Bu galatasaraylılar neden hep gizli sorup fenerbahçeye ve beşiktaşa kötü yorumlar yazıyorlar?

galatasaraylılar neden hep gizli sorular sorup fenerbahçeye ve beşiktaşa sallıyorlar ya da fenerbahçeli beşiktaşlı ağzından gsye güzel sorular açıyorlar niye bunlar hep böyle bu gizlilerin hepsi faceli :D

Güncellemeler:
hepsini katmıyorum bazıları

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• bazıları böyle maalesef ama ortalığı karıştırmak için olduğu belli

1|3
    0|0
    • Soran bak bu arkadaş her takım saygılı olan birkaç kişiden biri.Severim kendisini :)

• neyse dönüşü muhteşemden hallice olur nasılsa :)

Kızlar Ne Diyor 9

• sonra bak ben sinirleniyorum tartışıyoruz benim adım çirkefe çıkıyo yazık değil mi bana :( laflarını alıp oturuyorlar sıkıntı yok ;)

0|0
    1|0
  • O soruları fenerliler soruyor

0|1
    1|2
  • Sanırım bu takımla alakası yok sadece onlar başka gidicek takım bulamamışlar galatasarayı seçmek zorunda kalmışlar anladın sen. :)

0|1
    0|1
    • anladın sen mi anlamadım bir şekilde laf sokmaya çalışmışsın ama anlamadım bunların yaptıkları ucuz hareketler bıktık artık bıktık yapmayın artık milletin gözünde küçülüyorsunuz

• gizliden sormadım mı sen mi gizli yapmadın zaten istesende gizli yapamazsın ki çünkü ben gizliler cevap vermesin yaptım ayrıca ben gizli yapmadım korkmadan adam gibi sorumu sordum hemen gizli yapıp saklanmadım :D

• Ben bu konu ile ilgili daha once gizliden soru yapmadım anlamında dedım , yalnıs anladın :)

• Bize para veriyorlar bunun için.Ama çok eğlenceli sen de dene.

0|0
    0|0
  • bu galatasaraylı, fenerli veya beşiktaşlı olmakla alakalı değil. insan olup olamamakla alakalı bir durum. ne gerek var yazsa yazmasa yani çok mu bir şey değiştirecek, egosunu tatmin etsin.

0|0
    0|0
  • Sağlam cevap vercektim de hesap gitmiş neyse ..

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun Gs'li olduklarını düz mantıkla düşünmeyin artık siyaset gibi.

0|0
    0|0
  • Bir kız var gizli soran o benim aadasdfddg

0|0
    0|0
  • ego tatmin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Onu fbliler yapıyor

1|2
    0|1
    • asıl siz yapıyorsunuz az önce soruları biliyon her halde böyle yaparak takımınızı büyütemezsiniz

• hepsi değil ama bu şekilde yapanlar gerçekten sorunlu kişilikler,

2 kelam edeyim diyorsun ama konuşulacak gibi değiller

0|0
    0|0
    • böyle yaparak küçüldüklerinin farkında değiller soruyu gizli yapıp ben fenerliyim ya da ben beşiktaşlıyım ama galatasarayı çok seviyorum büyük takım diyorlar bunun adı resmen provakatörlüktür adiler zaten ben hepsi katmıyorum ama burda çok düzenbazlar var

• Bu soruların çoğunu fenerliler soruyor hatta zamanında Bayern münihmi gs mi diye soran fenerliler bile vardı akılları sıra galatasaray taraftarlarını komik duruma düşürmek ve bizi herkesle düşman etmek istiyorlar bunu gören bizimkilerde gaza gelip onlarda bunu yapıyor bunların bütün sorumlusu ayakta ölen adlı arkadaştır hatta kendisi birçok kere siteden atılmıştır

0|0
    0|1
    • sadece fenerliler deme galatasaraylılarda var içinde. mesela bugün biri açmış webo ceza sahasında neden düşüyor diye. bu fenerlimi?

• Ne diyorsun dostum geçen gün bu sitede bir cevap okudum gizliden yazmış ve ben aslnda Galatasaraylıyım ama Beşiktaşlı olarak fake hesap açtım diye amacı da cincona destek vermekmiş.beşiktaşlılar da fenerbahçeyi sevmiyor galatasaraya saygı duyuyor hesabı

0|0
    0|0
  • çok normal çünkü onlar galatasaraylı!

0|0
    1|2
  • Korkuyorlar :D

0|1
    1|0
  • Büyük takımların çekemeyenleri çok olur.

Sktiret

0|0
    0|0
  • omega 3 mü 5 mi ne öyle birisi var genelde o yapıyor bir kaç tanesini farkettim.

ama kimse yemiyor açılan sorudan kimin ne olduğu belli oluyor

0|1
    0|1
  • 97 limisin?

1|2
    0|1
    • sanane gerçekler acı mı geldi yapmayacağınız şey değil sırf kullanıcı adıma 97 yazdım diye 97 limisin oluyor ezik 97 li değil 90 lıyım 97 fenernahçenin kuruluş tarihi şimdi anlan mı yoksa tekrar anlatayım :D

• yanlış yoldasın birşey söyledim sevini düşürme..97 lisin 90lı felan değilsin bebe seni tc kimlikle siteye kayıt olsa en temizi aslında..

• kendilerini tatmin ediyolar işte

0|0
    0|0
  • Bunu taraftarlık ile takım tutmak kavramlarını birbirine karıştıran herkes yapıyor dostum.Şimdi ben sana en az 2-3 koyu GS'li arkadaş sayabilirim yorumları olgunluk kokan.Genelleme yapmayalım daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • hepsini katmıyorum elbet benim ailemin tümü galatasaraylı ben sadece burdakilerinde bazılarından bahsediyorum yaptıkları şey baydı artık

• anlıyorum ve sana kesinlikle katılıyorum:)sen de burda gördüğüm tarafsız yorum yapan nadir üyelerdensin :)

• çArşı haksızlığa karşı:))

• sen hesabınımı kapattın

0|0
    0|0
  • Gönül verdikleri renkler bozmuş.

0|1
    1|0
    • hergün aynı şeyler birdakika rahat duramıyorlar ya soruyu gizli sorup fenerbahçe beşiktaşa sallıyorlar ya da bizim ağzımızdan soru açıyorlar bıktık artık

• Hayırdır kardeş acın mı var ? Galatasaray'a saldırmadan duramıyon..Acın varki bulaşıyon..

0|0
    0|2
Yükleniyor...