Evet sabah uyanıyorsunuz ve birden ayrılalım. hoşçakal mesajını görüyorsunuz. ne düşünür ne hissedersiniz?

Evet sabah uyanıyorsunuz ve birden ayrılalım. hoşçakal mesajını görüyorsunuz. ne düşünür ne hissedersiniz?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Sebep? diye sorarım. Birşeyler saçmalamışsa. Tamamdır sil numaramı derim. İçim acıyorsa dahi benim sorunum olur. Sevgisine inanıyorsam sorunu çözmeye çalışırım. Ama çözmek istemiyorsa nefesimi dahi duyamayacağı şekilde silerim.

0|0
    0|0
  • yol veririm hatta sinirlenirim kızarım kendime ben bunlamı beraber oldum diye ve ağzıyla kuş tutsa bidaha yanıma yaklaşamaz

0|0
    0|0
  • neeey derdim sonra arardım senin ben ta a... k... seni o... derdim o sinirle sonra bana şaka yaptım derdi bende ayrılırdım :D

0|0
    0|0
  • Kendimi rüyada zannederim ardından bende mesaj atarım bende bunu istiyordum çok sevindim kendine iyi bak diye :)

0|0
    0|0
  • bi sebep bile söylemeden ayrılmssa sen üzülüp ağlarsan kaybeden sen olursun onla ilgili ne kdar esyan varsa tut geri ver bir daha konusma bak gün gelecek köpek gibi gelecek

0|0
    0|0
  • Giderim kahvaltımı yaparım o derece takmıyorum küfür etseler takmam . Giden gider kalan kalır bu böyle kardeşim

0|0
    0|0
  • sanırım seven biri için en acı an olsa gerekk..

0|0
    0|0
  • Biri gider biri gelir ne koşcam peşinde. Cevap bile atmzdım mutlaka geri dnerdi.

0|1
    0|0
  • napıcaz yapcak bişi yok mesaj atmam olur biter

0|0
    0|0
  • Açıklama beklerim, gerçekten seven biri öyle mesaj atmaz

0|0
    0|0
  • rüyasında bazı şeyler görmüş ondan olablr :) +18 lik şeyler

0|0
    0|0
  • oldu ozaman derim

0|0
    0|0
  • allah razı olsun derim. bazıları hoşçakal yazmaya bile tenezzül etmiyor en azından cebe atmıyor :D

0|0
    0|0
  • kendime çok kızarım

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem kalkar kahvaltımı yapıp işe giderim yaniii sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Tersınden kalktın heralde yat bir daha da kalkma :)) derim.

Naparsa yapsın sabah sabah ayrılık mesajı mı olur len en sinirli oldugum zaman o an hiç takmam :D

0|0
    0|0
  • Uyumaya devam ederim.Uykumdan değerli değil.

1|0
    0|0
  • Küfür ederim napcam :D

0|0
    0|0
  • olur yazar gönderirim. İtiraz bekliyor böyle tipler hiç uğraşamam

0|0
    0|0
  • KAHROLURUM EMINIM EGERKI SEVIYORSAM :(

0|0
    0|0
  • off aşkım şakası bile kötü sabah sabah ne içtin derim :)

0|0
    0|0
  • bunu yapan kişi başı ağrımadan kurtulmak istiyordur.

0|0
    0|0
  • yeni birini buldu götünü sağlama almadan ayrılmaz heralde

0|1
    0|0
  • noluyo derimmm:D

0|0
    0|0
  • Hemen nedenini öğrenirim

0|0
    0|0
  • dam başında saksağan vur beline kazmayı ,böyle ayrılık mı olur der usul öğretirim..

0|0
    0|0
  • Bütün günüm hüzünlü gecer.. ama fazla takmam ne kadar cok sevsemde güçlü durmaya calsırım ve yolun acık olsun ! derim bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • bitmiş derim başka ne düşünücem. sen ne düşündün?

0|0
    0|0
Yükleniyor...