Sevgilimin dogum günü

merhaba arkadaslar sevgilimin dogum günü yarın , hediyemi aldı fakat yarın buluscaktık planımız oydu iş yerinden sorunlar çıktı bulusamyoruz oyuzden bana net üzerinden mantıklı dogum gününü nasıl kutlayabilirim. süprizlerle ? ? ?

Güncellemeler:
hediyemi aldı deiil aldım :D yalns yazmsm :)
amcasıyla çalısyor iş yerne herhangi bişey gönderme durumum yok

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• guzel bir mail yazabilir bir kaç siteden link koyabilirsin mailine.

1|0
    0|0
    • nasl yani biraz dha açıllayıcı olablrmsn

• mail yaz. içinde ona olan duygularının oldugu. yer yer web sitelerinden guzel sözlerin yazıların oldugu yerlerin fotografların linklerini ver. okuyup tıkladıkca etkilenmesi için.

Erkekler Ne Diyor 7

• İş yerine paket küçük bir pastanın (artık pastasını nasıl severse) küçük bir notla birlikte yanımda olmasan bile aklımdan hiç çıkmıyorsun gibi tatlı bir söz çok güzel olur ...

1|0
    0|0
  • Bunları yaz ona :)

Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun… Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun…

0|0
    0|0
  • Buluşamadıktan sonra yerim ben o kutlamayı.

1|0
    1|0
  • Hediye illaki paketlidir fotoğrafını çek paketini faceden mesaj at İstedğin notuda eklersin mesaja

0|0
    0|0
    • hediyeyi blyor qösderdm zaten .s :D

• O zaman abartmaya gerek yok diye düşünüyorum. 1-2 gün sonra illaki görüşeceksiniz. Yok netten kutladım yok hediye aldım aşıra kaçmamak lazım derim ben

• net üzerinden çok doyurucu olmaz ama onunla olan çok hoş bir resminizn arkasına sevdiğini içinden gelenleri yaz kargoyla gönder

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun bebişim de yeter

0|0
    2|0
  • Sevgi mesajıyla birlikte pasta ve çiçek yolla..Bannerler var sevgi bannerleri onlardan gönderebilirsin bilgisayardan benim arkadaş sevgilisine göndermişti rüya gibiydi desem :)

0|0
    0|0
    • iş yernde amcasyla çalsyo yollayamamda banner hakknda bilgi wereblrsn

• Banner hareketli resimdir internete yazarsan bulabilirsin. gif'in büyük hali daha güzeli

Kızlar Ne Diyor 1

• videoya cek kendini bir kaç bişey söyle daha iyi olur

0|0
    0|0
    • o videoyu tek ona qönder diosun :D ne söylesem mesela.s

• güzel şeyler işte ben edebiyat yapamam içinden geldiği gibi doğum gününü kutla hediyesini de başka gün verirsin :)

• :D bende hiç beceremem oyuzden sordum :(

öyle olcak mecbur baska gün duygulandırıcı bir video yapmak lazm :D

Yükleniyor...