Stresle nasıl başa çıkarsınız? Üzgün olduğunuz zamanlarda ne yapmak etkili olur?

Stresle nasıl başa çıkarsınız? Üzgün olduğunuz zamanlarda ne yapmak etkili olur?

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyada ölümden başka her derde çare vardır. Stresle başa çıkmanın altın kuralı da çaresiz olmamaktır. Ben sorunlarıma karşı, çözümler üretmeye çalışırım. Stresin kaynağına iner, çaresini bulmak isterim. Başaramıyorsam, sevdiklerimden, yakınlarımdan yardım alırım. Kısaca elimden geleni yapar, gerisini Allah’ın takdirine bırakırım. Sonuç yine de üzüntü veriyorsa şayet, bunu da dünyanın faniliğine, bir sınav yeri olmasına bağlarım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• çikilota yemek çok faydalı bişey

1|0
    0|0
  • mekan değişikliği temiz hava yürüyüş ve seni anlayan bir dert ortağın yani arkadaşın bunları hepsi ayrı ayrı strese iyi gelir

1|0
    0|0
  • böyle durumlarda en iyi ilaç müzik müzik ruhun gıdasıdır :)

1|0
    0|0
  • sürekli birileriyle konuşmaya çalışırım eğer kendimle baş başa kalırsam kafayı yerim

1|0
    0|0
  • Adeta müzik dinlerim, arkadaşlarımla dolaşırım :)

Yeni resim :)

1|0
    0|0
  • genelde yalnız kalmamayı tercih ediyorum ardından sahil kenarlarını çok severim oralara giderim

0|0
    0|0
  • bu siteden bir kız yazmıştı, normalde mast. yapmıyormuş, üzüntülü anlarda mast. yapıp duruyormuş, diğer kızlarda destekledi evet öyle dediler kızlarda ihtiyaç değil ruhunu rahatlatıyormuş dediklerine göre.

0|0
    0|0
  • Mastürmasyon ya da başka bir depresifle konuşmak herhangi bir şeyden birlikte bir şeylere küfür etmekk ya da acılı bir sesin sana fısıldamsını dinlemek.. Bir sürü var aslında sana kalmış.. İç güdülerini dinle ne yap diyorsa onu yap hepimizde var bu yetenek.

0|0
    0|1
  • Uyurum ancak

0|0
    0|0
  • Gezip tozmak iyi geliyor

0|0
    0|0
  • hatada 1 mutlaka dışarı çıkar gezerim. ki sonraki haftaya stressiz gireyim.

0|0
    0|0
  • Kaçamak yapmak iyi gelir:))

0|0
    0|0
  • sevgiliyle dalga geçme. sudoku. masturbasyon.

0|0
    0|1
  • yoga yapıyorum hemen geçiyor

0|0
    0|0
  • dışarı çık hava al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...