Kadına Şiddete Hayır !!!!!!

Merhaba Arkadaşlar

Bir Devlet Hastanesinde çalışıyorum ve mesaim başlayalı 40 dk oluyor ve hasta sonu acilde olan vakaları rapor ederken bir olay dikkatimi çekti 30 yaşlardaki bir kadın yaralanma diye kayıtlara geçmiş merak ettim sordum arkdaşlara kadının eşi şarap (Alkol ) Şişesinin kadının sol göz tarafından kafasında parçalamış şişeyi olacak birşey değil ya şarap şişesi kadının kafasınad parçalamış gözünün içine falan cam kırıkları falan varmış sevk etmişler kadını hastanemizden KADINA ŞİDDETE HAYIR!

Güncellemeler:
Evet kadın Hastaneye Ayağa kaldırmış ama eşinden şikayetci olmamış kadın gözümün içinde camlar var diyerek doktorumuza bağırmış geçmiş olsun emniyettekiler gelmiş gereği yapılacaktır umarım

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Öylelerine bırak erkek demeyi insan bile demiyoruz biz. Yazık kadına. Allah belalarını versin öylelerinin.

0|1
    0|0
  • Bela okumak iyi değil derler ama Allah belasını versin diyorum...

0|1
    0|0
  • o adamı öldürsen günaha girmezsin işte dünyadan bir pislik eksilmiş olur ne güzel...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her zaman böyle düşünüyorum kadına şiddete hayır denilmeli bir park için taksimi savaş alanına çevirenler nerdesiniz hani

0|1
    0|0
  • kadınlara doğuran yemek , temizlik vs. yapan robot gibi görüldüğü sürece bu tür olaylar hep yaşanır. insan yerine koymak gerekir kadınları. bazıları haketmiyor değil ama şiddet uygulamaktansa ayrıl gitsin kafan daha rahat olur.

0|1
    0|0
  • kesinlikle böyle adice bir davranışa hayır demek lazım,

0|1
    0|0
  • kadına şiddet uygulayan insan olamaz,hayvanda olamaz

0|1
    0|0
  • İçki içenlerle evlenmesinler, arasıra içmekten bişey olmaz diyen kızlara duyrulur .

0|1
    0|0
  • aynen kadına şiddete hayır

0|1
    0|0
  • bir çok aile içi şiddet olayına gittim. kadınlarla konuştuğumuzda hiç biri şikayetçi olmuyor. oysaki emniyet koruma dahi tahsis ediyor. savcılığa başvurmasına gerek kalmadan. kaç tane öküzün kafasını gözünü kırdım hatırlamıyorum. senin çocuğunu doğuran senin her daim kahrını çeken kadına el kalkarmı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...