Bir bayanda fizik mi daha önemli yoksa yüzünün güzel olması mı?

merhaba sizce bir bayanda fizik mi daha önemli yoksa yüzünün güzel olması mı?

Güncellemeler:
yani uzun süreli bir ilişkide, yatmak için değil. :D
peki bronz tenlimi beyaz tenli kadın mı? ya da zayıf mı biraz balık etli kadın mı :D

0|0
3|48

En İyi Erkek Görüşü

• Benden sana bir tavsiye

Kimler ki fizik güzelliği diyor onlar kullanıcı, işleri güçleri yalnız cinsellik düşünmek ve yaşamak

Kimler ki yüz güzelliği diyor onlar aşkı cinsellikte bulmayanlardır, iyidirler

Kimler ki kalbi temiz olsun, kalp güzelliği yeter diyor, işte en ideal insan o

Başka cevaplar doğru olamaz asla

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 47

• bu kızlar ruh tasımıyor mu acaba ? JLO olsa ne olur ruhu yoksa.

0|0
    0|0
  • önemli olan gönül güzelliğidir başta .sonrasında, fiziğinin güzelliğimi yüz güzelliğimi derseniz karar veremeyip arada kalırım .

0|0
    0|0
  • Her ten rengi ayri guzel:) cok kuru veya okuz olmadiktan sonra problem yok genel kani baliga yakin etli cunku bizim balik etli tabirimiz biraz fazla bel yanlari kat kat olmus.Gerci erkeklerinde cogu kel gobekli bu yuzden sikinti yapmaya gerek yok halkimiz spordan bir haber

0|0
    0|0
    • benim balık etlide tabir ettiğim beyonce gibi bacaklar yani ne çok ince ne çok kalın hafif basen beyonce gibi kalçası olan çok hafifte göbeği olan yani kastım o :D

• Ozaman iyi beyoncecandr

• iki side değil huyu güzel olsun yeterli

0|0
    0|0
  • öncelik kesinlikle Yüz

0|0
    0|0
  • fiziği güzel olan kızın yüzü de güzel olur. Fizigi güzel olsun yüzüne gerekirse estetik ameliyat yaptırtırız. Yüz değişir ama popo, göğüs, bacak, vajina değişmez :)

0|0
    0|0
  • Kalbinin güzel olması = 1

Diğer güzellikler = 0

0|0
    0|0
  • İkisi de iyi olmalı ama bana göre fiziginin iyi olması bir tık önde. Ne de olsa kesekagdi diye bir icat var ;)

0|0
    0|0
  • fizik kimya biyoloji mantık felsefe hukuk, anlayacağın bir kadında önemsiz olabilcek ne bir yer nede bir kavram vardır.

0|0
    0|0
  • Sende neler var sorduğun soruya bakılırsa biri eksik sende bunlardan ; )

0|0
    0|0
    • biraz balık etliyimde ondan sordum :D

• Balık etli kadın kadındır sen olmuşsun ; )

• Yüz tabiiki

0|0
    0|0
  • Yüz daha önemli ikiside olmalı aslına güzel bir fizik nromal bir yüzlede olur iyidir fizik diyorum ondan..

0|0
    0|0
  • güzellik bence fizik için her türlü estetik ameiyat yaptırır kilo vermesi gerekiyorsa spor yapar diyetisyene gider ama bence güzellik :)

0|0
    0|0
  • Yüz güzelse fizik şekillendirilebilir;mesela kilo verilir falan.Ama yüz çirkinse fizik süper olsa da kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • aşk içinse önce tip ama tip kadar önemli olanlar

konusma tarzı,mimikleri,gülümsemesi,bakışları

güzellik tek basına kriter değil hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • bnce ikiside düşünsene yüzü çok güzel ama şişman ya da yüzü çirkin fziği çok güzel imakanı varsa 2si 1 arda olsun :)))))

0|0
    0|0
  • Eğer sevgili olarak uzun süreli ilişki düşünüyorsam yüzünün güzelliği, kısa süreli cinsel amaçlı birliktelik düşünüyorsam fizik olarak güzel olmasını tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • ikiside önemlidir ama benim gibi insanlar genelde içine bakar insanın dışına degil

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır

0|0
    0|0
  • Konu dışında cevaplamıyorum ikisinden azar azar :)

0|0
    0|0
  • Güzel bir yüze bakınca gerisini görmüyo pek gözüm

0|0
    0|0
  • kendine mi alacan naapacan

0|0
    0|0
  • ikiside birbiriyle bağlantılı... şiman kızların yüzleri genelde güzel olur fakat fizik sıfır...

0|0
    0|0
  • ikiside önemli arkadaşım ama karaktersizsen ikisininde bir önemi yok

0|0
    0|0
  • yüzünün güzel olması. ilk bakılan yer orasıda ondan.

0|0
    0|0
  • 2 side idaildir...

0|0
    0|0
  • yuzde 95 fizik yuzde 5 yüz .d

0|0
    0|0
  • Zayıf ve fiziği güzel ten farketmez :)

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki kızı tarif edeyimmi. Siyah saçlı beyaz tenli zayıf bir kadın çoğu erkeğin hayalidir.

0|0
    0|0
  • Sıfır veya Medium beden+beyaz ten.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 3

• ikisinede önem veriliyor

1|0
    0|0
  • ikisi de önemli işte kabullenelim artık arkadaşlar