Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?

Sevdiginiz kiz biraz kilolu ve ben ise baya bir zayıf kişiyim.Kızla aramı yapmak için elimden geleni yapıyorum.Ama kız kilolu olmasına sorun bende diyor ve uyumsuz oluruz diyor?Ama ben herşeye ragmen onu seviyorum.Siz olsaydınız ne yapardınız arkadaşlar?

Güncellemeler:
İnsan Sevdigi zaman hiç birşeyi umursamıyor.Ne kilolu olmasını.Ne uzun boylu olmasını.Ne zengin ve fakir olmasını.Ne iyi kötü olmasını umursamıyor.Sadece karşısındakini düşünüyor.
Kız kilosunu hep sorun yapıyor.Ben bu sorunu aşabiliriz.Ve seninle mutlu olabiliriz diyorum..Ama işte sorunu kendi sanıyor.Ve karar verdim bu kızla bu iş olmaz arkadaşlar.Herşeyin hayırlısı olsun demekten başka çaremiz yok.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Guncellemende yazdiklarini ona inandirirman yeterli. Sabirli ve kararli ol.

0|0
    0|0
    • Güncellemen için:

Aslında, onun kendisiyle olan problemini atlattırabilmiş olsaydın, birlikteliğiniz mümkün gibi görünüyordu. Artık karar senin, hayat senin...

• Ben onun kilolu olmasının sorun çıkacagını hiç düşünmemiştim.Ama o düşünüyor.Ben aşabiliriz diyorum seni o kadar çok seviyorum kim ne derse desin ama ben seni yine seviyorum diyorum.İşte artık insanların düşüncelerine bazen saygı duymak gerekiyor.

• Öyle zannediyorum ki, o kilolarıyla barışmayıncaya ya da zayıflamayıncaya kadar kimseyle ciddi bir ilişkiye girmeyecektir. Reddedilmeyi üzerine alınma bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben mesela kilolu değilim ama benden daha zayıf bir erkekle olmazdım

nedense bu tipler bana çok itici geliyor yanlış anlama gerçekten kız haklı uyumsuz bir görüntü oluyor.

bence erkek kalıplı durmalı kızın yanında bayan erkekten kalıplı oldu mu güzel durmuyor.

tabi benim düşüncem bu.

ama sen çok sevdiğini belli edip elinden geleni yapıyorsan kız yinede hayır diyorsa belki sorun sadece görüntü değildir o belki senden hiç hoşlanmıyordur.

0|0
    0|0
    • Tamam benden hoşlanmıyorsa diyebilir tek sorun kendisinin kilolu olmasında buluyor.

• o zaman takıntılı bir tip bu hayat geçmez onla bence aşkını kalbine göm.

• Bu hayatta doğru dürüst bir bayan ve erkek bulmak o kadar zor ki.İşte bazı insanlar bunu asla anlamıyorlar malesef.

• Ona bunun sorun olmadığını sözlerinden çok davranışlarınla belli et. Seninde bir fiziksel sorunun varsa kendinle dalga geçebilirsin mesela.

0|0
    0|0
    • Mesela nasıl dalga geçerim?

• Dalga geçmekten kasıt olayı büyütmediğini göstermek, eğlenceli bir noktasını bulmak. Kendi dediğime örnek veremiyorum ama şu an farkettim sevgili değilmişsiniz seviyormuşsun. Sevdiğin belli ki bunu kompleks haline getirmiş o yüzden konuyu 1-2 lafla geçiştirmeyin ve açıkça konuşun. Kalbini kırmadan kilosunun hiç önemi olmadığını mesela yanaklarının tam sıkılmalık olduğunu söyleyebilirsin :) açıkça seni sevip sevmediğini sor seviyorum derse bas teklifi çiçeği çikolatayı :) özel olduğunu hissettir

• Fikirin için teşekkürler

• Ben seni seviyorum tipini değil de .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısın kafamı sileyim der uzaklaşırdım

0|0
    0|0
  • him bn senn dş grnşünü sewmedim kalbnn temzliğini saflığını glüşünü falan filan işte uydur kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...