Türkiyede kapalı bayanların haksızlığa uğradığını düşünüyor musunuz ?

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ettim, amacım kimseyi yargılamak veya sinirlendirmek değil

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben haksızlığa uğradıklarını düşündüğüm için bu soruyu sormadım, benim düşüncem de uğramadıkları yönünde. Sadece başkalarının görüşlerini merak ettim

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır görmüyorum.Bazı kesimlerin önyargıları hala devam ediyor ama herşey karşılıklı şimdi kimse bana kapalı bir kadının mini etekli bir kadına önyargılı olmadığını söylemesin.Kapalı olanlarında dışarıya karşı önyargıları var.

3|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet, daha birkaç sene evvel önce üniversiteye soyunmadan bile içeri alınmıyorlardı. Hala daha bütün kamu kurumlarına giremiyorlar bildiğim kadarıyla. Ama artık her şey normalleşmeye başladı. Öyle korkulduğu gibi laikliğin elden gittiği de yok. Yıllarca tek bir kavramın arkasına sığınarak insanları dinden kopardı gavurun tohumları !

1|0
    2|0
  • bu ülkde baş örtüsü takan kadınların hiç biri haksızlığa uğramıyor aksine bunu bazı kimseler cıkar amaçlı kullanıyor o yüzden tabiki hayır diyorum

2|0
    0|0
  • eskiden olablirdide simdi jeeple dolasıylar biizm vergilerimzle

bu devirde birtane akpli bir türbanlı bulmak lazım hepsi zengin oluyor fwdgssa

2|0
    1|0
  • düşünmüyoruz. onların siyasiler tarafından kullanıldığını düşünüyoruz.

0|0
    0|0
  • Tam tersi kapalı bayanlar asla ''namussuz,ahlaksız,hayat kadını'' gibi hakaretlere maruz kalmazken etek giyenlere tecavüzü hak görüyor ülkenin en az %60-70'i.Kim mağdur acaba?

1|0
    0|0
  • Hayır ...öyle bir şey Yok ...

1|0
    0|0
  • şu aralar krallar gibi ahkam kesiyolar her yerde tam tersi

2|0
    0|0
  • Tam tersi, onlar daha üstünler artık.

1|1
    0|1
  • Evet haksizliga ugruyolar hemde dibine kadar.. Ellerinden gelse yasama hakki dahi vermicekler. Yolda giderken basortulu araba kullanan bir bayan gorsunler bunu dahi hazmedemiyolar. Ben izmirdeyim hergun sqhit oluyorum" bu yuzdende cok tartisiyoruz saygisizlar.

0|0
    1|0
  • kesinlikle var özellikle atatürkçülerin hepsi ırkçılar antiislamcılar heşey var bunlarda

0|0
    0|0
  • haksızlık değil ama önyargıya maruz kalıyorlar.

0|0
    0|0
  • önceden EVET şimdi HAYIR...

0|0
    0|1
  • EVET

0|0
    0|0
  • Neden boyle dusundugunu merak ettim

0|0
    0|0
    • böyle düşünüyorum demedim, ben haksızlığa uğramadıklarını düşünüyorum. Sadece başkalarının görüşlerini merak ettiğim için bu soruyu sordum.

• Evet aynen oyle haksizliga ugramiyorlar metropol sehirlerdede acIklardan daha dikkat cekici ve seksiler

• Sen türkiyede yaşamıyor musun?

0|0
    0|0
    • Türkiyede yaşıyorum ve şimdiye kadar herhangi bir haksızlığa uğradıklarını görmedim.

• Bir çoğu kişisel çıkarı için kapanmasa başım üstünde yerleri var.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hala bazi yerlere acilmadan girememeleri haksizliktir. 18 yasindan kucuk cocuklari kapatmalari da haksizliktir. Her kesimin icinde onyargili olanlar var. Acik olanin da turbana onyargisi var, kapali olanin da aciga. Var boyle insanlar iki tarafta da. Haklilar mi belki. Bir sekilde yenilebiliyor mu? Evet. Caba harcarsan yeniyorsun. Tecrubelerimle sabittir.

0|1
    0|1
  • Düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • eskiden uğruyolardı da yoo şimdi gayet güzel gidiyor, yakında üniversiteye çarşafla giricem

1|0
    0|1
  • Hayır

0|0
    0|0
  • haksızlığa uğramıyorlar bence gayet adil davranılıyor şartlar eşit

0|0
    0|0
  • hayır uğradıklarını düşünmüyorum.devlet hastanesinde bile kapalı dr görebilim.bu kötü mü? hayır.ben de kapalı olsam istediğim yere gireyim isterdim.ammaaa...birileri bunun üzerinden rasnt sağlıyorsa ona sıcak bakamıyorum.

0|0
    0|0
  • büşra filmini izlemeni tavsiye ediyorum tüm bu kaosa sebep olanlar mini etekli ya da kapalı insan değil cahil insanlar ...kapalıya yobaz açığa sürtük diyenler ..

0|0
    0|0
  • niye görsünler burası demokartik bir ülke artık yok öyle eskisi gibi üniversteye almamak kapıdan kovmalar oğlunun akser töreninden dışarıya atılmak falan eskide kaldı o zorbalık insanı böyle ters yüz ederler işte

0|0
    0|0
  • bence onlara fazla yüz veriliyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...