1ay önce gittiğim göz doktoruna görürgörmez aşık oldum galiba :( yarın aynı doktorda randevum var neyapmalıyım

göz doktoruna gittiiğimde gözümde lens oldugundan muayene için yarın gelmemi istediler ama yinede bir doktoruna soralım ddiler ..doktorum bakarım diyerek yukarı kattan kosarak indi ama karsıma çıktıgında tuhaf bişey hissettimm çok etkilendim ..kendisi stajer doktormus...ilk defa böle bişey yapcam ama sizce yarın gittiğimde tanısmak istediğimi sölesem kötü olur mu 1 ay aklımdan hiç çıkmadı :(

Güncellemeler:
bugün gittim ...doktorumun muayenisinden sonra gözüm için fikirler verdi..benden sonra sekretere ben çıkıorum soran olursa 600 ncü odadayım dedi.. bende ardından kostum en üst kata geldiğimizde bakarmısınız dedim :) bende diorum nie benm peşimden gelio dedi..ilk konuyu gözlğk yazamazmısınz dierek açtım sonrada aslında ben sizinle tanısmak istiorum dedim.. nasıl dedi.. şok oldu dondu kaldı.. sonrada ben EVLİYİM dedi :( yüzüğünüz? dedim.. gülerek gösterdi... k.bakmayın dedim.. :((
umudum yerle bir oldu ya off :(((

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• stajer göz doktoru mu? asistan olmasın o?

0|0
    0|0
    • pardon asistann...

• istanbul avrupa yakasındayım ama buradan daha fazla detay vermeyeyim :)

• tamam

• Dışarıdada görüşebilirmiyizde sadece , abartırsan adam senle evlenmek yerine oynaşmak ister haberin olsun.

0|0
    0|0
    • tamam dedikten sonra..kendimi ağırdan satarım merak etme

• nie anlatsınlar ki :) erkeklerin şerfsizliğine mii yansınlar yoksa aldatıkdıklarına mı

• Ama şefersiz kadında cok gördüm , nekadar şerefsiz adam varsa okadarda kadın var, tencere kapagını her zaman bulur

• Söyle ve kurtul.

0|0
    0|0
    • hafif kızlar gibi düşmekten korkuorum :(

• O konularda pek bir acemiyim :) Bu konuda benden akıl almaya calıssan değil tanışma , göz randevun için bile cağırmaz :D

• tamam tamam :)

• Hahahahahaha :D Hahahaha :D Evli cıkmıs ahahaha :D

0|0
    0|0
    • normal...bunda gülecek ne var ..ben elimden geleni yaptım Allah mutlu etsin

• dr fantazisi diyorsun oyşh :D

0|0
    0|0
    • beni otel müdürü bile istedi kabul etmedim önemli olan hoşlantı doktor olmasın ama o olsuun :(

• sağol yaa...illa doktor olması şart degil :)

• e ii o zman boşver o kaybetti :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kiyamam kotu olmus :(

0|0
    0|0
    • sağlık olsun ne yapalım..gözüm iyileşsinde artık baska bişey istemiom :)

• Ani olarak kaldi :))

• aynen.. aklıma geldikçe gülüorum :)

• yarın güncellemeyle haber ver merak ederim :D

0|0
    0|0
    • daha yorum bile yazmamıssın :) direk merak ediorum yazıosun :)

• ne diyebilirim ki ben başa baktım şansını deneyeceksin diye düşündüm o yüzden dedim ama ben olsam söylerdim tatlım :) İçim içimi yiyeceğine...Hayata bir kere geliyoruz söyle gitsin ! :)

• :)) yapcam bunu ..bende hayatta bir defa denicem

• Soyle gitsin nolcak ama once bekarmi degilmi onu ogren:)

0|0
    0|0
    • bekardır da ya sevdiği bir kız varsa :(

• söyle ver kurtul

1|0
    0|0
Yükleniyor...