Çevrenizdeki çocukların sesi azaldı mı?

Ben şahsen sokakta i evinin önünde, parkta oynayan çocukları görünce seviniyorum.Bu devirde çocukların sesi azaldı bilgisayarların ,

teknolojinin sesi çoğaldı gibi.Çevrenizdeki çocukların sesi azaldı mı?

Dışarda oynayan çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Evet azaldı
    44% (4)50% (4)47% (8)Oy Ver
  • Hayır
    33% (3)50% (4)41% (7)Oy Ver
  • Diğer
    23% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• ok şükür bazı sitelerde sokakta oyun devam ediyor onun dışında güvenlik olmayan yerlerde insanlar haklı olarak çocuklarını dışarıya salamıyorlar:(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bizim mahalledeki çocukları hep kuzenim korkutup kaçırıyo .s 3 yaşında balkona çıkıp çocuklayyyy dedem kızıyo su dökcek kapanıza diyo gitmezlerse kendisi su döküyo çocukların üstüne .s evdeki cadı yetiyo bize :P

0|1
    0|0
  • Kapımın önünde hergün 5 6 tane çocuk çığlık ata ata oynuyo. çopk pis dövücem birini bigün

0|1
    0|0
  • yok be ne bitmesi her gün kovalıyoruz doğurup doğurup salıyolar anasını satim.

0|1
    0|0
  • şükredin bee siz saf mısınız bizin ev parkın önünde bür sürü bıcır bıcır dolu ve bu bıcırların kendinden daha büyük sesleri var ve o uyku size haram olur :D olay budur şükredin yaa :D

0|1
    0|0
    • yok be çocuklar oynasın dayanırım be onlara

• keşkeee öyle bir şey olsa aa siz çocukları çok seviyosunuz bende ne bu diyorum :D ben o yaratıklardan nefret ettiğim için ve canım kardeşim kendisi 3 yşında beni çocukklardan nefret ettiğirdiği için böyleyim pardon :)

• Aynen azaldı

0|1
    0|0
  • Evet azaldı malesef.

0|1
    0|0
  • ben dışarıya gürültü yapsınlar diye çıkarıyorum. bu kültür yaşamaya devam etsin diye :)

0|1
    0|0
  • evet azaldı bu çocuklar bilgisayar çocukları

0|1
    0|0
  • Hayır ya aynen devam :(

0|1
    0|0
  • ,azalmadı.kafalarına sıkıcam. gecenın 2 sine kadar lililili modundalar.

0|1
    0|0
  • Kafam şişiyo sokaktaki sesten ne azalması ya.

0|1
    0|0
  • evin içinde ki çocuk on çocuğa bedel:D

0|1
    0|0
  • Malesef azalıyor ..

0|1
    0|0
  • Evet azaldı..

0|0
    0|0
  • Hiç yoktu ki çocuk sesi. Aman olmasın da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• inanırmısın daha cumartesi akşam balkonda sigara içerken kendi kendime nerde bu çocuklar bizim çocuklugumuzda akşam saatlerinde bile çocuk sesleri acaip çok olurdu dedim, üzüldüm aslında şimdiki çocuklar çok yanlız sokakta oynayacak arkadaşları bile yok hepsi evde net başında pc de oyun başında, bencil paylaşımcılıksız ukala egosu tavan yapmış nesiller yetişiyo böylelikle, biz çocukken evden annemiz bişey verdiginde sokaga çıkınca kaç kişiysek bölüşürdük herkesle, şimdi çok zordur bence bu paylaşım

0|1
    0|0
  • yok be. bizim burada hala dışardalar akşama kadar sıpalar..

0|1
    0|0
  • Hayır ne azalması...

0|1
    0|0
  • oha lan ben hepsini kovmaya çalışyom

0|1
    0|0
  • her zaman birşeyler değişecektir eskiyecektir bu çok normal

0|1
    0|0
    • değişim normal ama bunu yönlendirmek elimizde

saatlerce pc başında küt kesilen çocuk yaşanınca yerinden kalkamaz

• eskiden kovulurduk şimdi kovacak çocuk kalmadı

0|1
    0|0
  • azalsın sesleriden uyunmuyor :D biz de çocukken uyutmazdık milleti :D

0|1
    0|0
  • azaldı :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • cok azaldi sadece cocuklar degil insanlar bile azaldi eskiden geceleri aksam yemegi saatinden sonra sokakta yuruyenlerden adım atacak yer olmazdi bizim burda ( yazlık bir yer ) simdi yine dolu siteler vesaire her evin onunde arabalar var fakat millet evinde vakit geciriyor hep .

0|1
    0|0
Yükleniyor...