk kızlarına kalacaksın demek de çirkin bence. Sanki mecburen son durak onlar gibi. Beğeniyorsan bulursun başka bir ırktan kız, bize batan bir durum yok.

0|1
    0|0
  • sen bence erkek hesabı açmış bir kızsın O.o

0|0
    0|0
  • Türk kizlarindan yüz bulamayan erkeklerin düşüncesidir bu.

0|1
    0|0
  • sen tam iki yüzlüsün :D

1|1
    0|0
  • genel de Türk erkegi yapıyor bunu begenmesin sorun degil ama neden kotululerler bunu anlamıyoruz sanki zorla sevgili oluyoruz anası da Türk degil mi bunların yoksa Rus falan mı?

0|0
    0|0
  • türk erkeği işte :D aynaya bakmayı unutup milletin karısına kızına bakan erkeklerden ne beklenir

0|0
    0|1

0|0
    0|0
  • muhtemelen kuyruk acıları vardır ...

0|1
    0|0
  • Evde kalır inş ne diyelim.

1|0
    0|0
  • Umrumda değil.

1|0
    0|0
  • herkesin kendi fikri kızmamak lazım

0|0
    0|0
  • hahahah :D oturup güldüm sana

0|0
    0|0
  • düşüncek bişey yok :D gitsin rus kızına o zamaan. herkesin zevki beğenisi kendine

0|0
    0|0

0|0
    0|1
  • Biz senin kızların değiliz taam mı? .s .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yağcılarda inecek var

0|2
    0|0
  • senin bu yaklaşımın doğrumu peki? yeni üye eski üye olayı ne ya:) bunu askerde akılsızlar böyle yapardı yeni asker eski asker muamelesi falan:) sende o erkeğe karşı ön yargılısın,hani direk türk kızı hatada yapsa bizimdir falan olayı:) ben konunun ne olduğunu bile hiç bilmiyorum ama sana bişey diyim,türk kızları güzellik olarak demiyorum görmüşlük insanlık oturup kalkma olarak bir ingiliz bir ispanyol bir alman kızları gibi bir değil sanırım bu gidişlede olamazlarda,bi iran bir afgan kızları gibi bu ülkenin kızları,10 kişiye merhaba de 1 tanesi cevap verir bizde,avrupada 10 kıza merhaba de 11 tanesi cevap verir:) cünkü cevap vermek bir adaptır ayıp bişey değildir :) kötü bişey değildir.

0|0
    0|0
    • ha şunu belirteyim aşağılamak değil,böyle bişey yok,bu ağır kaçar,ben aşağılamam asla kızda olsa erkekte olsa,ben sadece hoşlanmadığım bir yönlerini bir örnekle acıkladım türk kızlarının genel yapısı ile ilgili,aşağılamak kötülemek değil,görüp bir kusur onu belirtmek diyelim.

• Bazılarıda aşağılanmayacak gibi değil doğruya doğru. Evet çoğunu aşağılarım ben ama diğerlerinden farklı olan kızı da göklere çıkarırım. Tabi dünyadaki hiçbir kız asyalılarla yarışamaz :3

0|0
    0|0
  • Yine mi kız sorusu arkadaş?

1|0
    0|0
    • ama sorunun içeriğini bir okumayı denesen resim yok kötü bir görüntü yok ? :D

• O dediğini sen yapıyorsun arkadaşım. İki de bir yok rus kızları yok ukrayna kızları...

• Elemanın hayatına bakmak lazım emınım terkedılmıs ya da benzerı bır sey yasamıs Turk kızının bırınden, kendınce butun Turk kızlarını kotuleyerek ıntıkam alıyordur.Emın olun hayatında reel de tanıdıgı bır tek rus kızıda yoktur.

0|0
    0|0
  • Kızlar ne der Erkekler ne der :D

0|0
    0|0
  • Adam yağcı beyler.

0|1
    0|0
  • bırak yalakalığı

0|1
    0|0
  • Doğruları söylüyor allah allah yalan mı sizde ha