Başkasını seviyormuş

Merhaba.Eski sevgilime karşı bir şeyler hissediyorum hala.Ayrıldıktan sonra bir kaç kişiyle çıktı bir şey demedim.Aramızda 2 saatlik bir yol var arada sırada yaşadığım yere geliyor ama görüşmüyoruz.Mesajlaşıyorduk arada o bile bana yetiyordu ama 1-2 gün önceye kadar her şey berbat oldu.Nasılsın diye mesaj attım cevap vermeyince dayanamayıp yine attım.Ama anladığım kadarıyla başkasını sevip özlüyor.Ona özlediğimi söylediğimde iyiymiş diyip geçiştiriyordu.Başkasını sevmesine özlemesine dayanamıyorum.Ne yapmalıyım

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• zor be dostum bayanları bir nevi ikna edersinde erkekler ... zorr cok zor şöyle yapalım sen sevdiği özlediği kızı bul... konuş biraz sevgilisi var mıyokmu ki vardır ki seviyordur ki çıkıyordur gidersin bak böyle böle o sana layık değil beni sevmeye bilirsin ama ben seni seviyorum dersin belki de yanlıs yolda olduğunu anlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Unutmaya çalış bence gönül çalınmaz :) Sevdiği varsa bırak insan özgürlükleriyle insandır daha çok üzersin elinden alırsan sevgilisini unutmak için spor yap arkadaşlarınla takıl..

0|0
    0|0
  • sen elinden geleni yapmışsın bırak kendi haline dönerse senindir...

0|0
    0|0
  • Yav nerde adalet nerde türk kızlığı türk kızı dediğin gururlu olur kendini bırakmaz

0|0
    0|0
  • Unutmalısın onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gururunun üstünde tepindiğin yetmedi mi ? iyice soğumuştur senden zaten . istediğin kadar sev ama kendini küçültme . vazgeç

0|0
    0|0
Yükleniyor...