Beden Yaşınızı Keşfedin

Hayırlı günler :)

İnternet ortamında bulunan kısa testleri bilirsiniz. şahsen onları çözmeyi seviyorum ve sizde çözün istedim :)

Hadi beden yaşımızı bulalım ve sonuçları yazalım :)

link

Benimkinin sonucu bu.

Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal.

Bu durumda 14 yaşındayım :P

Ya siz?

Güncellemeler:
Anlaşılan başka sonuç yok bu testte :/

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal.

maşallah at gibiyim aha da ıspatı 50 beygir gücündeyim muhahaha :P patron saolsun süper egzersizler yaptırıyor iş yerinde o yüzden çok zinde ve süperim

1|0
    0|0
  • banada aynısını yazdı.

1|0
    0|0
  • 14 yaşındakı bı kızla cıkmammmmm :D

1|0
    0|0
  • Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal.

1|0
    0|0
  • Dipcik gibiyim maşşallah :))

Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal.

1|0
    0|0
  • "Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal." diyor.

1|0
    0|0
    • İşin ilginç kısmı, şimdi her şeyi en kötüsünü işaretleyerek yaptım. Sonucunda "Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal." dedi. Yani çakma bir test bu!

• ben de sağlıklıyım diyordum :D

• 4 yaş daha genç çıktım :D iyi sewindim

1|0
    0|0
  • Sağlıklı çıktım ama öyle olduğunu düşünmüyorum. Biraz yetersiz geldi test :D

1|0
    0|0
  • Aynısını dedi.Saçma bence.Yaşa göre değerlendirmeli.Belki 60 yaşında birisi cevapladı bu soruyu.

1|0
    0|0
  • Tek kelimeyle sağlıklıymışım,22 oldum yine.Kızlar kaçın o zamanlar çok fenaydım :)))

1|0
    0|0
  • Bakalım kaç yaşındaymışım.

1|0
    0|0
  • doktor 37 yaşında dedi :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal. vay beee...doğru..zaten olduğumdan küçük görünüyordum,tescillendi:D

1|0
    0|0
  • SONUÇLAR Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal.

1|0
    0|0
  • "Tek kelimeyle sağlıklısınız. Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal" dedi yani 16 yaşımdayım :O

1|0
    0|0
  • tek kelimeyle sağlıklısınız. 4 yaş daha gençsiniz..D

1|0
    0|0
  • Real Age vardı onu yapmıştım ve yaşlı çıkmıştım... Ama burada bu çıktı :

Sinir, salgı ve hormonal sisteminiz dengeli. Nüfus kütüğünüzdeki yaşınızdan 4 yaş daha gençsiniz. Kendinize dikkat ederseniz ileriki yıllarda da aynı yaşta kalmanız ideal.

0|0
    0|0
  • 1348372651726392191923763292919376

1|0
    0|0
  • banada 4 yaş gencsin dedi.yoksa herkese aynı şeyimi söylüyo bu :)

1|0
    0|0
  • bendede aynı çıktı

1|0
    0|0
  • 4 yaş daha gençmişim aslında 14 yaş daha yaşlıyım

1|0
    0|0
  • aynen senin gibiymişim

0|0
    0|0
Yükleniyor...