Para Ve İnsanlık ? ..

Günümüzde Paranın Yeri Çok Önemli Nefes Almak Gibi Birşey. Fakat Gün Geçtikte Bu Durumun Daha Tehlikeli Boyutlar Aldığını Düşünmekteyim . Evet Bir İnsanın Zaruri İhtiyaçlarını Karşılayacak Kadar Parası Olması Kimseye Muhtaç Olmaması Çok Güzel Fakat Günümüzde Bir Tarafa Kabeyi Koy bir Tarafa Da Parayı İnsanlar Paraya Secde Edecek Hale Geldi Getirildi. :( Konu Hakkında Yorum Yapmak İsteyen Arkadaşlarım Var Mı ? ..

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlar artık resmen paraya tapıyorlar menfaat peşindeler parayla her şeyi satın alabiliyorlar aşkı bile rahatça alabilir yalnız şu unutulmasin cennette parayla rezervasyon alamazsin allah para manyaqi insanları ıslah etsin ***

0|4
    0|0
  • parayı umursamıyorum sorun bende mi ?

1|1
    0|0
  • Bazı insanlar toz pembe hayallerine dahil etmese de, parayı en son plana itsede şarttır abicim. Karşımdakinde yoksa gider ben kazanırım ama o yoksa ne gezme var ne yeme ne içme yalan mı

0|1
    0|1
  • para= herşey artık yaşadığımız dünyada böyle. sıçtıktan sonra temizlmek için bile atık su parası veriyoz. evlerimizin tulumbalarına sayaç bağlanıyo.. vs vs alıştım bn ya

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• insanlık ölü para zaten yok , kalanlarda can çekişiyor, dünyanın son hali... zenginler daha zengin oldukça halkta enayi oldukça para tanrı olmaya devam eder.

0|1
    0|0
  • Buna ben sanırım mevlana'nın olması lazım

bir sözü ile karşılık vereyim.

''' Para herşey diyen insan , para için herşeyi yapacak insandır ''

0|1
    0|0
  • Sevgi ve mutluluk, paranın satın alamadığı şeylerdendir.

0|2
    0|0
  • haklısın ne diyim paran olmadan sıçtırmıyolar bile

0|2
    0|0
  • Kadınlar para için kendilerini satıyorlar bu duruma geldi artık paranın önemi insanlık nerelere gidiyor be..

0|2
    0|0
  • Parayla mutluluk olmaz diyenlerdenim

1|2
    0|0
  • İnsan paranın Sahtesini yapar, Para da insanın" der çekilirim.

0|1
    0|0
  • Eskiler ne demiş paranın gözü kör olsun :)

0|1
    0|0
  • Paradan nefret ederim.

0|1
    0|0
    • paranın azıda çoğuda zarar.çok param olup insanlığımı unutacaksam hiç olmasın diyeceğim ama...olmazsa da olmuyor...

• Ben her hangi bir şekilde paradan nefret ederim.

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...