Bugün kaçta kalkmalısın? ya da kaçta kalkacaksın?

Kaç saat sonra uyuyup, kaç saat sonra uyanacaksın? Neler yapacaksın?

O değil de ne olacak bu FB'nin hali?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1 gibi falan uyanırım herhalde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Uyuyamıyorum ki doğru düzgün. sabah yatarım 3-4 saat sonra kalkarım.Birşey olmucakta süper kupada olan olcak. :D

1|0
    0|0
  • sahurdan sonra yatıp iftar zamanı kalkıcam... bugün hafta tatilim:) g.Slıyım sende g.S ye gecmeni tavsiye ederim:)

1|0
    0|0
  • sabah 10 gibi uyurum akşam 6-7 gibi uyanırım, tweet atarım dizi izlerim oyun oynarım birazda ksda takılırım, fenere gelince cardozoyu bekliyorum hala :(

1|0
    0|0
  • Of off gecem gündüzüm karıştı karman çorman oldu 2 ya da 3 de kalkarım herhalde..:S

1|1
    0|0
  • Bugun canım isteyince kalkacam. Yapacak hiç bir işim yok. iftar sofrası hazırlarım. Belki kitap okurum. Ayrıca Fener Salzburg eleyecek. Beşiktaşlıyım ama elemesini isterim.

2|0
    0|0
  • kahretsin gündüz uyumak iyi oluyordu.Staj başlıyor saat 8 de kalk saat olmuş 4.30 3 saat uykuyla nasıl olacak?

1|0
    0|0
  • hayatım gece uyuyamama, gündüz uyanamama şeklinde akıp gidiyor.

1|0
    0|0
  • Sabah kalkmak yok uyumak var..

Ne çektin be fener..

1|0
    1|0
  • Ne zaman istersem uyurum ne zaman istersem kalkarım bir plan yapmadım.

1|0
    0|0
  • yarın konturolum var uykuyu aldık sabahtan hastaneye gitcez :D fener bahçeye laf etme döverim

2|0
    0|0
    • Laf ettirecek hale getirmeyin siz de.

• :) sen trip atmıyorsun ve inat etmiyorsun o zaman sen kız değilsin :D Haha yani başka bir varlıksın :D

• Yok sadece trip atmayan ve inat etmeyen bir kizim.(=

• 2.30 da zor uyandım. sıpam sağolsun. :)

1|0
    0|0
  • 2 gibi kalkarım anca FB diyince fok balıklarının yalnızlığı geldi aklıma nedensiz...

1|0
    0|0
  • uyandığım zaman kalkmam gerek hiç bir işim yok çünkü kalkıp bilgisayarın başına oturacam ve iftarı beklicem

1|0
    0|0
  • 4 te uyanirim :) fb mi gece gece gulcegim yoktu sahasinda kupa kaldirdigimin cocuklari ya :(:)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• önce bir 9 da uyanıp ekmek almaya gıtcem bızmkıler kahvaltı etsınler dıye sonra tekrar yatagıma gırıp 12 ye kdr uyuyacagım hep böyle ramazan dolayısıyla

1|0
    0|0
  • uyumayacagım kı kalkayım :P

FB deme bana yaa :D lkfjkdlsf lşsd

1|0
    1|0
  • 12 gibi uyanırım spora gidiceğimde feneri sorma dostum :D

1|1
    1|0
  • alti gibi yatarim bes gibi kalkarim veya bes gibi yatarim alti gibi kalkrimmm

1|0
    0|0
  • Kalkmışım bile asadsff

Bizi GS ilgilendirir rakiptaş :D

1|0
    0|0
  • 8de yatarım 4 gibi kalkarım ipimle kuşağım

1|0
    0|0
  • sabah kahvaltım var biriyle uyuyamam gözlerim şişer artık yarına

1|0
    0|0