Ronaldinyo beşiktaşa gelirse..

sizce ronaldinyo beşiktaşa gelir mi gelirse gerek forma gerek takıma katkısı ne olur..

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fenerliyim ama Ronaldinho'nun Türkiye'de oynamasını isterim.Beşiktaş'a gelirse derbide bile alkışlarım adamı.Forma satışına gelince şuan en fazla Galatasaray'da sanırım ama transfer olursa Beşiktaş geçer.Takıma katkısı çok fazla olur.Hem oyunuyla hem de gençlere örnek olmak açısından.Fenerbahçede bir zamanlar Alex, şuan da Kuyt gençlerin örnek aldığı isimler.Beşiktaş'ta da Ronaldinho gençlere örnek olur.Bu gençlere örnek olmak öyle lafla olan bişey değil.Adamın yıllarca öğrendiği şeyleri bikaç yıl içinde gençlere öğretmesidir.Yani 30-35 yaşlarına kadar öğrendiklerini 18 yaşındakilere öğretmek demek genç yıldızlar yetiştirmek demek.Açıkçası bu transferle aynı anda Alex de Fener'e dönse lig çok çekişmeli olur.Alex'in o ruhu bile şuanki Fener'i canlandırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu an zor ama ara transferde olmayacak iş değil :) Bu ülkeye gelmiş en iyi topçu olduğundan kadroda adının bulunması yeter . Türkiye de forması en çok satılan futbolcu olur bu da cabası :)

0|0
    0|0
  • şimdi değil ama ara transferde gelebilir.katkısı çok olur adam kramponunu koysa oynayacak kalitede:)

0|0
    0|0
  • Ronaldinho dünyanın en iyi oyuncularından

Bilic iyi kullanmayı bilirse ve kendi de takıma ayak uydurursa yapamayacağı şey yoktur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Katkı olayında emin değilim ama Fanatik Galatasaraylı olarak söylüyorum onun formasını bende alırım .. Adam efsane be .. <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Maddi manevi takımı olumlu etkiler

0|0
    0|0
  • Forma satışına katkısı elbette çok büyük olur ama bu tarz transferlerin şimdiye kadar takımlarımıza sağladığı katkı düşünüldüğünde kesin çok büyük katkı yapar demek zor.Bir de bu adam hala barcelona da oynadığı gibiyse neden Avrupa'da bir kulüpte değild de Brezilya liginde oynuyor diye düşünmek lazım. Ronaldinho'nun yeteneği tartışılmaz ama fizik olarak düşük o yüzden Avrupa da değil brezilya ligi gibi yumuşak bir ligde oynuyor şu an bence.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylısı fenerbahçelisi bile ronaldınho beşiktaş'a gelirse formasını alırım diyor forma satışına bayaa faydalı olur fakat ocak ayına kadar gelmeyeceği garantileşti .

0|0
    0|0
  • Yapacağı katkıyı bilmem ama baya forma sattırır

0|0
    0|0
  • fanatik Fenerbahçeliyim ama Ronaldinho'nun gelmesini en az bir beşiktaşlı kadar çok istiyorum.. böyle futbolculardan zarar edilmez, hertürlü işinize yararlar inşallah gelir ;)

0|0
    0|0
  • çok katkısı olur gelirse

0|0
    0|0
  • bence bjk yerine GS ye gelmeli. GS şampiyonlar liginde kök söktürür ozaman. bir de GS jardeli almalı tekrar.

0|0
    0|0
  • Ben bir fenerbahçeli olarak ligimize gelmesini istiyorum hatta fenere bile gelmesini istiyorum herkez yaşlandı diyolar ama adamın adı yeter firikikleri yeter :)

0|0
    0|0
  • bnce gelmez glrsede baya forma ve reklam geliri sağlar beşktşa bnce başarılıda olur bazı oyuncların adı yetr işte ronaldinhonn r si ble yter

0|0
    0|0
  • Forma satışlarından kulüp parayı vurur, sahada bi' Q7'den daha etkili olamaz, Q7 kadar yararı olsa zaten çok iyi..

0|0
    0|1
  • Bence gelmez.Koskoca Ronaldinho Kasımpasa'nın sahasında mı oynucak ?

Brezilyada 50.000'den asagı seyirci yok.

0|0
    0|1
  • gemedıkııı Ç)

0|0
    0|0
  • olur ama gelmez her sene 4 büyüklere geliyor zaten :D

0|0
    0|0
  • ya katkısı büyük olurda gelmez

0|0
    0|0
  • Hiç sanmam