Kimler yanlız parmak kaldırsın? ve neden yanlızsınız?

asktan yuzu gulmeyen bırı olarak bu soruyu sorma ıhtıyacı duydum sımdıkı asklar bılırsınız cıkar uzerıne bugun cık yarın yat obur gun ayrıl yazıkkı durum bundan ıbaret bende gercekten benı sevebılecek ve sevebılecegım bırı olmadan bır ılıskıye yelken acmak ıstemıyorum sorum bu ne zamandır yanlızsınız?

0|0
5|29

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızım, hep yalnızdım. Nedeni ise, senin düşündüğün gibi düşünmem. Eğer bir gün o kişi karşıma çıkarsa ve tabi doğru zamanda, ilk ve son olmasını istiyorum.

0|0
    0|0
    • en buyuk dılegım allah buyuk

• Kader kısmet işi tabi ki ama gönlümüze göre olur inşallah. Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 29

• link :)

0|0
    0|0
  • Gelip geçici ilişkiler istemediğimden bağlanmak istediğimden yalnızım bağlanabileceğim birini bulamadım.

0|0
    0|0
  • 5-6 sene oldu galiba ama böylesi daha güzel. Ya ölene dek beraber olacağım birini bulayım ya da hiç bulmayayım.

0|0
    0|0
  • yalnızım ne mutluyum ne mutsuzum =) aşkta araf ta kalmış bir garibin tekiyim

0|0
    0|0
  • yalan dostum Aşk diye bir şey yok

0|0
    0|0
  • ya bende yanlızım uzun süredir.bi tanışalım. görüşelim.oturup çay içelim.gezelim.hediyeler alalım.olmazmı.gerçekçiyim.lütfen bir mesaj at.

0|0
    0|0
  • nasıl kaldıralım bennnnn

0|0
    0|0
  • 2 ay önce sevgilim le ayrıldım aile arsında nişanladılar bundan zor çıktım bnde temız bir sayfa açmak istyrum sevgımın kıymetını bılen birisiyle... sevgılım ailesinin baskıları sonucu gitti bu arada...

0|0
    0|0
  • Tamamen yalnızım çünkü bu konularda biraz malım

0|0
    0|0
  • baya uzun zaman oldu dogru kişiyi beklemekten.en son 2 sene kadar önceydi şimdi farkettimde baya çok olmuş :D

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 1,5 yıl oldu yalnizlik zor illallah dedirtti artık ama karsima istediğim gibi biri çıkmadı :(

0|0
    0|0
    • gercekten zor

• oldu tabıkı gorustugum kısılerde oldu ama dedıgım gıbı kısa surelı oldu anlasamadık

• Benim gayet iyiydi ama ne olduysa sonunda bitti :(

• Sadece aşk değil, her şey çıkar değil mi zaten? Bende bugün gez dolaş, yarın güle güle diyenleri destekleyenlerdenim.

0|0
    0|0
    • evet hersey cıkar ıcın dogru ama ben kaybetmeyecegım bır omur yanımda olabılecek bırını ıstıyorum

• Valla zaman kavramını yitirdik. Yalnızız işte uzun zamandır.

0|0
    0|0
  • Bende 2013 ün laneti var sanırım... ezikmiyim lan ben...

0|0
    0|0
    • bendede var sanırım:)) ama 2009 lanetı hala suruyor :D

• Ben yanlızım ve üzülerek söylüyorum bu siteyi de yanlızlıkla alakalı bişey yazarken buldum :-((

0|0
    0|0
  • 4 5 sene oldu gerçek seven çıkmadı karşıma hiç

0|0
    0|0
  • Ben 2 yildir yalnizm simdiki asklar gundelik olmus...

0|0
    0|0
  • ben yanlız degilm bunla 60 ıncı sevgilim :). oluyor..

0|0
    0|0
  • Kariyerimle ilgili planlarla fazlaca meşgulüm,oturmadan ilişki istemiyorum.Bu nedenle yalnızım.

0|0
    0|0
  • yalnızım dostlarım

0|0
    0|0
  • Ya zaen saçma birşey bu ilk gün tanış, ikinci gün yat. Ama istesem yapabilirim ben.

0|0
    0|0
    • evet ama bu durum cok yasanıyor artık

• dogru soyluyorsun bırde sevgı guven benım ıcın cınsellıke cok daha onemlı bunlara ac olunca cınsellıkte aklıma gelmıyor

• ERkek her zaman açtır. Bunu unutma.

• yalnızlık güzel:d talipler çok ama ben yalnızlığıo seçtim hepsi bu=)

0|0
    0|0
  • Yalnızım çünkü sevdiğim kıza bit türlü açılamadım :)

0|0
    0|0
    • bıraz cesaret ne kaybedeceksınkı?

• bol sans dılerım:))

• Hiç aşık olmadım, aşk taraftan çoooook yalnızım :(

0|0
    0|0
  • yaklaşık 4 hafta oluyor yanlızım ulaynnn sıkıntıdan patlıyorum valla

0|0
    0|0
    • 4 hafta nedır ya:)

• dimii ne kadar uzun bir süre hemde benim gibi birisi allah kahretsin işte güvenemiyorum kolay kolay kimseye :(

• sen gelmezsen ben gelmezsem boyle yanlız kalırız... kim gelsin sen mi ben mi

0|0
    0|0
  • ıIı

yalnızım dostlarım yalnızım yalnız...

0|0
    0|0
  • yay burcları olarak yalnızlığa terkedildik heralde :)

0|0
    0|0
  • Ben bayadır yalnızım. Son zamanlarda ki ilişkilerim de genelde uzaktan oldu. Farklı şehirlerde zor oluyor o da. Babamla konuştum geçen gün. Görücü usulü ile birileriyle tanışmaya karar verdim. Etkilendiğim biri çıkarsa karşıma 3 4 ay içinde yapıcam düğünü. Acelemi ediyorum bilmiyorum ama bekle bekle aşk yokkkkk. Haksız mıyım sevgili SORAN ?

0|0
    0|0
    • cok haklısın valla beklemekle olmuyo yas kac? merak ettım bu fıkır erkeklerde n yaslarda etkılı oluyo

• 24 ıse super zamanın var:)

• zamanım var da yoruldum artık. Yıllardır evlilik için görüştüm kızlarla bir türlü dikiş tutturamadım. sağlam bir işim de var ama eş bulamadım. Dediğim gibi görücü usulü bakıcam artık napayım olmuyor ya da ben beceremedim.

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 gündür. (cevabım kadar kısa)

0|0
    0|0
  • yanlız değilim :)

0|0
    0|0
  • ... yaziyorsam burdayim burdaysam el kaldiriyorum el kaldiriyorsam ktiliyorum katiliyorsam hepsinin ... öyle ediyorsam ... eger yine öyle ise demekki ...

0|0
    0|0
  • hölkjklkjklk .

0|0
    0|0
Yükleniyor...