Kaslı kadınlar neden tercih edilmez :)

duyduğuma göre erkekler kaslı kadınları sevmezlermiş gerçekten bu doğru mu yani illa eti cıvık kızlar mı güzel kaslı olan et sıkıdır değil mi yani bilmiyorum ben bir bayanım ve cıvık etli kadınlar hoş durmuyo :)

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• bu konuda genelleme yapılamaz. yapılan tüm genelleri iptal et. yüzde 50 yüzde 50 dir bu olayda durum. ben kaslı hatunlara bayılan kesimdeyim. kas bariz belli de olabilir, sıkı bir ücutta olabilir. her şehilde çok hoşuma gidiyor, oldukçada çekici buluyorum. tüm kaslı hatunlar mesaj kutumu şenlendirebilir :)

1|0
    0|0
  • Kaslıdan kastın link ise tabii ki hoş durmuyor ancak formda olmak iyidir...

1|0
    0|0
    • tabiki o lintekiler değil :)

• Fit vücud her iki cins içinde güzel ve idealdir ama kadınların aşırı kaslı olması hoş değil ve iticidir.. Hee onlarında sevenleri var tabi ama bunu şöyle düşün Cılız bir erkek Kadınlar için ne kadar çekiciyse kaslı kadında erkekler için o kadar çekicidir...

Spora devam ama fazlası hem fiziğine hamde çevrene zarar ;)

1|0
    0|0
  • Kasli kadindan kastin bodybuilding yapanlar ise onlar zaten disaridan vucuduna erkeklik hormonu aliyorlar o yuzden hatta cene yapilari bile degisiyor ama bikini models,wellnes ciler ozellikle yarisma disi sezon popo bacaklariyla her zaman on plana cikar.:).keske herkes oyle olsa hayalimm :).yani bir kadinin normal sartlar altinda cok kasli olmasi imkansizdir

1|0
    0|0
  • ben uzun yıllar bu sporu yaptıgım içindir belki bilemiyorum ancak fit bayanlar çok çekici geliyor.. spor yapan bayanların vucut hatları daha orantılı daha diri ve daha esnektir.. özellıkle squat yapan bayanların bacakları kalçaları çok düzgün çekici bir görünüme giriyor..

0|0
    0|0
  • kadınlar yaratılısları ıtıbarıyle cok nazenınler..kaslı kadınlar ıtıcı deegıller ama yakısmıyor bence...sporla ugrassınlar gergın bı fızık olustursunlar ama ne o oyle dılım dılım kaslı:)))) estetık degıll..

2|0
    0|0
  • kaslı kadınmı :) kız dediğin narin olucak dokunduğunda kırılacak gibi oyüzden dokunurken sende hassaslaşıcan

2|0
    1|0
  • Kim demiş sevmiyoruz diye .

0|0
    0|0
    • bilmem bunu çok duyuyorum kol kaslarım biraz çıksın one öyle diyorlar :) garip :)

• sıkı olsun be napıyım vıcık vıcık yağlı hatunu:D

0|0
    1|0
  • yani tabiki erkek gibi kaslı olmasın ama ben bir kızda sıkı bir vücudu ve yağ yerine kası tercih ederim şahsen

0|0
    0|0
  • Kaslıdan kastın body yapan kızsa sevilmez ama kız spor yapıyorsa hafif bir kas yapısı olsun isterim daha atesli geliyor bana ... :)

0|0
    0|0
  • kaslarına bağlu

0|0
    0|0
  • kaslı olunca erkkgibioluyolar

1|0
    0|0
  • bir kadın ne kadar kaslı olabilir ki hormon almıyorsa ? iyice de yumuşakça olmasına gerek. öyle bir tercihim yok kısacası kaslıysa daha geç yaşlanır ama o bir gerçek.

0|0
    0|0
  • kaslı kadın erkek gibidir erkekler yumusak ve ipeksi teni sever

1|0
    0|0
  • Kaslı kadınları severim ancak sadece bacaklarının çok kaslı olması hoşuma gitmiyor. Bacaklarını öpüp okşarken kaslı gördüğümde tüm cinsel isteğim gidiyor.

0|0
    0|0
  • kaslı kız ne ya erkekle yatıyor gibi cıvıkta olmasın sadece sıkı olsun yeter ama kas sevmem sıkı bir kalça sıkı bir göğüs sıkı bir bel tamadır yemede yanında yat

0|0
    0|0
  • Yakışmadıgı için :)

1|0
    0|0
  • şekilleri kötüdür :D

0|0
    0|0
  • sen kaslısındır o zaman..

:)

0|0
    0|0
  • Vücut sıkı olsun yeter.

0|0
    0|0
  • erkek gibi damarlı kaslı kadınlar tercih edilmez.sıkı vüctlu olan tercih edilir.

0|0
    0|0
  • erkeksi oldukları için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hafif kas seviyorlar.

Ama düşün yani bir kadın ciddi anlamda kas yapınca iğrenç oluyor.

Gerçi Hazal abla da fena kaslı ama çok güzel duruyor bence ;

link

link

link

link Milli vücut geliştirmeci

0|0
    0|0
  • fazla kas kadına yakışmıyor çünkü

1|0
    0|0
  • Kas iticidir ..Kadın da duble iticidir ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...