Siz olsanız ne yapardınız ?

Arkadaşlar hoşlandığınız birisine gittiniz söylediniz ondan hoşlandığınızı ama o sizi arkadaşı olarak gördüğünü söyledi,onunla arkadaş olarak kalır mısınız belki bir ihtimal fikri değişir diye yoksa arkadaşlığınızı da keser misiniz ?

Güncellemeler:
Çok hoşlanıyorsunuz yani seviyorsunuz onu yine de arkadaşlığından vazgeçer miydiniz ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Birs daha kendini alstr ilgilen sonra ilgiyi kes bir süre arada yaz olmlu cevap alrsn

0|0
    0|0
    • herkes öyle diyor da dershane kapandı artık görüşemiyoruz.Sadece internet ortamından görüşebilme imkanım var artık ordanda mesaj atmıyorum konuşmuyorum.yaklaşık 10 gündür

• Sen bilirsin :)

• Sagol yine de cevaplarin icin belki atarim mesaj :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşlandığım biriyle arkadaş olarak kalmam onu sevmeme de sebep olabilir..

O yüzden arkadaş olmam yakmam ben kendimi bile bile :)

0|0
    0|0
  • arkads olarak kalrm ve onu kendıme ask ederm :D

0|0
    0|0
    • Tabi burda kendine güvenmen gerek :)

• doğru söylüyorsun da ne bileyim özgüven eksikliği var.Aslında iyi birşey değil ama öyleyim.Bu yüzden de bu işleri pek beceremiyorum.Ne tip insanlar görüyorum yanlarında 2-3 kızla dolaşıyor :)

• aynn ole ;)

• ben olsam keserdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• herşeyi keserim

0|0
    0|0
  • O hep şüpheyle yaklaşır bende pişmanlıkla. Arkadaş kalırım ama zamanla kesilir o arkadaşlık.

0|0
    0|0
  • kendini geri plana al ama peşini bıakma ilgin mutlaka dikkatini çekicektir bide sol kulagina dogru konus duygular beynin sl beynindedir iyi sanslr:-)

0|0
    0|0
  • Nııç , arkadaş olarak kalınmaz.

0|0
    0|0
  • gül koparıldıgında bir müddet sonra eskisi gibi kokar mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...