Aşık olmak istiyorum hayatımın kadını nerde?

neden olmuyor neden bulamıyorum cevremde okadar kız olmasına ragmen ben neden bulamıyorum sevdıgım kısıyı sucmu yanı evlenıp yuva kurmayı ıstemek sucmu dogru duzgun bır kız bulup yuva kurmak asık olmak sucmu nıye boyle ya nıyeee :((((

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• daha yaş 18-24 ne yırtınıyorsun be biz napalım

0|0
    0|0
    • 25 ya ben hayattan sıkıldım cakalın cukalın artık sevgılım demesını ıstemıyorum duzgun bır ınsanın kocam demesını ıstıyorum

• teşekkür ederim inşallah:) sağol ayrıca mutlu oldum

• umarım sende bulursun dıledıgını :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yaş kaç ?...

0|0
    0|0
  • ya başka derdin mi yok herşey aşk mı yahuuu

0|0
    0|0
    • evet bence ask herseydır hayattır ama aşksa hayattır oyle sahte sozcuklerle soylenılen degıl kalpten gelense işte ozaman asktır

• ayrıca mutlu bir yuva kurmak için aşkın olmasına gerek yok illada. ki mutlu bir yuvan varsa ve üstüne aşk istiyorsan bu bencillikten başka hiç birşey değildir.

• bencıllık degıl sadece esımı mutlu etmek ben ona asık olursam hayat onada banada bambaska olur evlıyken dedıgın gıbı baskasına asık olursam kacarım asla yaklasmam her ne olursa olsun karım varken baskasına bakaıcak kadar dusurmem kendımı

• Bulursun bir gün. Aramaya devam.

0|0
    0|0
  • hımm bulursun bulursun

0|0
    0|0
    • ama nasıl herkez bı havalı bı artıst bı kendını begenmıs yanı herkez derken cogu boyle

• aılrım yaparım ne ya

• :) soyledıgımı yaparım yanı yanlıs anlama fesat bırısı degılım oyle bır kız bulsam alırım bu soyledıgımıde yaparım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...